Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL B7] Gaz do silnika 1.8T
Chyba się mylisz ! http://www.elpigaz.com/?p=/pl/menu/5/11/index a dlaczego jest tylko A3 8P i Passat B6, tam gdzie są silniki poprzeczne ? Ma to jakieś znaczenie ?
-
[B6 AVF] Problem z odczytem płyty do nawigacji (RNS-E)
no nie wydaje mi się, że to coś da
-
[B6 AVF] Prośba o interpretację/pomoc w rozwikłaniu 2 zagadek
z tego co pamiętam komunikacja była, więc jest szansa mówiąc najnowszy kabelek miałem na myśli własnie ten po CANie. Masz właściwy, ale jednak co nowszy soft to nowszy
-
[B6 AVF] Prośba o interpretację/pomoc w rozwikłaniu 2 zagadek
aano widzisz... może warto spróbować nowszym vagiem (min wersja 7), ale to już inny kabelek potrzebny. Słuchaj, kolega z forum sasha ma podobny problem, niedługo będziemy u niego przeprowadzać "pewną modyfikację" i spróbujemy naprawić to Twoją metodą przy okazji. Damy znać co i jak. Będziemy to robić nowszym kablem (vag-com 7.04)
-
[B6 AVF] Prośba o interpretację/pomoc w rozwikłaniu 2 zagadek
uhhmmm, bardzo przepraszam, ale gapa ze mnie i nie doczytałem do końca według mnie zrobiłeś ok i nic nie zostało uszkodzone nie wiem niestety... jesli masz alarm fabryczny, to bardzo prosimy o przetestowanie tej funkcji [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 15:38 _________________________________________________ kurcze, ale to jest dziwne...
-
[B6 AVF] Prośba o interpretację/pomoc w rozwikłaniu 2 zagadek
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20233.0.html;highlight=00474 podobny problem, niestety nie za wiele Ci pewno pomoże... Bo naprawa okazuje się inwazyjna (trzeba trochę rozebrać) [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 15:06 _________________________________________________ +000032 - Auto-Lock/Unlock (Verriegelung ab 15 km/h) +000064 - Komfortfunktion über Funk +000256 - Avant +000512 - Funk-Quittierung schliessen (Blinken) +002048 - Tür-/Fensterheberlogik +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_zamykanie_centralnego_zamka_15kmh-t36902.0.html
-
Płyta indukcyjna do kuchni - jakie garnki itp.
o brynia dobrze podsumowała, ja w domu mam zwykłą ceramiczną i nie mogę złego słowa powiedzieć. A równiez nad indukcją się zastanawialismy..... Zresztą, pomierzcie sobie co najwięcej prądu zużywa w domu (jesli indukcja jest brana pod uwagę ze względu na prąd), wcale nie jest to płyta. choć trudno przekonywać kogoś kto już zaplanował....
-
Płyta indukcyjna do kuchni - jakie garnki itp.
FLyer, możesz przecież "zwykła" ceramiczną....
-
[ALL] Ubezpieczenie AC a zabezpieczenia samochodu
musisz mieć jeszcze drugie zabezpieczenie, polecany zakład znajdziesz w topiku o spotach trójmiejskich
-
Płyta indukcyjna do kuchni - jakie garnki itp.
dobre gary to AMC ino się nie zamkniesz w tej kwocie, ale jak lubisz dobrze zjeść, to warto (można na raty, nieźle co ? garnki :> ) http://www.pl.amc.info/
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
no przede wszystkim te "dynamiczne" - czyli z przyśpieszania (na jednym biegu z 1500obr do końca)
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
jak najcześciej się robi ? Ty w ogóle widziałeś "te najczęściej robione" logi ? http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy, zapraszamy do czynnego udziału na forum oraz poza : http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
[ALL B5] OC + AC - pierwsze auto, "zielony"
hm, przyznam że pierwszy raz o tym słyszę, dowiem się u "mojego" agenta pzu...
-
[B6 AWX] instr. obsługi
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instrukcja_obslugi_a4_b6_sedan-t37343.0.html
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
i co z tymi wtryskami ? Wymieniłeś ?
-
[ALL B7] Czujnik zmroku
zobacz czy nie masz czasem tego małego pokrętła od DRLa ustawionego na 0 (może wtedy nie działa to jak powinno).
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy, zapraszamy do czynnego udziału na forum oraz poza : http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
nie, mi chodzi jednak o pompę vp44 Osobiście wolę analizę z niezależnego laboratorium, ale oczywiście jak kto woli
-
[ALL B7] Czujnik zmroku
zdaje się, że w mocowaniu lusterka do szyby - jest większe od standardowego W trybie AUTO masz normalne światła dzienne (te ohydne żółte), po zapadnięciu zmroku włącza się xenon (wystarczy wjechać w zacieniowane miejsce)
-
[B5 AFN] Czy lać specyfiki czyszczące wtryskiwacze i usuwające osady w silniku?
a po wymianie wtrysków (wymieniłeś już, tak ?) dalej lejesz tego mixola ?
-
[B5 ADP] Problem chyba z komputerem?????
czasem do naprawienia (nie jestem pewien czy zawsze), vag-comem to nie sądzę, że cokolwiek da się zrobić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy