Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. Chyba się mylisz ! http://www.elpigaz.com/?p=/pl/menu/5/11/index a dlaczego jest tylko A3 8P i Passat B6, tam gdzie są silniki poprzeczne ? Ma to jakieś znaczenie ?
  2. z tego co pamiętam komunikacja była, więc jest szansa mówiąc najnowszy kabelek miałem na myśli własnie ten po CANie. Masz właściwy, ale jednak co nowszy soft to nowszy
  3. aano widzisz... może warto spróbować nowszym vagiem (min wersja 7), ale to już inny kabelek potrzebny. Słuchaj, kolega z forum sasha ma podobny problem, niedługo będziemy u niego przeprowadzać "pewną modyfikację" i spróbujemy naprawić to Twoją metodą przy okazji. Damy znać co i jak. Będziemy to robić nowszym kablem (vag-com 7.04)
  4. uhhmmm, bardzo przepraszam, ale gapa ze mnie i nie doczytałem do końca według mnie zrobiłeś ok i nic nie zostało uszkodzone nie wiem niestety... jesli masz alarm fabryczny, to bardzo prosimy o przetestowanie tej funkcji [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 15:38 _________________________________________________ kurcze, ale to jest dziwne...
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20233.0.html;highlight=00474 podobny problem, niestety nie za wiele Ci pewno pomoże... Bo naprawa okazuje się inwazyjna (trzeba trochę rozebrać) [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 15:06 _________________________________________________ +000032 - Auto-Lock/Unlock (Verriegelung ab 15 km/h) +000064 - Komfortfunktion über Funk +000256 - Avant +000512 - Funk-Quittierung schliessen (Blinken) +002048 - Tür-/Fensterheberlogik +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_zamykanie_centralnego_zamka_15kmh-t36902.0.html
  6. o brynia dobrze podsumowała, ja w domu mam zwykłą ceramiczną i nie mogę złego słowa powiedzieć. A równiez nad indukcją się zastanawialismy..... Zresztą, pomierzcie sobie co najwięcej prądu zużywa w domu (jesli indukcja jest brana pod uwagę ze względu na prąd), wcale nie jest to płyta. choć trudno przekonywać kogoś kto już zaplanował....
  7. FLyer, możesz przecież "zwykła" ceramiczną....
  8. musisz mieć jeszcze drugie zabezpieczenie, polecany zakład znajdziesz w topiku o spotach trójmiejskich
  9. dobre gary to AMC ino się nie zamkniesz w tej kwocie, ale jak lubisz dobrze zjeść, to warto (można na raty, nieźle co ? garnki :> ) http://www.pl.amc.info/
  10. no przede wszystkim te "dynamiczne" - czyli z przyśpieszania (na jednym biegu z 1500obr do końca)
  11. jak najcześciej się robi ? Ty w ogóle widziałeś "te najczęściej robione" logi ? http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html
  12. witamy, zapraszamy do czynnego udziału na forum oraz poza : http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
  13. hm, przyznam że pierwszy raz o tym słyszę, dowiem się u "mojego" agenta pzu...
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instrukcja_obslugi_a4_b6_sedan-t37343.0.html
  15. i co z tymi wtryskami ? Wymieniłeś ?
  16. zobacz czy nie masz czasem tego małego pokrętła od DRLa ustawionego na 0 (może wtedy nie działa to jak powinno).
  17. witamy, zapraszamy do czynnego udziału na forum oraz poza : http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
  18. nie, mi chodzi jednak o pompę vp44 Osobiście wolę analizę z niezależnego laboratorium, ale oczywiście jak kto woli
  19. zdaje się, że w mocowaniu lusterka do szyby - jest większe od standardowego W trybie AUTO masz normalne światła dzienne (te ohydne żółte), po zapadnięciu zmroku włącza się xenon (wystarczy wjechać w zacieniowane miejsce)
  20. a po wymianie wtrysków (wymieniłeś już, tak ?) dalej lejesz tego mixola ?
  21. czasem do naprawienia (nie jestem pewien czy zawsze), vag-comem to nie sądzę, że cokolwiek da się zrobić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.