Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. ja ostatni miesiąc przeliczyłem inaczej... koszt przejechania 100 kilmetrów : ~23 zł (no tak z grubsza.. bo nie dość dokładnie oszacowana jest ilość kilometrów przejechana w listopadzie - wiem ile przejechałem w X i XI, to podzieliłem na pół) Koszta w samym listopadzie : 341 zł za paliwo (a jeszcze małe auto żony na Pb .... :/ )
  2. też muszę to wymienić... Ale cena 350zł Ale to silnika 110PS ?? nie powinno kosztować 100zł ? O tym elemencie mówimy ? : cena w EUR
  3. pre_pl odpowiedział(a) na andrzej710127 temat w Audi A4 B5
    przeciez przy skanowaniu jest opcja do odznaczenia, żeby nie skanował airbagów... Akurat to żaden error według mnie...
  4. Hugo u Ciebie też wiatrak zaczął dmuchać jak wgrywany program był ?
  5. pre_pl odpowiedział(a) na andrzej710127 temat w Audi A4 B5
    kurde, deja vu ? Przecież już odpisywałem... ? hm... N109 - błąd czasem spowodowany źle załozonym alarmem, który może wykorzystywać ten zawór http://www.audiworld.com/tech/elec131.shtml
  6. też tak mam, będę to poprawiał tak więc dam znać. Według mnie wszystko co odbiega od stanu fabrycznego (oczywiście bądźmy rozsądni) jest nienormalne i trzeba to eliminować. Choc z niektórymi rzeczami można się nie śpieszyć Moje 192000. Co mnie denerwuje, to wywalone poduchy pod silnikiem (pisałem już o tym). No coś Ty Człowiek to się szybko przyzwyczaja do dobrego Myślę, że tak każdy ma... VIN ?? yhm, yhm Może podaje Ci numer klapy (V coś tam), rzuć ten błąd na forum. Teraz mnie zaintrygowałeś.....
  7. quattro, quattro, quattro bose absolutnie mi nie jest potrzebna skóra, nawi oraz elektryczne fotele.
  8. 008, 010, 011 był pedał w podłodze Przepływomierz ok, turbo wygląda ok nie widać, żeby był jakiś problem z autem.... Ile auto ma przejechane ? Poskanuj też czy są błędy w Vag-Comie, tylko się nie wystrasz - do wielu rzeczy się nie podłączysz (bo pewno masz 'zwykły' kabelek z allegro ?).
  9. http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3 to już chyba się przewijało na forum ? Czasem może być to wina źle zamontowanego alarmu no nie no ! http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2553.0.html
  10. pre_pl odpowiedział(a) na TS147 temat w Audi A4/S4 B6
    a chipować będziesz ? to Ty pytałeś się na forum Mastersa ?
  11. http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/vw_sri.html może pomoże...
  12. Zrobiłem porównanie w ETCE. Wychodzi na to, że zależy z którego modelu A4 z roku 1999 ten zderzak jest. Jeśli ze starszego, powinien pasować. Jeśli nowy model (w 1999) to nie. Sam zobacz na zrzuty : Rok 1996 : Rok 1999 (przed liftingiem ?): I rok 1999 (po liftingu ? ):
  13. ja mam, ale nie wiem czemu to taka faaajoska sprawa No owszem podoba mi się, ale na zasadzie bajeru.. Ładnie wygląda. Specjalnie jakoś nie uważam, żeby było to mocno użyteczne. :twisted:
  14. w ETCE znalazłem, że 288mm :???:
  15. hahahahahaha powiedziałem i proszę !zmiana tematu i co wyskakuje ? 3.0 TDI w Q hyhyhy, ale miałem nosa Piękny silnik, ech... :roll:
  16. ekstra silnik
  17. drzwi kierowcy są najczęściej otwierane, a więc narażane na zmienne warunki atmosferyczne - wilgość... No i oraz to klapanie samymi drzwiami, na pewno nie pomaga Także pewno coś z głośnikiem, albo połączeniem.
  18. pre_pl odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    zdaje mi się, że kobieta z PZU robiła zdjęcie kluczom jak ubezpieczałem. Wcale się nie dziwie....
  19. czasem musisz ją włączyc, żeby do lata przechowała się w dobrym stanie (chociaż nie pamietam, kiedy ja włączałem hyhyhy ). Poza tym ładnie osusza powietrze... Utrzymuje odpowiednią wilgotność. A nie masz czasem zamknietego obiegu załączonego ? Mi się wtedy strasznie nagrzewa auto (no i wilgotno się robi) klima nie działa jak masz Econ
  20. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    sylvos, chyba coś Ci się pomyliło wyrażnie mówimy o 5W40, nie wiem dlaczego wspominasz olej 5W30 5W30, norma 504/507 http://www.castrol.com/castrol/productdetailmin.do?categoryId=9004868&contentId=7008962 5W40, norma 505.01 http://www.castrol.com/castrol/productdetailmin.do?categoryId=9004873&contentId=7009125
  21. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    no nie wiem.. różne opinie są. Mozna ich słuchać lub nie... Ja widziałem kiedyś badania oleju (po wymianie) i jednak są różnice. Badania robili sami uzytkownicy, nie zadne firmy czy gazety. Badano na przyklad ilosc roznych metali w probkach.
  22. pre_pl odpowiedział(a) na kaj82 temat w Audi A4 B6/B7
    była już dyskusja na ten temat : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=36197#36197 nie wiem jak w B6...
  23. no wiesz... trochę tych TDI jednak też tam jest... cały klub tdi www.tdiclub.com w koncu jezdzi gnojkami Zwlaszcza na polnocy i Kanadzie jest wiecej. Ale zapytałem, bo też sadze ze raczej poziek wspomniał o fmic do benzyny...
  24. Ale na pewno do TDI ?
  25. racja, 310Nm http://www.audi4ever.at/technische_daten/audi_a4-8e_avant/audi_a4-8e_2.5tdi_120kw_6g_avant.pdf mało.... :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.