Treść opublikowana przez pre_pl
-
Zmiana oleju
to sąnormy zalecane przez producenta auta do silników Rózne silniki mająinne normy
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
zobaczyłem Twoją Hugo sygnaturkę na innym forum EDIT : wywaliłem adres forum, żeby nie było.... jakby co, służe informacją :twisted:
-
Podstopnica - proszę o opinię?
tak jak Kaziu-Wichura... do całości brakuje nakładek na pedały...
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
ja równiez to słyszałem od pracownika Lotosu w Gdansku ja sie i tak decyduje na Motula
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
zgadzam się
-
powoli zimówki
są zimówki wyłącznie na śnieg, wtedy są rewelacyjne na śniegu i kiepskie na czarnej nawierzchni. Ale są też dobre opony na śnieg i na asfalt zimą (który jest innądrogą niż latem) Poza tym, co to za oszczędność ? Jeżdzisz na tych oponach 12 miesięcy, jeśli masz zimówki i letnie to teoretycznie przejeżdzaja w tym czasie połowę mniej.... Ja osobiście nie widzę sensu opony wielosezonowej.... Prawda jest też, że nie jeździłem na takiej (patrz u góry). Ale widzę porównanie między letnią i zimową...
-
powoli zimówki
zgadzam się w pełni mowa była czysto teoretyczna, że mogą zabrać dowód na tej podstawie... Wiadomo, że nie będą patrzeć na indeks.... Zresztą... To nie jest najgorszy problem na drogach, wystarczy spojrzeć na bieżniki niektórych aut
-
Strefa Śmiechu
http://poszukaj.roznic.patrz.pl/ no offense, jakby co lukas23: a po co nowy temat :?: a siet sorry, źle wcisnąłem. Za dużo pracy w pracy :twisted:
-
powoli zimówki
czyli uparty misiek może odebrać dowód : pojazd nie przystosowany do ruchu (tak jak ze zbitą lampą)
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
cholera ! a jednak ktośmnie ubiegł, bo to zamierzałem napisać :twisted:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
BOV do 1.8T trzeba dobrze dobrać, Przeglądałeś forum streetracing.pl albo chociaż ten co podałem ? Zobacz co inni na ten temat piszą
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
Z kół napędza się :twisted: po cholerę mu to paliwo wtedy
-
Skąd jest zasilany głośnik z drzwi tylnych w Avancie
może to pomoże : http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=503691&highlight=chorus&sid=0925f247f77e67b0c9eee4cacc11fd58
-
CHIP TUNING W A4 2.5 TDI V6 w automacie
no tak, ale jak to wygląda w przypadku modyfikacji mocy i momentu ? Jak wtedy z tą wytrzymałościa ? Pytam, bo słyszałem że właśnie wtedy mogą być z taką skrzynią problemy... Ale sam nie mam pojęcia
-
chorus II
:roll: ja wyciągnąłem swoje wczoraj i było napisane 'Grundig', dlatego właśnie pytam bo myślałem, że są Balupunkty... Jeszcze raz wyciągne.... A kurde kodu mi nie dali, jak kupowałem i teraz jest to istotne.... Właśnie znalazłem coś takiego : http://www.erta.ru/base/audi/chorus_grun.shtml czyli też grundigi
-
chorus II
czy chorus II to grundig czy blaupunkt ? Czy i to, i to może być ?
-
[B6] Kontrolka klocków hamulcowych
trochę info na temat hamulców w A4 tutaj : http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=35005
-
olej w skrzyni biegow i filtr paliwa???? WHERE!!??
filtr paliwa Bosch w InterCarsie kosztuje ~80zł
-
A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
piękna B5 ! Bardzo mi się podoba.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a faktycznie, przypominam sobie. http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2114 To ten słynny, dziwny silnik Hary, ty się dowiedz lepiej co tam siedzi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
aż się oplułem prawie piwem... ILE ?!? Chyba powinno być mniej ? Przecież to złopie jak w 2.8 prawie ? dżizas ... for gad sejk !! :razz:
-
[B6 AWX] po podpięciu VAGa, taki błąd : 17994
niedawno podpiąłem VAGa i sprawdziłem silnik, wyskoczył taki błąd : Address 01: Engine Controller: 038 906 019 JQ Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 1570 Coding: 00002 Shop #: MOJ_VIN 1 Fault Found: 17994 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Plus P1586 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: N/A Choć przyznam się szczerze, że wiele mi ta informacja nie dała... Może ktoś więcej napisać na temat tego błędu ? EDIT: w silnikach AWX zawieszenie jest elektro-hydrauliczne sterowane z komputera... Również w wyższych modelach Audi (np 3.3 TDI V8, albo RS6). Najwyraźniej u mnie pada. Jakby ktoś miał informacje na ten temat (mogą być pdfy,doce i inne) będę wdzięczny mocowanie z RS4 : http://www.awe-tuning.com/pages/shared/part_detail.cfm?PMaI=1&PMoI=27&PEI=2&PP=8e_a4_18t_drivetrain.cfm&PPT=Drivetrain&IL=rs4_mounts
-
Na jakiej częstotliwości pracuje kluczyk-pilot??
433 MHz to jest chyba standard w autach ? Czy jest jakaś bryczka z kluczami (standardowymi), które pracują na innych czestotliwościach ?
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
wyjąłem tę cholerną żarówę, ale nie chce mi się już biegać na stację po nową... No nie jest to takie hop siup. Pewnie, za drugim razem to już się odbędzie szybciej. Najpierw trzeba przesunąć taki trzymak-drucik w dół. Blokada zwalnia dostęp do pokrywki plastikowej, która wyciągamy. Następnie przesunąlem regulator (chyba to jest to ?) to góry i się mocujemy z żarówą (zaznaczam, że cholerną :twisted: ). Mało miejsca jest tam jak diabli, ale da się to zrobić i wielkiej filozofii w tym faktycznie nie ma. Nie ma tam miejsca ! EDIT : Żarówka od postojowych wymieniona. Czas trwania włożenia nowej : 20 sekund Żadnych specjalnych klucz Hugo :mrgreen: koszt : 0,80 zł na stacji Shell (Tungsram, nie mieli Philipsa patafiany :???: )
-
To jest tuning
też mam takie zdanie, człowiek dodatkowo ma ten luksus, że już wie jakie będzie jego następne auto Te lampy diodowe z tyłu w avancie są extra ! :twisted: