Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. Nie znam nr ale jak wpiszesz w allegro szyny bagażnika c6 to ci wyskoczy. Choc akurat tego jest mało. Apropos.... dziwi mnie że jeszcze nikt się do grila nie czepił ?
  2. Taaaaa raczej pod górkę, bo końca nigdy nie widać ?. Jakbym widział bliźniaka ?
  3. Poprawiłem zdjęcia. W tym tygodniu wleci jeszcze BT
  4. Wyslę ci linka
  5. Zdjęcia wstawilem przez ten nasz klubowy wynalazek. Postaram się poprawić. Stary co do montażu to 10 min. roboty. Docinasz, bo są za dlugie i jeden lub dwa otwory wiercisz w miejscu gdzie są stare mocowania siatki (one oczywiscie wylatują).
  6. Z nowości: -pakiet s-line tj. lotka, dyfuzorek i listwy drzwiowe -grill ala RS -zakończony pakiet clh, auto światła, czujnik deszczu-zmierzchu, podświetlane blendy lusterek, fotochromy w bocznych lustrach -oświetlenie wnętrza led -heble 320 z przodu -we wnętrzu wpadła popiołka przód-tył oraz ramka przy skrzyni biegów w 1NK, ESP,wizytownik i kubek w chromie, ręczny w pikowanej skórze no i oczywiście ciemne szyby ( dla mnie podstawa) .Teraz priorytet to stołki ( bo ciągle naleśniki ), zawias w dół i drugi smic, bo z jednym tragedia Wykres z kpowera
  7. Skorzystałem. Dzięki. 10 minut roboty, tylko użyłem poxipolu bo akurat miałem. A tak nawiasem to jak tak działałem to doszedłem do wniosku, że trochę nasza wina, be nie smarowaliśmy tego tłoczka, a dostęp do niego bezproblemowy.
  8. Dzięki Pany znalazłem na alle do A3. 300 zeta to normalna cena???? takie to drogie?
  9. Tylko zbiorniczek u mnie nie bardzo chce sie odciągnąć bo za nim jest zaraz zbiornik spryskiwaczy, obok jest blacha z koskami w stronę silnika. Do dołu i w górę ani rusz. Jedyne co mi przychodzi do głowy to wykręcić zbiornik spryskiwaczy
  10. A ze zbiorniczkiem? Nie mogę go odciągnąć
  11. To już wiem ?. Dzięki za podpowiedź. Ale wkurzające jest to że trzeba tyle zachodu żeby zwykłą żarówkę wymienić. Nie mówię już o wyjęciu lampy ? Hmmmm...... Odkręciłem zbiorniczek od wspomagania ale blokuje go zbiornik od spryskiwaczy. A jak wyjąć dolot bo też ciężko. Boję się że coś urwę
  12. Panowie sorki ale nie mam czasu na grzebanie. Jak w b7 wymienić żarnik w bixie? Patrzyłem i z jednej strony filtr powietrza z drugiej zbiornik wspomagania. Wiem że lampa nie wyjdzie bo trzeba zdjąć zderzak. Czy do wymiany muszę odkręcić filtr i zbiornik czy macie jakiś sposób?
  13. Dzięki już myślałem, że będę musiał zimowe koła zmieniać.
  14. Pany na 320 wejdzie 16ka ET 42?
  15. Dzięki Panowie już siedzi nowiutkie 320. Miałem 312 i teraz ciekawi mnie różnica, bo 312 naprawdę nieźle hamowało.
  16. Były tylko 320 czy też mniejsze? Mam do zgarnięcia z jednej b7 ale nie jestem pewien Jakie są
  17. Panowie potrzebuję tak na szybko. Czy w b7 2,7 tdi były 320
  18. To jeden z lepszych speców w tym i paru innych tematach.
  19. grubcio1980 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    No pokaż jakieś foto. U mnie przedni dekor świeci z góry i z dołu i myśle jak to zrobić. taśma też nie trzyma ale widze że będzie trzeba na gorący klej zrobić jak u Kolegi wyżej
  20. Koledzy próbuję to rozminić, ale........ słabo mi to idzie. Mam b7 1.8 TQ avant z książki wychodzi 1ba OYM (klasa 12 598-625kg) i OJJ (klasa 9 886-918kg). Kolega sprzedaje OYK (10 571-597kg) i OJH (8 900-940) te chyba będą zle prawda? Mam też do kupienia od avanta w Q ale silnik brd. Niestety nie ma oznaczeń, ale wydaje mi się podobnie ciężarowo. Doradźcie byłoby najlepsze. Chce tylko zjechać na 1be te -2cm
  21. A kupowaliście wiekszą średnicę i na zakładkę czy taka sama średnica montażowa. Są różne. Te buzzery podobają mi się bobsą masywne. Musze jeszcze zmierzyć jaka jest średnica u mnie
  22. Jak w temacie.Co zakładaliście i jakiego dokładnie wymiaru szukać.Na pewno chcę 90, bo widziałem u dominika79 i ten wymiar jest w sam raz, a że nie chce mi dokończyć elektryki to pomyślałem co by zainwestować w końcówki.Znalazłem takie buzzery i nawet mi się podobają http://allegro.pl/koncowka-tlumika-buzzer-zz90x-gwarancja-24-mce-i5032058331.html
  23. Że tak dopytam bo znalazłem na allegro dwa w okolicach 500. Trzeba koniecznie prawy no nie? Nie są jakoś zamienne. Napisałem do gości, ale wolę się upewnić. Mógłbyś walnąć fotkę tych kratek jak to wygląda.
  24. No to jest kasa, którą można wydać. Trza poszukać. Tą kratkę od halogena też rozumiem zmieniałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.