Treść opublikowana przez mateogda
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Zapraszam do mnie, a w czasie który byśmy zmarnowali na zdejęcie zderzaka wypijemy piwko [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 19:37_________________________________________________ Antonio nie ma żadnego fan klubu, już nawet na spoty nie przyjeżdża bo nikt nie chce z nim gadać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 22:29_________________________________________________ Fajne !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie dasz rady na Hutniczej ładnych logów zrobić, chyba że przy CocaColi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Żyłka pękła ?!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Posiadam, choć nie wiem w jakim stanie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Po co chcesz logować?? Coś nie tak?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
[B5 ADR] Sonda lambda błąd 16515
To sprawdź czy kabel od sondy do ECU jest drożny, a jak będzie ok to zbieraj na sonde.
-
[B5 ADR] Sonda lambda błąd 16515
Sprawdzałeś na lpg czy na Pb?
-
[ALL B6] Problem po długim postoju
Za sztukę!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja wogóle nie mam doniczek, więc mnie temat nie dotyczy!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ciesz się, że przynajmniej pogoda dopisuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Myślałem, że już zaprzestałeś...
-
Smart Roadster -uderzony,zna ktoś tą konstrukcję?
W 126 dało radę to i w tym da!!!
-
Smart Roadster -uderzony,zna ktoś tą konstrukcję?
Całkiem poważnie, widziałem co potrafisz i wierze w Ciebie. Jeżeli nie będzie innych niespodzianek to wrócisz na kołach.
-
Smart Roadster -uderzony,zna ktoś tą konstrukcję?
Półoś wyskoczyła na zawleczce czy pękła?? Skrzynia powinna być cała jeżeli nie widać mechanicznego uszkodzenia obudowy. Dasz radę!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2 godz. 3 min. i 7 sek. to co oni do Bydgoszczy jechali??? Swoją drogą Fuso to taka cipka co nigdy nie powie wcześniej, że trza przyjść go oglądać w akcji.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Palą się!!!, no chyba, że jeździsz jak sierota to ok.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Brembo/TRW
-
[B6 ALZ] Sonda Lambda
Potrafisz powiedzieć jaki konkretnie błąd się pojawia ??? Jeżeli w to wierzysz to przestań tankować w krzakach i problem zniknie... W polo pomaga "upgrade" softu. Przynajmniej tak to nazywają u Kulikowskiego.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bardzo fajne auto, szkoda tylko, że popsute!
-
[B6 ALT] Coś wyje?!
Ostatnio robiłem rozrząd w wyjącym ALT i okazało się, że to pompa wody ma kompletnie zajechane łożysko. Ciężko ją było ręką obrócić. Inne elementy łatwo wyeliminować zdejmując paski.
-
[B5 ADR] Strzela w układ dolotowy, nie wkręca sie na benz.
I tu masz prawdopodobnie przyczynę...
-
[B5 ADP] Czy lambda umiera.log dyn
W którym miejscu Ty to widzisz???
-
[B5 ADP] Czy lambda umiera.log dyn
Sonda wygląda jak najbardziej ok.