Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. stary współczuje, sam prowadze z braćmi włąsny biznes i kilka razy spotkaliśmy się z podobnymi sytuacjami masz mu pewnie pare groszy do zapłaty, ale czy na naprawy starczy? powodzenia
  2. moduł sprawdza się w 100% jeśli masz xenon lub bixy to jedno z lepszych rozwiązań, na pewno lepsze to od pseudo ledów doklejanych do wszelakiej maści samochodów
  3. mk suchy, bo nawet jak wykładzina jest sucha to woda może być pod podłoga
  4. zapomniałem dodać że orkiestra też dała ciała i gdyby nie to że było kilka fajnych lasek które potrafią się bawić mimo porażki z jedzeniem i orkiestrą to o 23 byłbym w domu
  5. tam gdzie byłem z ciepłego to był koleś który spał na trawie ale szybko ostygł jak reszta żarcia
  6. założyłem ten temat ponieważ wczoraj byłem na weselu i po prostu wróciłem z niego głodny, aby było śmieszniej to Pan Młody jest zawodowym kucharzem i nadal pracuje w tym zawodzie, generalnie wynajął sale i jego koledzy z pracy oczywiście wraz z nim gotowali na wesele rosół zimny, również zimne i surowe ziemniaki, mięso twarde jak kamień, surówki puściły wode, jedyna zjadliwa rzecz to nieśmiertelna sałatka jarzynowa i zamówiony u myśliwego pieczony dzik aby było śmieszniej sałatke robiła matka młodego a dzika myśliwy sam dostarczył ciepłego z sosem i jako gratis pieczoną kapustą na weselu robiłem za kierowce i odniosłem wrażenie że świadek i młody chce upić towarzystwo bo nawet babci polewali najgorsze jest to że oni gotują w restauracji jestem ciekaw czy mieliście podobne Weselne przygody
  7. Kazik123 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    dokładnie
  8. to samo jest z głównymi lampami bez zderzaka na dole lipa, w b6 jest o wiele łatwiej
  9. Kazik123 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    na żywo wygląda dużo gorzej, jak jest ciemno to jeszcze w miarę ale ja palą się lampy to ledwo widać jak dla mnie szkoda kasy, zresztą było już o tym na forum
  10. jak wstawiłem pierwsze ledy to 4 dni i znów lampy wyciągać bo bez odkręcania lamp żarówki nie wymienię jakoś mi się nie widzi ciągła wymiana i stąd moje pytanie
  11. 1. ręczny 2.phone 3. czerwona dioda w środku łokcia
  12. jedż do innego mechanika, bo jeśli masz błąd na fisie to na vagu zawsze coś wyskoczy a z poziomu vaga jest samopoziom druga sprawa to czy w lampach były silniczki od poziomowania bo często lampy na allegro to same puszki
  13. ja miałem w ori xenon d2s
  14. z kluczykiem to różnie, ja przy wymianie baterii musze od nowa kodować kluczyk są dwa sposoby na zakodowanie od nowa : vag lub jak masz drugi kluczyk to od niego jak coś to wal na priv to wszystko wytłumacze
  15. mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy modułów od Tomka, chodzi mi o postojówki ile czasu wam chodzą, bo ledy z alledro... z canbusem trzymają max 2msc.
  16. ja obstawiam przetwornice na 90%
  17. miałeś d2s to wkładaj takie same, różnica jest tylko jak wygląda gniazdo i sposób montażu palnika
  18. co do szlifierki mam w firmie 4szt. ETS i 2szt. Rotexa, stopy będą służyć w zależności kto ją obsługuje, bo jak za mocno przyciśniesz to stopa sie grzeje i przestaje trzymać, odkurzacz kilka razy był zawalony pyłem bo żle włożony worek i pył napierdzielał w silnik ogółem sprzęt szlifierski i polerki to festool, wiertarki to metabo, a szlifierki kątowe to makita
  19. ja siedzę w innej branży i sporo mam sprzętu festoola, będąc na pokazie miałem okazje pobawić się żyrafą i powiem że fajna maszynka ogółem festoola używam od kilku lat i jak dla mnie to wysoka półka
  20. jak dla mnie dziwne pytanie, ponieważ ten sam zakręt inaczej pokonasz latem a inaczej zimą, chociaż jak masz Q to zimą noga w podłogę i lecisz do czego zmierzam, musisz wyczuć auto i zawsze dostosować prędkość do warunków na drodze a nie na jakim biegu i jakie obroty i kiedy zmieniać bieg
  21. dokładnie kolega Gwerty wiele lamp uratował, zawsze możesz wstawić soczewki z B8
  22. na początek sprawdź czy MK jest suchy, bo tam czasami woda z podszybia leci, gdzieś czytałem że koleś miał cyrki z pilotem a później wszystko padło bo MK był już pod wodą
  23. ma ktoś te żarówki u siebie bo jestem ciekawy jak świecą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.