Treść opublikowana przez pre_pl
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
HANS PRIES 100 957 DE5 HP100 957 19,28 zł VERNET 6276.87 6276.87 40,89 zł WAHLER 3141.87D WA3141.87D 101,98 zł cholera, podrozał ten Wahler... (ceny z interCarsu) Czujnik temperatury silnika to nie termostat. Jesli masz walnięty termostat, to podczas postoju temperatura powinna dojść do 80°C, natomiast podczas jazdy spada do 60°C. Jesli masz walnięty czujnik, to wskazania będą "szaleć" A Ty masz po prostu stała temperaturę na VAGu.... (84°C).
-
[B5 1.8 ADR] Łańcuch rozrządu
łancuch kosztuje mniej.. jakieś 100 zł Te 400 to za napinacz do łańcucha
-
B6 Lakierowanie plastików
alvaro, a znasz ceny u nas ? Też mnie denerwuje ten "plastyk"
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepływki
Nie jestem zwolennikiem tej metody, ale... zawsze może na jakiś czas wystarczyć. Tylko najpierw sprawdź stan filtra powietrza. Jak coś sknocisz, to na bank nowa przepływka będzie to kupienia :twisted: Rozkrecasz wszystko i czyscisz delikatnie jakims plynem do elektroniki lub acetonem (pędzelkiem) Na passatworld jest opis : http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=124928 (angielskojęzyczny)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to się teraz jesień zrobi... (liście) :twisted:
-
[B5 ADR] Zbyt wysoki poziom oleju
+ 0,3L jeśli filtr oleju Ale akurat w tym przypadku nie było wymiany filtra... ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee noo.. pozwólmy Tomboyowi... w końcu to jego zabawka
-
[B5 1.8 ADR] Łańcuch rozrządu
Kaziu_Wichura, cena może oscylować w granicach 400zł, tak jak już napisano... Tu cena z ETKI w EUR : W interCarsie widzę : łańcuch rozrządu SWAG - 105zł uszczelka napinacza łańucha rozrządu Elring - 30 zł No i oczywiście napinacze dla paska.
-
[B5 1.9AJM] Nasz nowy Granacik - A4 Avant
obszycie kierownicy to nie jest duży wydatek, gorzej z fotelem... Faktycznie ktoś mocno poszarpał... Poszukaj jakiegoś tapicera, najlepiej takiego który zajmuje się tapicerką samochodową
-
[B5 1.9AJM] Nasz nowy Granacik - A4 Avant
bardzo ładne, no i BOSE system :twisted: Ja na szczęscie dzielić się z żoną autem nie muszę, ale jak gdzieś w weekend/popołudnie chce wyskoczyć, to chętnie jej daję A4-kę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to bida... Rozumiemy i liczymy na następny raz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobry pomysł, mogę popytać jaki koszt byłby w GTS Tuning w Koleczkowie (pod Gdynią) Ja też, myśle że kolejne możemy wykombinować w innym miejscu. Letni byłby idealny na Skwerze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wizard: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=58136#58136 Multikino w Gdansku, tam są też różne spoty innych klubow organizowane. Mysle, że ta 12:00 będzie ok dla wszystkich. Ale jakby co, to jeszcze zmienimy...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rozumiem Łukasz, że auto bedziesz miał gotowe ? I jesteś chętny na spocik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nieee. jeszcze jakiś gorący napitek Aaa.. no i ludziska z okolic (Tczew, Rumia, Lębork, Elbląg, Kościerzyna itp. ) oczywiście zapraszamy ! W końcu nie tak aż daleko, a parę takich osób jest...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobra, to niech będzie ten parking pod Multikinem o 12:00 (przed obiadem ) [glow=red] 6 styczeń 2007[/glow] Na razie jest około 5 chętnych chyba ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
masz na myśli parking pod Multikinem (czy jakie tam kino jest...) ? Pamietajcie, że to będzie styczen i może być zimnio, hyhyhy
-
[B5 2.5 TDI AFB] Przepływomierz
to zapytaj jak z gwarancją jeśli sam założysz przepływomierz....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
6 styczeń (sobota), a miejsce ?
-
[ALL B6] Trzęsie przy ruszaniu z miejsca
no to już chyba będzie dwumas.... Jakbys jeszcze rozwinął to "trzęsienie".... W tym tkwi istota :neutral: To manual, czy tip ?
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
kod powinien być na naklejce we wnęce na koło zapasowe, albo naklejce w dokumentach.
-
gaśnica
ok, to czekam :twisted: Choć szczerze mówiąc, wątpie żeby wiedział jak to jest z gaśnicami samochodowymi i Policją.... Ja na razie wiem jedno : Gaśnica w samochodzie ma być, tak mówią przepisy. Ale nigdzie nie jest napisane, że sprzęcicho ma być ważne/działające Na zachęte : http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&Number=273983610&page=&view=&sb=5&o=&fpart=all&vc=1 http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=274368529&page=0&fpart=all&vc=1 Ale może ktoś coś dopisze nowego, o czym nie wiem....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok, to ustalamy jakiś termin po nowym roku. Chyba dla każdego będzie tak wygodniej, święta to zwariowany okres... Jakaś sobota, czy któryś wieczór w tygodniu ?
-
[A4 B6 2.5 tdi QUATTRO AVANT]
co tu dużo gadać :twisted: chyba niczego nie brakuje, piękne auto. Jak bedziesz miał na zbyciu trochę gotówki, podjedź może na hamownie 4x4 we Wrocku. Podoba mi się furka.
-
[B5 1.9TDI AFN] Wszyscy maja Audi.. mam i ja :)
szczet, Rudolf : zlocik w Trójmieście