Treść opublikowana przez pre_pl
-
Nieprzyjęcie mandatu - sąd grodzki - niekaralność?
Pyt.2 - nie musisz, to jest wykroczenie (karalność to co innego)
-
FMIC do naszych A4
zależy kiedy by przyszło do płacenia na razie się nie decyduję, tylko wypytuje o szczegóły..... Ale skoro jest już 4 chętnych to rozumiem, że to raczej dość "szybka impreza",
-
Sportowy filtr powietrza czy da to cos w tdi
no ! przynajmniej mamy ochotnika na testowanie
-
[B6] Dziwne turkotanie podczas skrętu tylko jak jest wilgoć
to 'turkotanie' mogło akurat się zdarzyć jak deszcz padał. Ale niekoniecznie wiązałbym to... Czy jeśli powoli się toczysz i manewrujesz, to też ten odgłos jest ? (na przykład w czasie parkowania)
-
FMIC do naszych A4
na kiedy planowane jest zamówienie ? Bo od tego wiele zależy
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
a nie zapłacenie mandatów to nie bezprawie ? To jest ustawa o postępowaniu egzekucyjnym, może znajdę jakieś szczególy http://www.salamandra.org.pl/prawo/u_postepowanie_wykroczenia.html rozdział 17 i jeszcze
-
podswietlanie regulatorow od nawiewu
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9 http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3 jest podświetlana
-
FMIC do naszych A4
rozumiem, że to jest bez orurowania ? i że "w detalu 700zł" oznacza, że przy kilku sztukach może być trochę taniej ?
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
www.tomboy.pl, daj dwie ankiety: - gdzie OC - gdzie AC i wrzuc różne ubezpieczalnie, ciekawe co wyjdzie
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
Taki spojler S-line ? Ładny... To była fura kolegi Matschke, ale pozostaje w klubie (pozostaje ?? ) IMHO, to jeden z ładniejszych sedanów A4 !
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
najpierw zrób diagnozę silnika, musi być wszystko ok. potem program - moc około 170PS
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
że też Ci się chciało przerabiać fotki - obrócenie o kąt 180 stopni fajny, jakieś zmiany będą ?
-
[1.8T AEB] Zrobić logi??
jeszcze myśle, że warto dodać że jak się robi logi na jałowym, to nie dłużej niż 2 minuty (chodzi o to jak długo silnik chodzi na tym biegu).
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
To prawda ! Mi tez od paru lat wychodzi najtaniej w PZU, no czasem OC drożej gdzie indziej, ale to takie kwoty, że nie warto się przenosić.... I też potwierdzam, że nigdy nie miałem problemów w PZU z kasą. W tym roku pytałem na przykład w Allianzie (mam już tam mieszkanie ubezpieczone) i zaśpiewali mi kwotę za auta 50% większą niż w PZU ! Do linka4 ludzie odchodzą jak mają w innych ubezpieczalniach 'zwyżke' za szkodowość. Znam takich dwóch osiołków
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
ale jesli juz sie zdecydowali wyplacic, to maja max miesiac na przelanie kasy imho. Chyba, że nie są zakonczone jakies proceduralne sprawy jeszcze....
-
Mandaciki panowie mandaciki
kiedyś w Trójmiescie podobno była A6 z videoradarem, podobno jeździł nią instruktor videoradarowania
-
Kod 16725 P0341 Obwód czujnika pozycji wału rozrządczego
no źle ustawiony rozrząd, może też czujnik G40.. Ale wszędzie piszą też, że to wina rozrządu
-
Podgrzewane lusterka
6TB = outer right rear view mirror: convex, powered Szuka się tu : http://igorweb.org/equidec/Default.aspx Było kilka razy już na forum (ten link)
-
Ten sportowy samochodzik to chyba jednak też będzie... Audi
myśle, że może być 2 razy więcej wart niż Twój gnojek
-
[B6] Dziwne turkotanie podczas skrętu tylko jak jest wilgoć
Szubek-line, no i jak ? Byłeś ? Zrobiłeś ? Działa ?
-
(A4 1.8T QUATTRO)-przeplywomierz
Nie jest to skomplikowana czynność, znajduje się niedaleko filtra powietrza (stań przodem do auta - po lewej stronie). Poniżej rysunek poglądowy.
-
Przechowywanie kół letnich w okresie zimowym
no nie wiem one stoją zdaje się zaraz obok kaloryfera
-
[B5 ACK] hamulec ręczny
i wtedy nie rdzewieje ??? :razz:
-
Przechowywanie kół letnich w okresie zimowym
ja czytałem też, że nie trzeba przekładać opon (z felgami), jesli są tylko dwie jedna-na-drugiej Czyli takie dwie wieżyczki
-
Co Cię denerwuje w audi A4
to fakt, ale ciśnie tylko wtedy jak się dziwnie spodnie złożą (zwłaszcza jeansy) Także właściwie to spodnie tak cisną :mrgreen: