Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pany w rnse wyskoczyła ta cholera, że trzeba poczekać 60 minut, aby wbić pin. Auto trochę postało na rozładowanym aku i od tej pory chce pin jakby can nie poznawało. Oczywiście pinu nie pamiętam. Z rnse nic nie było robione. Pomyślałem że wrzucę płytkę z rozkodowaniem pinu, ale nie chce opuścić ekranu. Jakieś pomysły?
-
zegar temp oleju i doładowania
Hehe wszystko jest, łatwo dostępne, dyskretne, a co najważniejsze cały Vag na fisie ?
-
Jakie turbo???
Używam mobilnej wersji, gdzie nie widać profilu ?
-
[B6 BEX] Pytanie o dwie rurki w silniku i problem z doładowaniem
Spalanie stukowe to takie nieporządane spalanie mieszanki. Związane przeważnie z układem zapłonowym (świece, kable, cewki)
-
Jakie turbo???
Na 200 starczy Ci twoja po regeneracji i wtryski z bexa. Choć żal nie zrobić z niej przy okazji choć k03s
-
Jakie turbo???
Też tak mówiłem ??
-
Jakie turbo???
To zależy czego chcesz. Hybryda ok. 1900, ale do tego wtryski ok 200 z saaba drugi fmic np. z B5 za ok. 200, program i tanim kosztem masz o km. 250 kuni. Zapewne będzie też trzeba poprawić lpg jeśli masz, bo pewnie nie wyrobi. Policz sobie i zdecyduj. Dałem Ci tani i sposób na zrobienie mocy. U mnie już tak ładnych parę tysi zrobione bez problemów. To zestaw do normalnej jazdy, bo zaraz ktoś Ci powie wrzucaj fmic ?
-
Wymiana elementów zawieszenia
Wrzuć jakiś kontakt do nich ?
-
Duże spalanie LPG??
Też mnie ciekawi.
-
[B6 BEX] Pytanie o dwie rurki w silniku i problem z doładowaniem
Co do jednego błędu to sam sobie odpowiedziałeś (czujnik temperatury). Mnie bardziej zaniepokoił by ten błąd ciśnienia oleju. Na razie spokój, ale na twoim miejscu płukanka, micha w dół, czyszczenie smoka i olej ravenol vst. Mówisz że auto sprowadzone, więc na pewno było LL. To pierwszy zabieg jaki powinno się zrobić po sprowadzeniu auta i zrób komplet logów
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Napinacz i łańcuch swag
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A ten grzechot to ewidentnie łańcuch no nie. Ale żeby nawet zamiennik nie wytrzymał dłużej? ???
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ok ?.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Chłopaki z tym czujnikiem to do mnie pisaliście?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Aha z your rules to tak spoko. Chodziło, że to Twoje takie "dziecko" ??????
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Nie zrozumiałeś mnie. Ogniw 16 jest ustawiony łańcuch ? (sorki). Reszta w normie, a grzechotał tylko podczas jazdy. No i kuwa ciągle grzechocze (według mnie) jak na filmie. Cicha nadzieja, że to nie on ale raczej niemożliwe. W 93 kanale mam 9 i Łukasz mówił że już się z tym spotkał (oczywiście po zmianie softu na napinacz bez) . Samochód zapier...... ala, więc złe poskładanie poskładanie odrzuciliśmy. Tylko dlaczego nowy też brzęczy?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Wylye znam ten wątek i od lat na forum, ale tu ty rządzisz. Raczej nie mam złudzeń. Prawie 300 nalatane i łańcuch się już strasznie i nagle zaczął odzywać (zwłaszcza przy obciążeniu). W 93 kanale 1 czasami było 2. W 91 - 1,więc ok. Przy porannym odpalaniu norma 1s albo wcale, bardzo rzadko. Ale przy obciążeniu strasznie grzechotał. Postanowiłem wymienić. Pod deklem czyściutko i walki w świetnym stanie (byliśmy zaskoczeni). Wrzuciłem nowy napinacz bez hemoroida ? i łańcuch Swaga. Pierwsze 2h cisza i grzechocze dużo ciszej i troszkę inaczej. Raczej to cholerstwo. Nagrałem filmik z nadzieją, że nóż coś innego, ale j.w. raczej nie mam złudzeń. Łukasz ogarnął program, więc w 91 mam 0 albo - 1 w 93 jest 9 (Łukasz spotkał się z tym parę razy). Ustawione na 16 . VID_20200218_201911.mp4
-
Wibracje po włączeniu trybu ECON
Soul ma rację to przez obroty. Ten typ tak ma. Nasze silniki najlepiej pracują jak na wolnych mają 800
-
N75 zminia na pierburg
U mnie logi ok, ale czasami czuję takie 'falowanie'. Ciekawe?
-
Tip / dolot do turbo
Jak chcesz to mam taką na zbyciu bo została mi po modach. Jak coś to pw ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Hmm a już się wystraszyłem. To w 93 mam 1 czasami 2. Uff dzięki soul
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Kuwa chyba i u mnie się zaczęło. W 93 sztywne 1 czasami 2,ale w 91 i 91 jak lekko wcisnę to do 20 dochodzi. Na luzie - 1 i jak depnę to podobnie, ale czasami 22 ?
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Nie tak nie robiliśmy. Dzięki. Odepniemy klemy, podmienimy przepływkę i zrobimy logi. Zobaczymy co to da. Dzięki
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Dolot w sensie? Niedawno założył sztywny tip z kwasu. W sumie to nie wiem po co.
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Hmm Dev właściciel twierdzi że ma jedną sondę. Nogę mówi że miał w podłodze. Czyli podmieniamy sondę i przepływkę, a później wirus ?