Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Mój czterołap!!!
Nie znam nr ale jak wpiszesz w allegro szyny bagażnika c6 to ci wyskoczy. Choc akurat tego jest mało. Apropos.... dziwi mnie że jeszcze nikt się do grila nie czepił ?
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Taaaaa raczej pod górkę, bo końca nigdy nie widać ?. Jakbym widział bliźniaka ?
-
Mój czterołap!!!
Poprawiłem zdjęcia. W tym tygodniu wleci jeszcze BT
-
Mój czterołap!!!
Wyslę ci linka
-
Mój czterołap!!!
Zdjęcia wstawilem przez ten nasz klubowy wynalazek. Postaram się poprawić. Stary co do montażu to 10 min. roboty. Docinasz, bo są za dlugie i jeden lub dwa otwory wiercisz w miejscu gdzie są stare mocowania siatki (one oczywiscie wylatują).
-
Mój czterołap!!!
Z nowości: -pakiet s-line tj. lotka, dyfuzorek i listwy drzwiowe -grill ala RS -zakończony pakiet clh, auto światła, czujnik deszczu-zmierzchu, podświetlane blendy lusterek, fotochromy w bocznych lustrach -oświetlenie wnętrza led -heble 320 z przodu -we wnętrzu wpadła popiołka przód-tył oraz ramka przy skrzyni biegów w 1NK, ESP,wizytownik i kubek w chromie, ręczny w pikowanej skórze no i oczywiście ciemne szyby ( dla mnie podstawa) .Teraz priorytet to stołki ( bo ciągle naleśniki ), zawias w dół i drugi smic, bo z jednym tragedia Wykres z kpowera
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Skorzystałem. Dzięki. 10 minut roboty, tylko użyłem poxipolu bo akurat miałem. A tak nawiasem to jak tak działałem to doszedłem do wniosku, że trochę nasza wina, be nie smarowaliśmy tego tłoczka, a dostęp do niego bezproblemowy.
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
Dzięki Pany znalazłem na alle do A3. 300 zeta to normalna cena???? takie to drogie?
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
W aso kupowaliście?
-
Bixenon Xenon od A do Z
Tylko zbiorniczek u mnie nie bardzo chce sie odciągnąć bo za nim jest zaraz zbiornik spryskiwaczy, obok jest blacha z koskami w stronę silnika. Do dołu i w górę ani rusz. Jedyne co mi przychodzi do głowy to wykręcić zbiornik spryskiwaczy
-
Bixenon Xenon od A do Z
A ze zbiorniczkiem? Nie mogę go odciągnąć
-
Bixenon Xenon od A do Z
To już wiem ?. Dzięki za podpowiedź. Ale wkurzające jest to że trzeba tyle zachodu żeby zwykłą żarówkę wymienić. Nie mówię już o wyjęciu lampy ? Hmmmm...... Odkręciłem zbiorniczek od wspomagania ale blokuje go zbiornik od spryskiwaczy. A jak wyjąć dolot bo też ciężko. Boję się że coś urwę
-
Bixenon Xenon od A do Z
Panowie sorki ale nie mam czasu na grzebanie. Jak w b7 wymienić żarnik w bixie? Patrzyłem i z jednej strony filtr powietrza z drugiej zbiornik wspomagania. Wiem że lampa nie wyjdzie bo trzeba zdjąć zderzak. Czy do wymiany muszę odkręcić filtr i zbiornik czy macie jakiś sposób?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki już myślałem, że będę musiał zimowe koła zmieniać.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pany na 320 wejdzie 16ka ET 42?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki Panowie już siedzi nowiutkie 320. Miałem 312 i teraz ciekawi mnie różnica, bo 312 naprawdę nieźle hamowało.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Były tylko 320 czy też mniejsze? Mam do zgarnięcia z jednej b7 ale nie jestem pewien Jakie są
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie potrzebuję tak na szybko. Czy w b7 2,7 tdi były 320
-
Delikatne podniesienie mocy mapą A4 B6 1.8T 163HP
To jeden z lepszych speców w tym i paru innych tematach.
-
Listwy Dekory LED
No pokaż jakieś foto. U mnie przedni dekor świeci z góry i z dołu i myśle jak to zrobić. taśma też nie trzyma ale widze że będzie trzeba na gorący klej zrobić jak u Kolegi wyżej
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Koledzy próbuję to rozminić, ale........ słabo mi to idzie. Mam b7 1.8 TQ avant z książki wychodzi 1ba OYM (klasa 12 598-625kg) i OJJ (klasa 9 886-918kg). Kolega sprzedaje OYK (10 571-597kg) i OJH (8 900-940) te chyba będą zle prawda? Mam też do kupienia od avanta w Q ale silnik brd. Niestety nie ma oznaczeń, ale wydaje mi się podobnie ciężarowo. Doradźcie byłoby najlepsze. Chce tylko zjechać na 1be te -2cm
-
Jaka końcówka dla bfb na dwa kominy.
A kupowaliście wiekszą średnicę i na zakładkę czy taka sama średnica montażowa. Są różne. Te buzzery podobają mi się bobsą masywne. Musze jeszcze zmierzyć jaka jest średnica u mnie
-
Jaka końcówka dla bfb na dwa kominy.
Jak w temacie.Co zakładaliście i jakiego dokładnie wymiaru szukać.Na pewno chcę 90, bo widziałem u dominika79 i ten wymiar jest w sam raz, a że nie chce mi dokończyć elektryki to pomyślałem co by zainwestować w końcówki.Znalazłem takie buzzery i nawet mi się podobają http://allegro.pl/koncowka-tlumika-buzzer-zz90x-gwarancja-24-mce-i5032058331.html
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Że tak dopytam bo znalazłem na allegro dwa w okolicach 500. Trzeba koniecznie prawy no nie? Nie są jakoś zamienne. Napisałem do gości, ale wolę się upewnić. Mógłbyś walnąć fotkę tych kratek jak to wygląda.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
No to jest kasa, którą można wydać. Trza poszukać. Tą kratkę od halogena też rozumiem zmieniałeś?