Treść opublikowana przez pre_pl
-
gwiazdka na wyswitlaczu do czego słuzy??
według mnie, może być inaczej to jest prawidłowe wskazanie, a predkosciomierz zawyża :twisted:
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
A tu mnie zaciekawiłes.... Az zajrze tam dzisiaj głebiej. adadur, nieee. to lenistwo oraz strach "że się coś popsuje" tak przynajmniej u mnie Ale trza wymienić, bo mnie już drażni ta informacja na FISie o tym
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
kurna, mi tyż to jakaś przypadłość? Też lewa lampa ! EDIT: ale prawda, jak zobaczyłem jak tam ciasno, to na razie nie wymieniałem.... :twisted:
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
może moje, także spoko :twisted:
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
na luzie do podtrzymania obrotów biegu jałowego potrzebne jest paliwo, hamując silnikiem nie, wystarczą do tego koła W tdi z tego co wiem, następuje całkowite odcięcie paliwa, w innym silnikach minimalizowana jest tylko dawka paliwa (ale zawsze oszczedza się coś ) EDIT: ale pytanie było o skrzynię... chyba chodzi o to, ze pewno kolega myslal, ze jak hamujemy silnikiem, to moze skrzynia dostaje po d*pie, bo "też hamuje" wystarczy hamujac silnikiem wcisnac sprzeglo, i nie wyrzucac biegu co sie stanie ? :twisted:
-
[ALL B6] Parowanie przednich reflektorów
nie zauważyłem tego problemu u siebie Ale będę się przyglądał, jakby co dam znać jeszcze :smile:
-
wzmacniacz + sub pod radio delta?
a nie lepiej najpierw wymienic przod na coś lepszego ? Dobry głośnik już doda basu (ale powtarzam : dobry)
-
Podswietlanie przyciskow w B6
schowek mam, ale podświetlenia chyba nie no tak na 99%... mogę się mylić EDIT: Podświetlenia są oba (do schowka i na kubek), na pewno
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
poza tym, zawsze bezpieczniej jest jechac nie na luzie... A moze cos postanowi wyskoaczyc na droge ? wrzucic bieg i "przygazowac" jest znacznie wolniej niz nacisnac na pedal gazu I pali podczas jazdy z górki wtedy '0' :twisted:
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
http://www.dcf77.com/index.htm czujnik jest gdzieś po stronie kierowcy pod konsolą chyba (tak zapamiętałem po wczorajszym przeglądaniu ETKI)
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Też mi się wydaje, że to jest zegar radiowy http://www.audi-speed.com/faq/f30/faq.html jest tam nawet opisane, dlaczego czasem nie synchronizuje się z DCF77.
-
Alufelgi zimą
ale co, wystarczy zwykłe spłukanie wodą co jakiś czas ? Czy jakieś smarowidła ? :twisted:
-
kod bledu na liczniku??
czas na serwis, ale nie jest to "błąd" tylko informacja po przejechaniu iluś tam kilometrów edit : in 2 to po przekroczeniu iluś tam miesięcy (2 lata ?), in1 to kilometry...
-
Mam już foty Mojego Traktora :)
taki wydech ? spojler i lampy nie pasują według mnie do haka.... Ale ja lubię bardziej cywilne tyły...
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
z antenka przy zegarze ? ja mam, zegar chodzi bardzo dokładnie Ale nie jestem pewien na 100%, że to jest standard
-
Mój Audik 2.0 130 KM ---> \m/
ładny kolor, ale trochę za wysoko stoi
-
Kod wyposażenia
no podejrzewam, że to są mocowania na koguta oraz taki daszek :
-
Kod wyposażenia
tak na szybko to czesto policyjne auta maja modyfikacje na rozne urzadzenia (kompy) oraz na przyklad na bron w drzwiach Ale dokladnie co ten kod oznacza nie wiem edit : ok, juz mam : 3FL = sliding roof insert with support for roof attachments jest taka strona : http://igorweb.org/equidec/Default.aspx
-
powoli zimówki
hihi, to tak jak z audi ? :twisted: :mrgreen:
-
powoli zimówki
No właśnie widziałem :mrgreen: :mrgreen: użytkowników tych opon, na innych forach też polecaja... Całkim logiczne ! Dzięki za info edit : Ale z drugiej strony, bardziej miękkie będa chyba lepiej się sprawować na śniegu ? :?:
-
powoli zimówki
auto nabyłem bez zimówek, więc już czas powoli myśleć o kupnie opon na zimę. Zastanawiałem się nad Continentalami (ale te droższe, bo tańsze nie są dobre) i Pirelli... Na koniec właściwie zostało mi to : http://www.opony.com/opony/1000_goodyear_ultra_grip_7.html i http://www.opony.com/opony/52008_goodyear_ultra_grip_7.html Ta sama opona, ale ma inne indeksy.... :roll: Właściwie zimą na pewną nie będę zasuwał powyżej 200, tylko po mieście... Wiec te "wolniejsze" byłyby ok... Taniej komlpet wychodzi jakieś 150 zł Co sądzicie :?:
-
czy orginalny silnik?
ok, ale jak go zdobyłeś ? Normalną drogą ? czy znajomości ?
-
czy orginalny silnik?
gdzieś czytałem, że 50zł
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
no ba pytam, bo ostatnio czytałem, że te od Iveco nie są tak wydajne jak mi się kiedyś zdawało .... PS. Ładne tłumaczenie FMICa
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
a jakie IC beda ok do AWX ?