Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. według mnie, może być inaczej to jest prawidłowe wskazanie, a predkosciomierz zawyża :twisted:
  2. A tu mnie zaciekawiłes.... Az zajrze tam dzisiaj głebiej. adadur, nieee. to lenistwo oraz strach "że się coś popsuje" tak przynajmniej u mnie Ale trza wymienić, bo mnie już drażni ta informacja na FISie o tym
  3. kurna, mi tyż to jakaś przypadłość? Też lewa lampa ! EDIT: ale prawda, jak zobaczyłem jak tam ciasno, to na razie nie wymieniałem.... :twisted:
  4. może moje, także spoko :twisted:
  5. na luzie do podtrzymania obrotów biegu jałowego potrzebne jest paliwo, hamując silnikiem nie, wystarczą do tego koła W tdi z tego co wiem, następuje całkowite odcięcie paliwa, w innym silnikach minimalizowana jest tylko dawka paliwa (ale zawsze oszczedza się coś ) EDIT: ale pytanie było o skrzynię... chyba chodzi o to, ze pewno kolega myslal, ze jak hamujemy silnikiem, to moze skrzynia dostaje po d*pie, bo "też hamuje" wystarczy hamujac silnikiem wcisnac sprzeglo, i nie wyrzucac biegu co sie stanie ? :twisted:
  6. nie zauważyłem tego problemu u siebie Ale będę się przyglądał, jakby co dam znać jeszcze :smile:
  7. a nie lepiej najpierw wymienic przod na coś lepszego ? Dobry głośnik już doda basu (ale powtarzam : dobry)
  8. schowek mam, ale podświetlenia chyba nie no tak na 99%... mogę się mylić EDIT: Podświetlenia są oba (do schowka i na kubek), na pewno
  9. poza tym, zawsze bezpieczniej jest jechac nie na luzie... A moze cos postanowi wyskoaczyc na droge ? wrzucic bieg i "przygazowac" jest znacznie wolniej niz nacisnac na pedal gazu I pali podczas jazdy z górki wtedy '0' :twisted:
  10. pre_pl odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    http://www.dcf77.com/index.htm czujnik jest gdzieś po stronie kierowcy pod konsolą chyba (tak zapamiętałem po wczorajszym przeglądaniu ETKI)
  11. pre_pl odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Też mi się wydaje, że to jest zegar radiowy http://www.audi-speed.com/faq/f30/faq.html jest tam nawet opisane, dlaczego czasem nie synchronizuje się z DCF77.
  12. ale co, wystarczy zwykłe spłukanie wodą co jakiś czas ? Czy jakieś smarowidła ? :twisted:
  13. czas na serwis, ale nie jest to "błąd" tylko informacja po przejechaniu iluś tam kilometrów edit : in 2 to po przekroczeniu iluś tam miesięcy (2 lata ?), in1 to kilometry...
  14. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    taki wydech ? spojler i lampy nie pasują według mnie do haka.... Ale ja lubię bardziej cywilne tyły...
  15. pre_pl odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    z antenka przy zegarze ? ja mam, zegar chodzi bardzo dokładnie Ale nie jestem pewien na 100%, że to jest standard
  16. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny kolor, ale trochę za wysoko stoi
  17. no podejrzewam, że to są mocowania na koguta oraz taki daszek :
  18. tak na szybko to czesto policyjne auta maja modyfikacje na rozne urzadzenia (kompy) oraz na przyklad na bron w drzwiach Ale dokladnie co ten kod oznacza nie wiem edit : ok, juz mam : 3FL = sliding roof insert with support for roof attachments jest taka strona : http://igorweb.org/equidec/Default.aspx
  19. hihi, to tak jak z audi ? :twisted: :mrgreen:
  20. No właśnie widziałem :mrgreen: :mrgreen: użytkowników tych opon, na innych forach też polecaja... Całkim logiczne ! Dzięki za info edit : Ale z drugiej strony, bardziej miękkie będa chyba lepiej się sprawować na śniegu ? :?:
  21. auto nabyłem bez zimówek, więc już czas powoli myśleć o kupnie opon na zimę. Zastanawiałem się nad Continentalami (ale te droższe, bo tańsze nie są dobre) i Pirelli... Na koniec właściwie zostało mi to : http://www.opony.com/opony/1000_goodyear_ultra_grip_7.html i http://www.opony.com/opony/52008_goodyear_ultra_grip_7.html Ta sama opona, ale ma inne indeksy.... :roll: Właściwie zimą na pewną nie będę zasuwał powyżej 200, tylko po mieście... Wiec te "wolniejsze" byłyby ok... Taniej komlpet wychodzi jakieś 150 zł Co sądzicie :?:
  22. ok, ale jak go zdobyłeś ? Normalną drogą ? czy znajomości ?
  23. gdzieś czytałem, że 50zł
  24. no ba pytam, bo ostatnio czytałem, że te od Iveco nie są tak wydajne jak mi się kiedyś zdawało .... PS. Ładne tłumaczenie FMICa
  25. a jakie IC beda ok do AWX ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.