Treść opublikowana przez pre_pl
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
ee... 350Nm chyba...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może to
-
[B6 BDG] A4 Avant
a zobacz czy wstawki karbonowe by odpowiadały Tobie, widziałem na allegro ostatnio (nawet tanio)
-
[B6 BDG] A4 Avant
BDG to akurat wersja jednak ulepszona względem starszych jednostek 2.5TDI. Bardzo ładny egzemplarz, choć alu w środku mi się mniej podoba (ale to Tobie ma się podobać )
-
Jakie wahacze?
Rozumiem, że wahacze są jeszcze ori. Nic nie było zmieniane ? Może masz A4 z Chin :D http://www.just-auto.com/article.aspx?id=73084&lk=nd02 :shock:
-
Jakie wahacze?
Kurde, no nie jestem pewien tego TRW.... Ja wiem, że własnie Audi nigdy nie przeszło z Lemfordera na TRW, który kiedyś miał wpadkę w przypadku Passatów...
-
kod do radia,gdzie go szukac??
fabrycznie ? To chyba by było pierwszy raz.... Jeśli jest przyklejone na radiu, to albo ktoś sam kombinował (żeby potem nie szukać), albo już coś innego było kombinowane... Choć ja jak szukałem kodu to też od razu wyjmowałem radio
-
[B5/B6] model 2001 a 2002
To przecież będzie rok modelowy auta... Ja mam w VINie 3 (czyli 2003), ale data produkcji to listopad 2002. Tylko brief Ci powie prawde (albo dealer Audi jak poprosisz go o dane podająć VIN)
-
Nowy fan audi
gratulacje :!:
-
kod do radia,gdzie go szukac??
skoro masz oryginalne radio, to jedź umów się na wizytę u Groblewskiego (dealer Audi w Gdańsku) Zrobią Ci to za darmo (chociaż w moim przypadku trwało to aż 90 minut, wiadomo... za darmo to im się nie śpieszy).
-
[B6 1,9 AWX] Bierze oliwe, czy to cos powaznego??
bo to jest 96kW, czyli 130,52 koni mechanicznyhc w systemie metrycznym Stad pewno zaokraglenie
-
4 kluczyki do auta
troche odgrzeje, bo : http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/dorabiales-kluczyk-bedzie-problem,819277,415
-
Zmiana mil na kilometry
To jest to, co juz opisywalismy na forum - szukaj Oznacza ta antenka, ze zegar jest synchronizowany radiowo z zegarem we FRankfurcie Dokladna godzina dzieki temu jest
-
Zmiana mil na kilometry
[select] [17 - Instruments] [Recode - 07] kod licznika wygląda tak : zzYzz I litera 'Y' to : 1 Europe (EU) 2 USA (US) 3 Canada (CAN) 4 Great Britain (GB) 5 Japan (JP) 6 Saudi Arabia (SA) 7 Australia (AUS) wystarczy zmienić Y na Europe Robisz to w Vag-Comie ===> http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/Non-Immo-cluster-swapping.html punkt 10 ===> http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288D%29_Instrument_Cluster
-
Pb 95 vs Shell V-Power Racing - ciekawa sprawa
masz na mysli R32 w wersji od dahlback'a ? czy "cuś" innego
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
fajne to zdjęcie w śniegu
-
[TDI-turbina] zapieczone kierownice
test dynamiczny : podczas jazdy wrzucasz trójkę, żeby było 1700 obr. (klikasz start w Vag-Comie - zaczynają się robić logi), pedał w podłogę i na maksa cisniesz (do około 4000). Przy okazji (oprócz 011) można zrobić 003, 004, 008, najlepiej każda z osobna i z asystująca osobą (ciężko jechać i operować laptopem )
-
tarcze, klocki...
no to kupuj, mintex robi też dobre płyny hamulcowe - wymień też
- Jakie wahacze?
-
tarcze, klocki...
zależy jaki Mintex, do takiego silnika jak masz może się sprawdzą (zależy jak jeździsz) Ale generalnie to dobre klocki. Przy okazji możesz zmienić też płyn na Mintex'a.
-
[B5 1,9 IZ,AHU] Duze spalanie i utrata mocy.
no ale jeśli tak, to można na przykład doradzić : zmień filtr powietrza.... Chyba zdajesz sobie sprawę, że na odległośc diagnoza jest jeszcze bardziej trudna. Musi być więcej danych. Masz laptopa ? Jeśli tak, to kupuj kabel na allegro. Jeśli nie, to faktycznie kicha.
-
[B6 1.9TDI] Wrzucam bieg i nie jedzie
możesz to znacznie rozwinąć ? Stoisz w miejscu ?
-
Opony do Quattro
tu piszą trochę o 911 http://www.autozine.org/technical_school/traction/tech_traction_4wd_2.htm tu o 944 http://www.ultimatecarpage.com/forum/showthread.php?t=18611
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
http://moto.allegro.pl/item140797091_elementy_tapicerki_do_audi_a4_2001_r_wzwyz.html http://moto.allegro.pl/item142971757_audi_a4_2001_2005r_podlokietnik.html szukać tam ...wszystkie
-
[B6 2.5 TDI] Zawór recyrkulacji spalin
możesz śmiało jeździć... nie martw się... U mnie trochę EGR też "puszcza" (syfi trochę na zewnątrz) cena... http://allegro.pl/search.php?string=EGR+audi&description=1&buy=0&new=0&pay=0 w ASO 800 albo 400zł ? :roll: numer EGR : 059 131 503 B