Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
byłby koks i do tego G25 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
zakłądasz do skutra ??
-
Spoty Katowice i okolice
fajny kubełek :> widziałbym u siebie takie dwa [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 01:17_________________________________________________siema z rana
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
na pewno nie tak fajnie jak jest teraz. a co do lamp z tyłu to zobacz sobie u kolegi Somesa, bo on ma identyczne , ale pryśnięte na czarno i ma pozycyjne tak gdzie ori bardzo ciekawy efekt , bo widziałem na żywo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest ok w piątek go odbiorę jeszcze tylko 20 różnych części i będzie komplet do zakładania :wallbash: czester, pewnie i tak dostałeś gratis ten kolektor z turbiną AWX , bo sie komuś nie chciało odkręcąć
-
Spoty Katowice i okolice
no lag jest przez pierwsz 30 000obrotów, ale potem jak pociągnie to ino roz [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 00:22_________________________________________________ no nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Od gościa z katowickich... w ogóle nie ma żadnego luzu :shocked: teraz czekam na kolektor z AWX-a potem pomyślę nad wydechem :gwizdanie: Gregory mentorem Pucka, Keżor mentorem Krola
-
Spoty Katowice i okolice
taaaa , a tu moje :
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Keżor jestes wielki nie ma co, tylko czy ja takie cuś dostane w mojej małej miescinie Najprędzej dorwe cos ze środków STP na orlenie :gwizdanie: ciekawe czy sprostaja zadaniu ja używałem wcześniej jakiegoś innego to był ch.j nie robota a ten jest mega koksiarz ale zawiera tyle trucizny , że trzeba go używać w rękawicach , powoduje oparzenia itp
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, do kolektora polecam ten środek: popsikałem i po 2 minutach spłukałem , i tak ze 3 razy :gwizdanie: i oto efekt
-
Spoty Katowice i okolice
no ja też już po :> dawids212, nie dało sie nie zauważyć Twojego auta Miszka, przecież jeszcze ze mną sie miałeś ścigać
-
Spoty Katowice i okolice
d*pa d*pa , jak mam rezać jak mi listonosz nie chce nic przynieść już mam prawie wszystko gotowe :gwizdanie: dziś na spocie będzie lansik na stalumfelgach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i kto nas będzie z takimi kołami chciał ;( ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam w planie dziś założyć zimówy ;( stalufelgi 15ki
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
szprytny plan nie bez powodu jestem już początkującym
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
WOŚP w wyrazowie nie jest organizowane przez ełu , jakby było to też bym nie pojechał... ale myśle że impreza będzie fajna , a jak ludzie z ełu zobaczą naszą wypasioną ekype to pewnie większość przejdzie do nas (Ci nie świadomi ) tylko 3ba bannery zoorganizować z adresem internetowym naszym i kalendarzyki i jedziem z koksem
-
Spoty Katowice i okolice
kurde podjechał kurier , dzwoni na dzwonek , lece jak głupi po moją wyczekiwaną część , a ch.j sie pyta gdzie jest nr.23
-
A3 by MaGGu
hehe, pamiętam jak kiedyś na kreskach szliśmy równo ale może niedługo Ci troche podgonie trzeba by kiedyś znowu zrobić jakiś większy spot A4&A3 w Krakowie lub w Katowicach
-
Spoty Katowice i okolice
JA też wstałem nie dawno, zaraz zamierzam zjeść śniadanie i do piwnicy rezac dobrze że nie do garażu , bo by ktoś jeszcze mógł pomyśleć , że u mnie nocowałeś :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale nie ma tego złego będziesz bardziej podobny do swojej emotki
-
Spoty Katowice i okolice
ja wstałem niedawno i zbieram sie powoli na śniadanie, a potem do garażu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miszka, żarty żartami , ale on też sobie kiedyś żartował z Mirona :polew:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
to ja też ide spać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no ciekawe :gwizdanie: nie odwracaj kota ogonem, zamiast rezać filmy to sie szlajasz po nocy masz na dziś skończyć