Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. a tu kilka moich fotek z nowego aparatu , Kodak Z8612 IS zdjęcie wykonane w czasie wyścigów nocnych na "ćwiare" , wszyscy sie zebrali a tu d*p , malują pasy było tylko słychać jak przejeżdżali "panie , na końcu drogi walnijcie jeszcze jedną linie w poprzek :polew: " S4 jedzie ze spotu do domu :> prawie jak hichkok <- czy jak to sie pisze autostrada A4 nocą :gwizdanie: PKS nocą "chcem być jak jaskójka " to nie wiem jak opisać , może : pacz jaką umiem zrobić gupią mine " :> żaba panie pilocie , ma pan dziure w samolocie kaj ten robak? [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 15:56_________________________________________________aha, oryginalna rozdzielczość fotek to 3264x2448 tylko pomniejszyłem , żeby sie lepiej oglądało
  2. a jakbyś znalazł zapałki i benzyne to byś mu dom podpalił ??
  3. Kolego, nie mieliśmy przyjemności się poznać, ale jak uważnie czytasz to powinieneś wiedzieć, ze wybieraliśmy się na Sferę - pościgc się ... i wystarczyło przedzwonić. Pozdrawiam no właśnie Marku , chociażby do mnie
  4. http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=641696526 co do tego to zdjęcia są zuepłnie czegoś innego , chociażby te dwa golfy , one mają właśnie diody od S6 , na końcu masz A4 B8 i tam też są zupełnie inne diody , ta biała A3 a lampach ma już takie diody , także możliwe że te diody sie nadają do oświetlania mebli . a poza tym jak załaożysz diody z allegro na metry to nie masz homologacji do jazdy , a w S6 jest i można jeździć w dzień bez palenia sie zwykłych lamp [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 12:14_________________________________________________http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm jak widać udzie montują diody z S6 nawet do R&R także jak widać nie ma wiochy
  5. Ja na Twoim miejscu bym nie sprzedawałe tej furki , tylko teraz poszedł w moc
  6. ale moc została [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 11:09_________________________________________________no dobra, nie została
  7. ale uchylony dach naprawde dużo daje , ja do tego mam jeszcze srebre auto to tak nie łapie słońca, ale jak zostawie uchylony dach w pełnym słońcu to da sie wejść praktycznie odrazu do auta.
  8. wypasik taki golf tylko czekać , aż ktoś kupi i przerobi po polsku
  9. to myśle że drewniany styl od miotły dałby rade , ale już nic nie pisze bo mnie za złodzieja weźmiecie po prostu raz sie kumplowi zatrzasnęły kluczyki i tylko takie narzędzie mieliśmy pod ręką
  10. masz zespolone lampy z tyłu ?? masz jakieś foty ?
  11. tylko dach był uchylona a nie odchylony do góry tak że kij wsadziliśmy do środka i klamke pyk dwa razy i poszło . taki urok audi bo wiem że w vectrze mojego taty nie dało sie od środka za klamke otworzyć jak auto było zamknięte
  12. Somes, bierz te listwy i jak coś to da sie z nich zrobić Alu , baaa , nawet sie je da na lustro wypolerować , przywioze w piątek listwe pokazać co zrobiłem u siebie i chyba tak zrobie ze wszystkim. i oczywiście jak coś to moge Ci pomóc z wymianą bo jest troche pierd...nia sie z jedną zawleczką od tej najdłuższej listwy (też miałem drewno )
  13. tylko nie szalej na tych diodach już jestem na uczelni ja nigdy nie szaleje :>
  14. jade do Gliwic, do poklikania potem
  15. jak wiadać, jaka wypowiedź by nie była, zbliża was do piwa pisze was , bo ja sie do elyty nie zaliczam , a poza tym nawet jakbym dostał piwko to podziękuje , bo albo piwko albo jazda także moge pomóc w spamowaniu bezinteresownie :>
  16. nie kupuj chromowanych ledów kup albo jakieś Oryginalne lampy z lat 98-01 , albo ledy jakie ma np. Nosb a swoją drogą to pooglądaj sobie auta w tym dziale to napewno znajdziesz wiele wzorów do naśladowania i będziesz mogła zapytać właściciela o to czy o tamto
  17. no to zdrowa bestia ale to po c*pie tyle wyszło ?? oczywiście żarcik , ale do gratisów jakie miał np. hugo to Ci daleko ja miałem w serii w zależności od hamowni 115 250 i 110 235 , obie Maha , także nie wiem od czego to zależy, chyba od tego jak ustawią hamownie
  18. jak będziecie chcieli to sobie kiedyś siądziemy w kółku przy ognisku to wam opowiem całą historie , jak to było z powstaniem EU , a teraz moge tylko powiedzieć , że byłem najbliżej całej sytuacji i mocno żałuje że sie tak stało a co do Strefy to bardzo chętnie sie pisze
  19. nie znasz, ludzi , poczekaj aż Ci ktoś nasika przez ten luft do auta . niestety taki kraj a na spocie przez uchylony dach otworzyliśmy bejzbolem auto jak nam sie kluczyki zatrzasneły w aucie , także ja sie wole posmażyć troche
  20. no patrz, a tam nikt nie obiecuje browców za okrągłe strony
  21. ja miałem te lampki i niestety jestem zdania że cobyś tam z nimi nie zrobił to to będzie szajs mi popękała sama z siebie szybka także , jak dopadniesz lampy z USA to nawet sie nie zastanawiaj , albo tak jak Nosb walnij zwykłe valeo , albo chociaż depo na czarno i będzie
  22. Somes, ja mam ori przycisk tylnych halogenów , dasz dyche i jest Twój
  23. dokładnie , nie ma innej rady jak wszystko co jest dołożone wyrzucić i zacząć od początku , a klamki jak były lakierowane to szkoda że nie takim samym kolorem co reszta auta fajnie wyszły te trójkąty przy lustrkach. poprosiłbym o zdjęcia środka, tylko boje sie że jest zrobiony na styl nadwozia ;(
  24. wystarczy hamerite , nawet nie musi być pod kolor , bo tego nie będzie widać wpadnij na spot to Ci wszystko wytłumacze , zmieniałem już lampy w 6ciu samochodach , a w czwartek zmieniam w 7ym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.