Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
za 900 to dorzuce jeszcze kołpaki 15ki
-
Spoty Katowice i okolice
to est ori , z FK :> także ja nic okazja
-
[AFN+] Keżorowóz
najbardziej to bym chciał te ori polakierować na czarno , ale to mi sie chyba nigdy nie uda , bo zabieram sie do tego jak pies do jeża do tego czarna maska , czarny grill , czarny dach no i może na koniec czarne felgi , ale nie te bo te mi jakoś nie pasują do czarnego koloru
-
[AFN+] Keżorowóz
troche odświeże temacik , bo zastanawiam sie które lampki zostawić , znalazłem fotki jak jeszcze miałem czarny grill z przymiarek teraz mam grill od eSki , ale to szczególik, które lampki według was są fajniejsze?? mnie sie te czarne podobają , oczywiście ringi były by nie podpięte , ale z wyglądu. Jeszce zastanawiam sie nad czarną maską a tu filmik z mojego ostatniego rezania http://www.youtube.com/watch?v=INHA2D7CkOM a tu link do tematu jakby ktoś chciał sobie wyrezać sam taki ściemniacz :> http://www.a4-klub.pl/smf/potrzebny_ktos_kto_rozkoduje_mi_ten_niemiecki_schemat-t91882.0.html;msg1052395#msg1052395
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajny nerwusek
-
Spoty Katowice i okolice
wygrałeś, ja niżej nie zejde :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podświetlenie nóg na czerwono
ja mam czerwone podświetlenie nóg i bardzo fajnie wygląda, ale mam na listwy led wsadzone , także światło jest intensywne , a zapala sie tylko w momencie otwarcia drzwi [br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 12:02_________________________________________________ przy otwartych obydwóch drzwiach
-
Spoty Katowice i okolice
Królu , nie daj sie nabrać , to wcale nie jest okazja ja Ci sprzedam mój od eSki za 800
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z tego co wiem to najlepiej ATE , ale gdzie to nie wiem , ja musze kupić klocki do przodu to też robie rozeznanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko że ludzie sie zjeżdżają najczęściej do 19,30 :gwizdanie:strefa chętnie a ten kolega z tego B7 jednak nie przyjedzie , bo wyjeżdża teraz w czwartek
-
Spoty Katowice i okolice
no spocik bardzo udany :> z tego co policzyłem to było koło 10-11 autek fajnie jakby wszyscy co byli wzieli i sie odezwali w temacie , bo szczerze to wszystkich nie kojarze [br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 10:15_________________________________________________Kanar , tu mosz tą maske o której Ci mówiłem http://www.a4-klub.pl/smf/b5_apt_oto_moje_autko_str6_nowy_zderzak-t18677.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory , AFN ma 0,9Bar w serii a co do Krola auta , to myśle , że można sprawdzić jaki ma wsadzony sterownik , ale już sie wyjaśniło po Vinie że ma AFFa Somes, a co żeś wciepnął ? tylko te wtryski ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a prawie objechałeś 1.8 [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 16:55_________________________________________________może poprzedni właściciel wymienił sterownik i masz 90ke?? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
zapraszamy
-
Spoty Katowice i okolice
no siema, zawsze jest Cisza a na spot przyjeżdża conajmniej 10 furek Kanar , jeszcze nie odebrałem , ale zaraz jade do ASO , także na spot powinien być Wolf , to rezamy na spocie to Turbo?? :> , fajny jest ten wałek kalibra 44 z Twojej płytki Królu , nie zadziałałem , bo nie mam jak
-
[ALL] Wiejski tjunink czy rasowa B6-ka ?
no Felgi bym przygarnął :gwizdanie: a reszta jakoś nie teges
-
Potrzebny ktoś kto rozkoduje mi ten niemiecki schemat
tak to mniej więcej wygląda: a jako osłone użyłem rzeczy którą akurat miałem pod ręką wybebeszyłem: wyciąłem z gąbki pasujący prostokąt : wciepłem wciepłem moduł: i tak to wygląda po poskładaniu [br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 09:21_________________________________________________myśle że można przenieść do warsztatu , bo działa
-
Potrzebny ktoś kto rozkoduje mi ten niemiecki schemat
co do tego kabla to jeszcze pomyśle , narazie zasilanie idzie z postojówek , a zamiast postojówek mijania skoczyłem o jeden poziom. http://www.youtube.com/watch?v=INHA2D7CkOM tak to mniej więcej wyszło. tylko zastanawia mnie czy nie powinien być jednak rezystor 100K bo nie ma dużej różnicy
-
[ALL B7] Jakie alu do B7 w COMBI ?
17ki w B7 wyglądają jak kołpaki w B5 także nie musisz obniżać zawieszenia dopiero od 18ki zawias musi obowiązkowo iść w dół
-
Potrzebny ktoś kto rozkoduje mi ten niemiecki schemat
szczerze to za***iście mi sie tego nie chce robić drugi raz... zresztą najpierw musze obaczyć czy będzie to u mnie działać. Nie wiem tylko skąd wziąć "zapłon" to bym to podłączył full profi, a tak to troszke jest oszukane i na około
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ELo wiadomość dla Pitery i Guregorego zrobiłem ściemniacz już wymyśliłem po co było tyle wejść potrzebnych bo uruchami te diody kabel z opisem Zundung czyli zapłon (bo dzienne światła włączają sie w momencie przekręcenia kluczyka) , a po odpaleniu chociażby postojówek , muszą przygasnąć. ja podłączyłem zamiast Zundung postojówki , a zamiast postojówek mijania dzięki temu po włączeniu postojówek włączy sie przód i tył
-
Potrzebny ktoś kto rozkoduje mi ten niemiecki schemat
byłem dziś w sklepie myślałem że koleś mnie potnie pół godziny latał po sklepie i mi kompletował zamówienie - "poprosze jeszcze taki kondensator -sztuk jedna" 25gr... kupiłem , ale nie wpisałem sobie rezystorów na liste i zapłaciłem łącznie 13zł wtym 5zł płytka drukowana i 3zł klamra :> jak to poskładam to będe z siebie mega zadowolony [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 18:18_________________________________________________mam jeszcze pytanie do elektronicznych mózgów bo płytke już skończyłem chciałbym popodłączać kabelki ale nie wiem który gdzie , bo schemat jest po niemicku :/ może ktoś sie doczyta http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm 1. masa, czyli 1ka z każdej lampki i minus z instalacji auta??? 2. to pewnie z obu lamp 2ka 3 i 4 z danej lampy pin numer 3 5 postój prawy 6 postój lewy 7 . WTF ?? Zündung - z niemieckiego "zapłon, odpalenie" i co jo mom tam wciepnąć ?? [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 18:06_________________________________________________aha, już rozumiem mniej więcej otóż: światła mają sie zapalać po przekręceniu zapłonu , czyli stąd ten zundung , to myśle że moge tam podpiąć postojówki. a do 5 i 6 podłącze kable od świateł mijania i powinien być ten sam efekt nie?? [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 18:48_________________________________________________DZIAŁAAAAAAA narazie na krótko pospinane i tylko jedna LEDa podłączona ale będzie koks tylko na mój gust nie przyciemnia to do 30% tylko o jakieś 30% porobie fotki i jakiś film nargram i sie pochwale jak coś to moge komuś szczelić coś takiego
-
Spoty Katowice i okolice
najlepiej to wsadzić kolektor ssący od AWXa i wywalić zupełnie EGR, ale ja póki co mam włożony kawałek tyskiego na uszczelke
-
Spoty Katowice i okolice
EGR jest wymuszoną instalacją przez zielonych bo spaliny zamiast odrazu wypadać z auta to wracają do silnika , a z zaślepionym EGRem do silnika wpada tylko czyste powietrze także same plusy
-
Spoty Katowice i okolice
wycięty kat , zaślepiony EGR i nie kopci w ogóle