Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
ono, jak zamontowałeś kamerę ? Ktoś ma taką rękę "sztywną ? czy jakiś inny pomysł. Całkiem stabilny obraz fajny mjuzik
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
już przed modami jest git.... co tu komentować po wirusie... I jakby ciut więcej miejsca też w B7. eeech... i quattro. no i to N.I.S.K.I.E spalanie !! hmm, jakoś "dużo" dobrze, że teraz lepiej... Dlaczego Matschke pisze, że nie chce w to wierzyć ? :smile: hyhyhy super ono, w końcu zawirusowałeś ten piękny silnik.
-
[B5 1.9TDI 1Z]96r Dziwne problemy z turbiną (?)
to ten z lewej strony, zobacz na rysunek (może pomoże ) :
-
(1.9 105 kM + chip) Wykres z hamowni.
przy 1500rpm już 260Nm .... :shock: ja osobiście "boję" się takich sporych wartości na początku (za szybko) Gdzie w Olsztynie hamowałeś ?
-
[b5 1.9 TDI AVG Quattro] kilka pytań
http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?p=22510#22510 niezawiele, ale coś
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
ja może zacznę od innej strony tym razem :twisted: Dlaczego wybrałeś akurat ten model silnika ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nieźle... grubo poniżej 6 do 100.... ciekaw jestem wykresu, ale ładnie ładnie panie prawie jak Oettinger http://www.worldcarfans.com/tuners.cfm/tunerid/7060407.001/country/gcf/Audi/audi-a4-3.0-tdi-by-oettinger
-
PALIWO na stacji NESTE.
hyhyhy, ja tyż nigdy w życiu jeszcze nie tankowałem na Neste Ale zacznę z ciekawości
-
Ikonka forum przy adresie strony.
no ja już pisałem o tym kiedyś...przydałoby się ubarwić trochę stronę. Poza tym łatwiej wyszukuje się w bookmarkach No i emoticony nowe/inne dodałyby nowych emocji do forum http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=44777#44777
-
a moze A8??
ochłodzę atmosferę troche - weź pod uwagę sprzedaż w przyszłości, na takie auta nie ma często chętnych... Ale auto piękne, motory też miały niczego sobie
-
[b5 1.9 TDI AVG Quattro] kilka pytań
mozesz troszke bardziej rozwinac swoja wypowiedz ... ;-) inny filtr paliwa - także pierdoły Wydawało mi się, że coś jeszcze... Ale generalnie reszta to to samo co AFN... Nie jestem pewien, ale strzelam że mogą się różnic skrzynie biegów...
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
Murzyn, a nie bliżej Ci do Katowic ? Tam "urzęduje" Aligator.....
-
gaśnica
no w Holandii chyba też nie trzeba mieć ? http://www.dziennik.krakow.pl/informator/przewodniki/051.pdf (jest tylko zalecana) Jest chyba jeden użytkownik z Holandii, może napisze
-
gaśnica
jeśli nie znalazłaś, a auto masz z Niemiec, to po prostu może jej nie być. W Niemczech nie ma tego durnego obowiązku posiadania "gaśnicy"...
-
[b5 1.9 TDI AVG Quattro] kilka pytań
aj, aj ! fucktycznie... to quattro
-
[b5 1.9 TDI AVG Quattro] kilka pytań
Piotr, przed chipowaniem tam gdzie polecam, zostaniesz najpierw zdiagnozowany. Silnik musi być ok, inaczej nie ma sensu. Następnie wgrany zostanie chip i sprawdzony na hamowni. Możesz się od razu umówić na wgranie chipa na hamowni, która się mieści w Koleczkowie (GTS tuning) - pod Gdynią. Po wgraniu programu i wstępnych pomiarach, zostanie on dostrojony (do indywidualnych potrzeb na przykład). Byłbyś zainteresowany w tym roku jeszcze ? Ceny mogę podać na priv
-
[A4 B5 1.9 Di AFF] Moje pierwsze Audi
no te pokrowce muszą być ? :shock: Nie pasuje to drewno i ta czerwień... silnik muł to fakt... Ale za to pewno zrobi milion kilometrów albo trzynaście Gaśnice też bym usunął z kokpitu.... Auto wydaje się bardzo zadbane. Duuuży plus. Podoba mi się z zewnątrz (mniej już wewnątrz - patrz u góry )
-
[b5 1.9 TDI AVG Quattro] kilka pytań
1. Dokladnie takie samo zdanie mam jak Pikuś 2. Pompa wtryskowa jest taka sama, wtryskiwacz też, zmieniony układ paliwowy 3. Przy takim przebiegu i bez chipa się moze wysrac, generalnie to i tak zależy od kierowcy. Jak dbasz, bedzie git 4. www.tune-up.pl W trojmiescie nie ma hamowni 4x4 (nawet okolicach) Pomorskie - czyli skąd ?
-
Porównanie transmiter a adapter-kaseta ktoś sprawdzał?
ostatnio wiozłem kolege, który ma coś takiego i się zaczęliśmy bawić tym.... Nie podobało mi się. Słychać trzaski (być może słaba bateria transmitera) Chyba najlepsze rozwiązania to podpiecie pod IN/AUX jesli jest w radiu.
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
a ja tam czuję, że się skończy tylko na gadaniu/gdybaniu :razz: no offense
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
hmm, poczytaj tu: http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=30659&postdays=0&postorder=asc&highlight=hamulce&start=15 i jeszcze tu podobne rozważania : http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=27457&highlight=hamulce no to już nie rozumiem, nie lepiej kupić nowszą, mocniejszą A4 jako bazę ?
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
eee no panieee. kto pisze, że nierealne.... :roll: chłopie, jest realne, ale nierealne z punktu widzenia ekonomicznego. Wszyscy przeciez piszą, że mądrzej zmienić fure na inny silnik i tam modzić. W Twoim się da, ale mogą wyjść (i pewno wyjdą) różne klocki i te 5000 się szybko zwiększy. :razz: ciekawe jak Ty wyhamujsze 160PS na swoich hamulcach Liczyłeś koszt wymiany hamulców ? Żebyś się nie zdziwił jakie to drogie będzie Hamulce na bank musisz zmienic wtedy ! Mając 160PS bardzo szybko się rozpedzasz, co czasem powoduje, że równie szybko musisz się zatrzymać. Tu nie ma gdybania.
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
kurde morgothdbma.... ale kombinujesz :neutral: napisali Ci już, że lepiej nie ładować kasy w tuning w takie auto. lepiej zrozum, że takie auta zmieniają raczej ludzie, którzy siędzą w tym zawodowo, a więc mają do wielu rzeczy dostęp łatwiejszy (za darmo, albo za niewielkie pieniądze) Za kasę co władujesz, to pewno kupisz mocniejszy (łatwiejszy do modów) silnik w młodszym roczniku taka jest moja opinia :twisted:
-
Kontrolka rezerwy paliwa
Pływak w zbiorniku paliwa daje okreslone napiecie, na podstawie którego zapalany jest sygnał (to już robi licznik). Także problem może być złożony Ja stawiam na pływak
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
masz na myśli Aligatora ? To chyba silnik AGR był...