Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. ale tylko na niektórych autobahnach w niemczech :twisted:
  2. tak jest, chociaż szkoda że tutaj się nie znalazł opis bo wyszła "klasyka" Dla tych co nie czytali : kłopot z turbo dzięki
  3. cześć, ostatnio auto przestało być żwawe... porobiłem logi : Czy możecie się wypowiedzieć na temat LMM ? Niepokoi mnie również w grupie 010 : kolumna 7 : za mała ilość zasysanej masy powietrza kolumna 9 : za niskie cisnienie doładowania oraz w grupie 011 : kolumna 14 : rzeczywiste ciśnienie doładywania za niskie !!! kolumna 15 : ?? (cały czas taka wartość ?) Nie zauważyłem dymienia.
  4. myśle, że na większość sam już odpowiedziałeś... To radio na 99% jest problemem... cd radio można kupic na allegro, za około 500 zł (model concert) Ostatnio była dyskusja na temat wyświetlania na FISie, poszukaj... co do anteny, nie wypowiadam się... Wolałbym wymienić radio (ale jak chcesz usb... to inna sprawa)
  5. który niekoniecznie będzie działał ze wszystkimi modelami. Odpalałeś już w ogóle ten program ??
  6. Żadnych znajomości ! Info miałem z tego forum, że za darmo robią. Normalnie pojechałem do ASO i powiedziałem, że zgubiłem kod do radia Umówiłem się na "za tydzień" i wsio
  7. a nie lepiej do ASO podjechac ? za darmo Ci zrobia... Ostatnio bylem, zdziwilem sie, że musze przyjechac autem, ale podobno nowa "procedura" Potrzebne do tego są : - auto - radio (do ktorego nowy kod chcesz) - dowod rejestracyjny
  8. też to mam... zaczyna się jak jest 80% baku... wkurza ten "chlupot" edit : Avant
  9. bo się nie opłaca turbo od 150 możliwe, ale mnóstwo przeróbek.... Opisywane na forum mastersa
  10. w życiu nie kupuj z Makro, na 99% to leżaki... i to grubo. Zresztą, pojedź i sprawdź rok produkcji na oponce z Makro.
  11. może się przyda.... http://www.a4-freunde.de/pdf/H7-Lampentest.pdf
  12. pre_pl odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    sline, ładne auto. Bez dwóch zdań. Legenda sama w sobie. Mam pytanie, czy to jest właśnie sprowadzone auto i stąd nowe blachy (z gwazdkami) ?
  13. 101 % racji ! ja tez raz popełniłem błąd kupienia lażakowanych (nie pamietam ile było dokladnie... ) po 1 sezonie je wywaliłem (tak, wywaliłem)
  14. http://www.opony.com/regulamin_zakupow.asp#jakosc_produktow
  15. a można wiedzieć gdzie ? Ale to fakt, to coś w drzwiach na mój gust... Tylko te cholerne świecidełka jeszcze (dioda i kierunki). Wariuje coś ?
  16. nie masz czasem ustawionego zamykania (automatycznego) drzwi gdy już jedziesz autem ? (powyzej 15 km/h zdaje się ) ? Ale chyba jednak coś w drzwiach jest uszkodzone... zobacz czy możesz zamknąć drzwi od wewnatrz i czy po otwarciu bedzie ok... ale jeszcze ta dioda i kierunki ?? :neutral:
  17. pre_pl odpowiedział(a) na Rembi temat w Lifestyle i Hydepark
    no i jaki silnik
  18. jak możesz coś polecić tutaj jest wątek : http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=67 wpisuj
  19. ja nie mam osobistych doświadczeń, tyle tylko że słyszałem : "nie warto" Jak ktoś mógłby potwierdzić albo zaprzeczyć...
  20. temat na diagtroniku : http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?p=18239&sid=3a5be6a5041b9f09355f10aa84fea6d6
  21. skrzynie 6 biegową dawali później, modele z tą skrzynią mają wiekszy moment obr. - 310 nM, te z 5biegowa "tylko" 285. Ten wyższy moment jest również uzyskany nieco wyżej, bo przy 1900 obrotach. w aucie ze skrzynia 5bieg. jest to 1750 obrotow. Wzrosła również waga w aucie z 6 biegami, o całe 10 kg i wynosi 1405 kg według producenta wzrosło równiez i spalanie Ale spokojnie, nieznacznie... Jakieś 0,1-0,2 l na 100 Wszystko jak widać "wzrosło", także i emisja CO2 6biegową wstawiali do modelu z Quattro Jak się jeździ 6biegową to nie powiem nie wiem Natomiast silniczek jest boski (jak ja nie lubię tego określenia :twisted: ) Bardzo podatny na zmiany softu, ale to już najlepiej użytkownicy ctv oraz Hugo Oznaczenia silnika : AWX (ten jest z 5 biegowa skrzynia) AVF ( 6 biegowa) AWX ma dwie skrzynie (według ETKI) z oznaczeniami : FEC GBQ gdzieś miałem info na temat różnic... postaram się odszukać bo sam zapomniałem tutaj jest rozpiska skrzyn : http://www.dieselschrauber.de/Getriebe_Main.html
  22. http://woofer.wrzuta.pl/film/sWP6Fqwoc7/pimp_my_ride_polska_-_tuning_trabanta pimp my ride, odpicowywanie Trabanta :twisted:
  23. mam sofę z alcantary... Po blisko 5 latach użytkowania widać już wytarcia... Nie są one szpecące, ale jednak widać. Materiał jest jednak bardzo przyjemny, pierwsza klasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.