Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Zapraszam do mnie, a w czasie który byśmy zmarnowali na zdejęcie zderzaka wypijemy piwko [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 19:37_________________________________________________ Antonio nie ma żadnego fan klubu, już nawet na spoty nie przyjeżdża bo nikt nie chce z nim gadać
  2. Podziękował [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 22:29_________________________________________________ Fajne !
  3. Nie dasz rady na Hutniczej ładnych logów zrobić, chyba że przy CocaColi.
  4. Żyłka pękła ?!
  5. Posiadam, choć nie wiem w jakim stanie.
  6. Po co chcesz logować?? Coś nie tak?
  7. To sprawdź czy kabel od sondy do ECU jest drożny, a jak będzie ok to zbieraj na sonde.
  8. Sprawdzałeś na lpg czy na Pb?
  9. Za sztukę!
  10. Ja wogóle nie mam doniczek, więc mnie temat nie dotyczy!
  11. Ciesz się, że przynajmniej pogoda dopisuje
  12. Myślałem, że już zaprzestałeś...
  13. W 126 dało radę to i w tym da!!!
  14. Całkiem poważnie, widziałem co potrafisz i wierze w Ciebie. Jeżeli nie będzie innych niespodzianek to wrócisz na kołach.
  15. Półoś wyskoczyła na zawleczce czy pękła?? Skrzynia powinna być cała jeżeli nie widać mechanicznego uszkodzenia obudowy. Dasz radę!
  16. 2 godz. 3 min. i 7 sek. to co oni do Bydgoszczy jechali??? Swoją drogą Fuso to taka cipka co nigdy nie powie wcześniej, że trza przyjść go oglądać w akcji.
  17. Palą się!!!, no chyba, że jeździsz jak sierota to ok.
  18. mateogda odpowiedział(a) na Queyas temat w Audi A4 B6/B7
    Potrafisz powiedzieć jaki konkretnie błąd się pojawia ??? Jeżeli w to wierzysz to przestań tankować w krzakach i problem zniknie... W polo pomaga "upgrade" softu. Przynajmniej tak to nazywają u Kulikowskiego.
  19. Bardzo fajne auto, szkoda tylko, że popsute!
  20. mateogda odpowiedział(a) na wontly temat w 2.0
    Ostatnio robiłem rozrząd w wyjącym ALT i okazało się, że to pompa wody ma kompletnie zajechane łożysko. Ciężko ją było ręką obrócić. Inne elementy łatwo wyeliminować zdejmując paski.
  21. I tu masz prawdopodobnie przyczynę...
  22. W którym miejscu Ty to widzisz???
  23. Sonda wygląda jak najbardziej ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.