Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. przeszedłem na pl to przestałem być lubiany przez admina, i zaczął sie do wszystkiedo dopierda..ć i wkońcu mi dał range moderowanego , bo w podpisie miałem Bat Klub ... (tak jak tu mam) a to nie łamało regulaminu. ale to nie temat do takich rozmów :gwizdanie:
  2. siema, panowie , padło mi auto kręci ale nie odpala , szkoda gadać , i stoi gdzieś na mieście :/ a nie mam kabla , bo oddałem szkoda gadać, myśle że to przez ten upał
  3. a ja za co dostałem ?? :polew:
  4. no to robi sie ekipa wieczorem wciepne fotki jak wygląda miejsce spotu
  5. i oraz i sa bardzo podobne takze nie wiem czy takie autentyki :gwizdanie:
  6. witam wszystkich , właśnie zauważyłem , że ten spot miałby kolidować ze zlotem klubu , dlatego zastanawiam sie nad zmianą daty , ale chciałbym żeby osoby które jadą na zlot napisały czy by przyjechały na spota do katowic! Gregory, Majki , Diman, Miron ? bo jak chcecie to zmienie date na tą sobote co będzie teraz , lub 18tego. co Wy na to ?
  7. no ja trzaskam HDRy na tyle na ile umiem ale niektóre wychodzą fajnie wysłałem już 100priwów z zaproszeniami i osiągnąłem limit na tą godzine , dlatego reszte wyśle później
  8. a może wolisz Ródi ??
  9. to obaczysz u mnie i zmienisz zdanie
  10. ogłaszam oficjalnie że miejsce zostało wybrane , pierwszy spot katowicki A4-klub.pl odbędzie sie w: Katowice-Zadole ul.Żołnierska9 tzw. Keżor's House.
  11. i zaraz będzie pisać RUDA KITKA, że nic nie wolno PS. pisze sie Humor :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 18:38_________________________________________________Gracjan, co do oświetlenia to ja mam dwa neony czerwone wolne , takie jak mam u siebie w nogach
  12. już wszyscy chętni są na liście tylko coś niezbyt dużo jak narazie chętnych :gwizdanie:
  13. taka jak normalnie, poszukaj na forum
  14. panowie, to wpadacie na spota do katowic ??
  15. ja może będe miał na piątek kilka sztuk, ale nie obiecuje
  16. to Ty do australii lecisz że będziesz biegać i załatwiać w sobote po południu napisz jeszcze czy sam będziesz to bym na liste Cie wpisał
  17. Siemka Panowie, może macie ochote wpaść na mega wyczesany spot do Katowic http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.75.html
  18. siemacie, zapraszam na mega spota http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.75.html
  19. siemka, jakbyście chcieli to zapraszam na spot http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.75.html
  20. zapraszam na spota chociaż już raz żeście byli , ale to było dawno i to był inny klub teraz będzie wszystko perfekto http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.75.html
  21. som czy z rodzinką ??
  22. a to wpadniesz mam rozumieć
  23. a same niesamowite
  24. Krolu , bierzesz dziołche?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.