Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. pre_pl odpowiedział(a) na TS147 temat w Audi A4/S4 B6
    a zobacz czy wstawki karbonowe by odpowiadały Tobie, widziałem na allegro ostatnio (nawet tanio)
  2. pre_pl odpowiedział(a) na TS147 temat w Audi A4/S4 B6
    BDG to akurat wersja jednak ulepszona względem starszych jednostek 2.5TDI. Bardzo ładny egzemplarz, choć alu w środku mi się mniej podoba (ale to Tobie ma się podobać )
  3. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Rozumiem, że wahacze są jeszcze ori. Nic nie było zmieniane ? Może masz A4 z Chin :D http://www.just-auto.com/article.aspx?id=73084&lk=nd02 :shock:
  4. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Kurde, no nie jestem pewien tego TRW.... Ja wiem, że własnie Audi nigdy nie przeszło z Lemfordera na TRW, który kiedyś miał wpadkę w przypadku Passatów...
  5. fabrycznie ? To chyba by było pierwszy raz.... Jeśli jest przyklejone na radiu, to albo ktoś sam kombinował (żeby potem nie szukać), albo już coś innego było kombinowane... Choć ja jak szukałem kodu to też od razu wyjmowałem radio
  6. To przecież będzie rok modelowy auta... Ja mam w VINie 3 (czyli 2003), ale data produkcji to listopad 2002. Tylko brief Ci powie prawde (albo dealer Audi jak poprosisz go o dane podająć VIN)
  7. gratulacje :!:
  8. skoro masz oryginalne radio, to jedź umów się na wizytę u Groblewskiego (dealer Audi w Gdańsku) Zrobią Ci to za darmo (chociaż w moim przypadku trwało to aż 90 minut, wiadomo... za darmo to im się nie śpieszy).
  9. bo to jest 96kW, czyli 130,52 koni mechanicznyhc w systemie metrycznym Stad pewno zaokraglenie
  10. troche odgrzeje, bo : http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/dorabiales-kluczyk-bedzie-problem,819277,415
  11. pre_pl odpowiedział(a) na Sławek_M temat w Audi A4 B5
    To jest to, co juz opisywalismy na forum - szukaj Oznacza ta antenka, ze zegar jest synchronizowany radiowo z zegarem we FRankfurcie Dokladna godzina dzieki temu jest
  12. pre_pl odpowiedział(a) na Sławek_M temat w Audi A4 B5
    [select] [17 - Instruments] [Recode - 07] kod licznika wygląda tak : zzYzz I litera 'Y' to : 1 Europe (EU) 2 USA (US) 3 Canada (CAN) 4 Great Britain (GB) 5 Japan (JP) 6 Saudi Arabia (SA) 7 Australia (AUS) wystarczy zmienić Y na Europe Robisz to w Vag-Comie ===> http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/Non-Immo-cluster-swapping.html punkt 10 ===> http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288D%29_Instrument_Cluster
  13. masz na mysli R32 w wersji od dahlback'a ? czy "cuś" innego
  14. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajne to zdjęcie w śniegu
  15. test dynamiczny : podczas jazdy wrzucasz trójkę, żeby było 1700 obr. (klikasz start w Vag-Comie - zaczynają się robić logi), pedał w podłogę i na maksa cisniesz (do około 4000). Przy okazji (oprócz 011) można zrobić 003, 004, 008, najlepiej każda z osobna i z asystująca osobą (ciężko jechać i operować laptopem )
  16. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    no to kupuj, mintex robi też dobre płyny hamulcowe - wymień też
  17. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    LEMFORDER
  18. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    zależy jaki Mintex, do takiego silnika jak masz może się sprawdzą (zależy jak jeździsz) Ale generalnie to dobre klocki. Przy okazji możesz zmienić też płyn na Mintex'a.
  19. no ale jeśli tak, to można na przykład doradzić : zmień filtr powietrza.... Chyba zdajesz sobie sprawę, że na odległośc diagnoza jest jeszcze bardziej trudna. Musi być więcej danych. Masz laptopa ? Jeśli tak, to kupuj kabel na allegro. Jeśli nie, to faktycznie kicha.
  20. możesz to znacznie rozwinąć ? Stoisz w miejscu ?
  21. tu piszą trochę o 911 http://www.autozine.org/technical_school/traction/tech_traction_4wd_2.htm tu o 944 http://www.ultimatecarpage.com/forum/showthread.php?t=18611
  22. http://moto.allegro.pl/item140797091_elementy_tapicerki_do_audi_a4_2001_r_wzwyz.html http://moto.allegro.pl/item142971757_audi_a4_2001_2005r_podlokietnik.html szukać tam ...wszystkie
  23. możesz śmiało jeździć... nie martw się... U mnie trochę EGR też "puszcza" (syfi trochę na zewnątrz) cena... http://allegro.pl/search.php?string=EGR+audi&description=1&buy=0&new=0&pay=0 w ASO 800 albo 400zł ? :roll: numer EGR : 059 131 503 B

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.