Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. będzie dobrze wyglądać polifty też nie mają drewna na tunelu tylko listwy
  2. `Moeze kiedys, z takich bajerów to najchętniej bym kupił turbotimer, ale narazie musze sie zająć zawieszką, bo z moją coraz gorzej http://www.allegro.pl/show_item.php?item=830497489 bardziej mi o to chodziło i możesz wziąć wersje bez króćca
  3. to drzewno zostaw , a ramke na konsoli walnij w czarny mat z rana
  4. oki kędzior, bo ja z audio to kuleje mocno , ważne żeby turbina ładnie grała ja ide w kime , 3mcie sie a momentu nie podnoś , bo będe miał za trudno Cie objechać
  5. ogarniaj ogarniaj , to masz Eske na raty kupioną 220koni w pierwszej racie i teraz Ci przyjdzie z 50
  6. musisz mi pokazać te slniczki , bo chyba kupiłeś silniczki do starych lamp,albo ja głupi jestem
  7. To orginal dla porównania :kox: to nie jest oryginał poszukaj fotek RS4ek na necie
  8. i czar FMIC'a u mnie prysł ;( narezane jak w S4 Killer , a moc 156 kuniuf
  9. no to Stanley nie ma 370 tylko 400Nm
  10. no to Kowi jeszcze to sobie kup http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html;msg1225468#msg1225468 chyba że masz jakiś inny pomysł
  11. cześć Cipki co tam po hamowni ? ja pare minut temu dopiero wróciłem :gwizdanie: fajny spocik , nie ma co a auto było hamowane na poluzowanym wtrysku , także myśle że kuni i niutków jest ciut więcej z dokręconym Kędzior , mogłeś sie drugi raz shamować na normalnym filtrze
  12. hahaha , ku***a mać dowcipniś hehehehe :polew: no co przyznaj że jak zakręciłem to ci pomogło dzięki ide spać bo jutro dłuuugi dzień i za***iście wcześnie sie zaczyna
  13. hahaha , k**wa mać dowcipniś
  14. miszka, tabela miażdży :polew: Miszka ma 150
  15. to przecież żona ją może zaprowadzić na TV , a Ty zostań z nami
  16. dokładnie , jak będe miał dwa pomiary to przy jednym założymy znaczek , a przy drugim ściągniemy będziemy mieli pewność czy dodaje mocy
  17. wole nie igrać z mocą Krola
  18. Krolu , prosze Cie ,hamuj sie ... ...jutro z nami
  19. no to wezme żabe, Kędzior i pierdzielniemy Ci flame'y na boku :>
  20. ej , w ogóle gadałm z Krolem i umawiamy sie o 8.40 na parkingu na autostradzie za zwężką na wysokości rudy śl. to może tam podjedziesz? czy jadymy w dwójke po Krola na ten parking? a co do hamowni , to może chcesz sobie moje koła wrzucić letnie na hamownie ? przynajmniej przednie to moze byc na tym parkingu, luzik co do kół to mozemy jutro rozwazyc temat wlasnie, autem zrobilem 20 kkm od lipca a nie wiem czy mam lewarek ja moge wziąć żabe będzie na szybko
  21. ej , w ogóle gadałm z Krolem i umawiamy sie o 8.40 na parkingu na autostradzie za zwężką na wysokości rudy śl. to może tam podjedziesz? czy jadymy w dwójke po Krola na ten parking? a co do hamowni , to może chcesz sobie moje koła wrzucić letnie na hamownie ? przynajmniej przednie
  22. [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:39_________________________________________________no zobacz guru , kolejny przykład :polew:
  23. no co ? poprostu moge zostać zastępcą prezesa bo myśle tak samo jak on
  24. no ciekawe jak inaczej by miało Twoje auto przegląd przejść z tymi tylnymi lampami
  25. taaa, krolu , myślisz że bym kase którą moge na mody wydać bym wydawał na grzyby :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.