Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. byłby koks i do tego G25 :gwizdanie:
  2. zakłądasz do skutra ??
  3. fajny kubełek :> widziałbym u siebie takie dwa [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 01:17_________________________________________________siema z rana
  4. na pewno nie tak fajnie jak jest teraz. a co do lamp z tyłu to zobacz sobie u kolegi Somesa, bo on ma identyczne , ale pryśnięte na czarno i ma pozycyjne tak gdzie ori bardzo ciekawy efekt , bo widziałem na żywo
  5. jest ok w piątek go odbiorę jeszcze tylko 20 różnych części i będzie komplet do zakładania :wallbash: czester, pewnie i tak dostałeś gratis ten kolektor z turbiną AWX , bo sie komuś nie chciało odkręcąć
  6. no lag jest przez pierwsz 30 000obrotów, ale potem jak pociągnie to ino roz [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 00:22_________________________________________________ no nara
  7. Od gościa z katowickich... w ogóle nie ma żadnego luzu :shocked: teraz czekam na kolektor z AWX-a potem pomyślę nad wydechem :gwizdanie: Gregory mentorem Pucka, Keżor mentorem Krola
  8. taaaa , a tu moje :
  9. Keżor jestes wielki nie ma co, tylko czy ja takie cuś dostane w mojej małej miescinie Najprędzej dorwe cos ze środków STP na orlenie :gwizdanie: ciekawe czy sprostaja zadaniu ja używałem wcześniej jakiegoś innego to był ch.j nie robota a ten jest mega koksiarz ale zawiera tyle trucizny , że trzeba go używać w rękawicach , powoduje oparzenia itp
  10. Kowi, do kolektora polecam ten środek: popsikałem i po 2 minutach spłukałem , i tak ze 3 razy :gwizdanie: i oto efekt
  11. no ja też już po :> dawids212, nie dało sie nie zauważyć Twojego auta Miszka, przecież jeszcze ze mną sie miałeś ścigać
  12. d*pa d*pa , jak mam rezać jak mi listonosz nie chce nic przynieść już mam prawie wszystko gotowe :gwizdanie: dziś na spocie będzie lansik na stalumfelgach
  13. i kto nas będzie z takimi kołami chciał ;( ?
  14. ja mam w planie dziś założyć zimówy ;( stalufelgi 15ki
  15. szprytny plan nie bez powodu jestem już początkującym
  16. WOŚP w wyrazowie nie jest organizowane przez ełu , jakby było to też bym nie pojechał... ale myśle że impreza będzie fajna , a jak ludzie z ełu zobaczą naszą wypasioną ekype to pewnie większość przejdzie do nas (Ci nie świadomi ) tylko 3ba bannery zoorganizować z adresem internetowym naszym i kalendarzyki i jedziem z koksem
  17. kurde podjechał kurier , dzwoni na dzwonek , lece jak głupi po moją wyczekiwaną część , a ch.j sie pyta gdzie jest nr.23
  18. keżor odpowiedział(a) na MaGGu temat w Audi A3/S3/RS3
    hehe, pamiętam jak kiedyś na kreskach szliśmy równo ale może niedługo Ci troche podgonie trzeba by kiedyś znowu zrobić jakiś większy spot A4&A3 w Krakowie lub w Katowicach
  19. JA też wstałem nie dawno, zaraz zamierzam zjeść śniadanie i do piwnicy rezac dobrze że nie do garażu , bo by ktoś jeszcze mógł pomyśleć , że u mnie nocowałeś :polew:
  20. ale nie ma tego złego będziesz bardziej podobny do swojej emotki
  21. ja wstałem niedawno i zbieram sie powoli na śniadanie, a potem do garażu
  22. Miszka, żarty żartami , ale on też sobie kiedyś żartował z Mirona :polew:
  23. siema
  24. to ja też ide spać :gwizdanie:
  25. no ciekawe :gwizdanie: nie odwracaj kota ogonem, zamiast rezać filmy to sie szlajasz po nocy masz na dziś skończyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.