Treść opublikowana przez grubcio1980
-
zmiana zderzaka na B8
I tu trafiłeś na 100%
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Robiliśmy tak dwa razy.Kumpel ma ori vcds i podpowiadał co zrobi.Nie miałem przy sobie softa i wgrywałem go na drugi dzień.Spróbuję może zrobić na od razu.Właśnie to jest dziwne że ją ewidentnie widzi, ale nie chce ruszyć
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ok jutro wstawie.Ja też nie kumam co to może oznaczać ---------- Post dopisany 29-03-2014 at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 19:49 ---------- Dominik wyskakuje mi takie coś: Macie jakieś pomysły ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 13:20 ---------- A ma znaczenie, że wcześniej była pod rnse zmieniarka?
-
Schowki foteli przednich - montaż
Tak z ciekawości te szufladki pasują do wszystkich foteli?
-
Mocowanie bagażu wewnętrznego z A6 C6
Możesz dać bliższe foto jak zamontowałeś szyny i jak je dokładnie dociąłeś.Dorwałem za darmo tą aluminiową przegrodę i też sobie chyba ten mod zainstaluje, bo szyny to ok. 50zł.A ta siatka z c6 też pasuje do naszych?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
W lapku, ale to nie zmienia chyba nic, bo na tym samym wypalona była dekodująca i poszła bez problemu.Polskie też mam z innego źródła i wgrała się wcześniej bez problemu.Po dekodzie jest coś nie tak.Każde włożenie płyty kończy się komunikatem na fisie NO MAG i płyta nie chula
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak dlamnie nadal cos nietak z softami które wgrwasz , daj mailika to podesle swój menu pl i zobaczysz No i d*pa Dominik.Nagrałem 2 płyty i nie ruszyło.Nawet nie słychać żeby płyta chodziła.Navi działa normalnie.Jakieś pomysły?
-
dokładka co sądzicie ?
A no widzisz czyli nie trzeba zdejmać zderzaka.Też się tak przyglądałem (widziałem śruby) i zastanawiałem czy nie lepiej.Chyba złapie wkrętami, a później na spokojnie śrubami z podkładkami, bo się boję , że może ją wyrwać przy większych prędkościach
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Już posłałem.Dominik przy kierownicy mf przycisk mode powinien latać po menu rnse.Bo jakoś u mnie nie chce.Zakodowaliśmy na 3
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Mam jakiegoś pecha i ja też z jednym ch.... walczę.Jeden SPECKOM jest już na liście.Uważajcie też na Faster A4.Już rok mi oddaje pieniądze.Byłem już na policji ,dzwoniono do niego czy załatwi to polubownie.Chciał konto i dostał,ale pieniędzy nie mam do tej pory.Ja mu nie daruje i zakładam sprawę.Za roczek to jeszcze sobie procenty doliczę, a że jestem wkur...... to nawet komornika na niego naśle.Czekam na razie na policjanta, który zna sprawę, bo jest na szkole.A tak apropos.Czy ktoś z forum prowadzi mediacje w naszych sprawach?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ten sam soft wgrywałem do wcześniejszego rnse.Poszedł beż problemu.Potem na niego wrzuciłem 750 PL i wszystko było ok.Coś mi się wydaje że to po dekodowaniu, bo w to moje wcześniejsze rnse też nie chciało ruszyć nowego softa.Co mogę teraz zrobić? Podpowiedzcie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Już spokojnie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Spróbuje zrobić down i od razu wrzucić 650.Zobaczymy.Jak to nie zadziała to nie wiem
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Sprawa się trochę poprawiła tzn. na chwilę obecną nie ma stukowego, sam się naprawił.Teraz zostały mi dwa błędy: błąd czujnik G28- czujnik prędkości silnika...czy coś takiego.Gdzie to cholerstwo znajdę i jakiej firmy kupić.Z góry dzięki Chyba przez to cholertwo potrafi mi silnik zgasnąć.Jeśli mogę mieć jeszcze jedno pytanie.Co to jest EPC?Czasami mi się zapala na desce i wtedy ciężko pali,zwłaszcza gdy mokro na dworze, ale rzadko. Pomóżcie mi tą cholerę doprowadzić do ładu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bez komentarza.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pany wywaliło mi błąd czujnik G28- czujnik prędkości silnika...czy coś takiego.Gdzie to cholerstwo znajdę i jakiej firmy kupić.Z góry dzięki ---------- Post dopisany 26-03-2014 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 22:27 ---------- Chyba przez to cholertwo potrafi mi silnik zgasnąć.Jeśli mogę mieć jeszcze jedno pytanie.Co to jest EPC?Czasami mi się zapala na desce i wtedy ciężko pali,zwłaszcza gdy mokro na dworze, ale rzadko.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No i nie poszło.Wrzuciłem płytę z samym softem 650 i nic.Nie mam już pomysłów
-
Seria + DP i 190@290 na LPG - by Gregor10
I dlaczego od razu nie wrzuciłeś wtysków?
-
dokładka co sądzicie ?
MAT1000 zdejmowałeś zderzak czy waliłeś wkrętami od dołu? Jaka długość wkręta?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No właśnie Dominiku nie, zastanawiam się, bo jak kupiłem płytę to mi nie poszedł soft razem z mapą i Kolega z klubu musiał mi przysłać soft. Wgrałem soft z osobnej płyty, poszedł i mapy działały. Może wrzucę tą płytę z 0650. Czy teraz pójdzie jeśli down robiłem powiedzmy 3h temu?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pany mam problem. Rozkodowałem rnse pliczkiem od Kolegi Dominika. Rozkodowało się bez problemu, tylko że teraz nie mogę wgrać spolszczenia. Robiłem down przez vcds-a w kanale 97. Po włożeniu płyty z mapami powinno być down. W wersji softu pokazuje mi X--- . Na fisie komunikat NO MAG.
-
Mój czterołap!!!
A widzisz Mariusz.Ja obudowy miałem w kolorze, ale zmieniłem ,bo mi się to bardziej podoba niż czarnochy.Jakoś do TEGO koloru black mi nie pasi.Zamierzam właśnie zastawić relingi i obudowy w chromie,grill też z obramówką chrom.Tak delikatnie, żeby nie ociekało srebrem.A skoro już tak mówisz że sporo do dołożenia to zarzuć pomysły.Ogólnie wózek krótko więc życie zweryfikuje pomysły (tak było z b5,najpierw festyn w głowie,a później gust doszedł - wpływ forum i wydaje mi się,że z b5 mi się udało, bo dużo ludzi mówi, że wcześniejsza była fajniejsza)
-
Mój czterołap!!!
Lusterka dorwałem ori.Przewaga taka ,że moduły ma high, więc tylko dokładać.
-
Mój czterołap!!!
Po b5 nadszedł czas na zmianę i oto jest: B7 1.8TQ BFB 2005r. AVANT !!! Początek historii: Wyposażenie: -bixy i drl -szyby i lusterka w prądzie -RNSE -tempomat -pakiet oświetlenia tj. podświetlane klamki,przestrzeń pod nogami, ambiente -dekory szczotkowane alu 1nk , taka bida, ale dla mnie wszystko czego wymagam.Pierwsze fotki Na pierwszy ogień poszedł gaz, wiadomo ekonomia, wpadła sekwencja -KME Gold -Wtryski Hana niebieskie -Zenit PRO OBD. Zrobione mody: -obudowy lusterek srebrna satyna -lustro wew. fotochrom, czujnik deszczu,CLH, AUTO światła -kiera s-line mf -gałka biegów s-line -automatycznie otwierana klapa bagażnika -DP + wtryski BEX + program -dokładka od cupry -sytem mocowania bagażu z A6C6 -nakładki z podstopnicą RS Kilka nowych fotek Najbliższe plany: -wymiana stołków -mała gleba -ciemne szyby (obowiązkowo) To tyle na razie.Sugestie mile widziane
-
RNS-E - karty SD?
Sorki za OT ale potrzebuję tak na szybko. Nie mam kodu do swojego rnse. Czy jak wypnę na dosłownie chwilkę kostkę z rnse to straci pamięć i będę potrzebował kodu. Chodzi mi o zamianę rnse z jednego auta do drugiego czyli wypięcie i wpięcie