Treść opublikowana przez Kazik123
-
Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
stary współczuje, sam prowadze z braćmi włąsny biznes i kilka razy spotkaliśmy się z podobnymi sytuacjami masz mu pewnie pare groszy do zapłaty, ale czy na naprawy starczy? powodzenia
-
Swiatla mijania do jazdy dziennej
moduł sprawdza się w 100% jeśli masz xenon lub bixy to jedno z lepszych rozwiązań, na pewno lepsze to od pseudo ledów doklejanych do wszelakiej maści samochodów
-
mrugające podśw. deski, przerywające wycieraczki i el. szyby
mk suchy, bo nawet jak wykładzina jest sucha to woda może być pod podłoga
-
Uak usunąć naklejki z karoserii?
wd-40 też da rade
-
Wesele- porażka
zapomniałem dodać że orkiestra też dała ciała i gdyby nie to że było kilka fajnych lasek które potrafią się bawić mimo porażki z jedzeniem i orkiestrą to o 23 byłbym w domu
-
Wesele- porażka
tam gdzie byłem z ciepłego to był koleś który spał na trawie ale szybko ostygł jak reszta żarcia
-
Wesele- porażka
założyłem ten temat ponieważ wczoraj byłem na weselu i po prostu wróciłem z niego głodny, aby było śmieszniej to Pan Młody jest zawodowym kucharzem i nadal pracuje w tym zawodzie, generalnie wynajął sale i jego koledzy z pracy oczywiście wraz z nim gotowali na wesele rosół zimny, również zimne i surowe ziemniaki, mięso twarde jak kamień, surówki puściły wode, jedyna zjadliwa rzecz to nieśmiertelna sałatka jarzynowa i zamówiony u myśliwego pieczony dzik aby było śmieszniej sałatke robiła matka młodego a dzika myśliwy sam dostarczył ciepłego z sosem i jako gratis pieczoną kapustą na weselu robiłem za kierowce i odniosłem wrażenie że świadek i młody chce upić towarzystwo bo nawet babci polewali najgorsze jest to że oni gotują w restauracji jestem ciekaw czy mieliście podobne Weselne przygody
-
podswietlenie dolne
dokładnie
-
Rozkodowanie kluczyka + pytanie o postojowki.
a otworzyłeś pilotem,
-
Wybitka szybka od halogenu
to samo jest z głównymi lampami bez zderzaka na dole lipa, w b6 jest o wiele łatwiej
-
podswietlenie dolne
na żywo wygląda dużo gorzej, jak jest ciemno to jeszcze w miarę ale ja palą się lampy to ledwo widać jak dla mnie szkoda kasy, zresztą było już o tym na forum
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
jak wstawiłem pierwsze ledy to 4 dni i znów lampy wyciągać bo bez odkręcania lamp żarówki nie wymienię jakoś mi się nie widzi ciągła wymiana i stąd moje pytanie
-
Trzy złącza ---tylna popielniczka
1. ręczny 2.phone 3. czerwona dioda w środku łokcia
-
Poziomowanie ksenonów w Audi A4 B7
jedż do innego mechanika, bo jeśli masz błąd na fisie to na vagu zawsze coś wyskoczy a z poziomu vaga jest samopoziom druga sprawa to czy w lampach były silniczki od poziomowania bo często lampy na allegro to same puszki
-
Wymiana żarówki zarnika
ja miałem w ori xenon d2s
-
Rozkodowanie kluczyka + pytanie o postojowki.
z kluczykiem to różnie, ja przy wymianie baterii musze od nowa kodować kluczyk są dwa sposoby na zakodowanie od nowa : vag lub jak masz drugi kluczyk to od niego jak coś to wal na priv to wszystko wytłumacze
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy modułów od Tomka, chodzi mi o postojówki ile czasu wam chodzą, bo ledy z alledro... z canbusem trzymają max 2msc.
-
Przygasające ksenony
ja obstawiam przetwornice na 90%
-
Wymiana żarówki zarnika
miałeś d2s to wkładaj takie same, różnica jest tylko jak wygląda gniazdo i sposób montażu palnika
-
Pytanie do budowlańców - zacieranie gipsów
co do szlifierki mam w firmie 4szt. ETS i 2szt. Rotexa, stopy będą służyć w zależności kto ją obsługuje, bo jak za mocno przyciśniesz to stopa sie grzeje i przestaje trzymać, odkurzacz kilka razy był zawalony pyłem bo żle włożony worek i pył napierdzielał w silnik ogółem sprzęt szlifierski i polerki to festool, wiertarki to metabo, a szlifierki kątowe to makita
-
Pytanie do budowlańców - zacieranie gipsów
ja siedzę w innej branży i sporo mam sprzętu festoola, będąc na pokazie miałem okazje pobawić się żyrafą i powiem że fajna maszynka ogółem festoola używam od kilku lat i jak dla mnie to wysoka półka
-
Redukcja na 2
jak dla mnie dziwne pytanie, ponieważ ten sam zakręt inaczej pokonasz latem a inaczej zimą, chociaż jak masz Q to zimą noga w podłogę i lecisz do czego zmierzam, musisz wyczuć auto i zawsze dostosować prędkość do warunków na drodze a nie na jakim biegu i jakie obroty i kiedy zmieniać bieg
-
Przygasające ksenony
dokładnie kolega Gwerty wiele lamp uratował, zawsze możesz wstawić soczewki z B8
-
problem z pilotem centralnego zamka
na początek sprawdź czy MK jest suchy, bo tam czasami woda z podszybia leci, gdzieś czytałem że koleś miał cyrki z pilotem a później wszystko padło bo MK był już pod wodą
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
ma ktoś te żarówki u siebie bo jestem ciekawy jak świecą