Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danny Way

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Danny Way

  1. wyjmij go poprostu i idz z nim na porównanie. Ale.... że Ci na kompie wyskoczył czujnik to nie znaczy ze to jego wina, jak pompa abs padnie tez tak wyskakuje niestety, wymień najpierw czujnik bo drogi nie jest
  2. koledzy też mam teraz afn-a i mam pytanie, przy jakim przebiegu to sie dzieje? moze po lifcie to poprawili?
  3. to złacze jest pod osłoną progu koło fotela kierowcy bliżej klamki od otwierania maski
  4. Danny Way odpowiedział(a) na Gregor19 temat w Audi A4 B5
    skoro numer jest taki sam to tak
  5. a no jakbyś tak od pierwszego posta pisał, bynajmniej post dla potomnych
  6. Nie nie sądze, ale bez sensem jest wydawac 500-600zł +lakier zeby mieć wytłoczenie hehe. To jak się już tak czepiac szczegółów to niech wszystko rozbierze do gołej skorupy i wszystko z polifta zakłada, koszt w okolicach 4 tysięcy czyli kupuje angola i przekłada, ale wtedy ma 3 tysiące za lakier bo nawet jak trafi w kolor to zaraz obtłuczone albo porysowane. A co do klamek to nie tylko wygladaja ale i przyjemniejsze sa w uzytkowaniu
  7. twierdzisz ze maski nie zmieniasz czyli drzwi i błotniki pewnie też zostaja. No to krótko: lampy 450 valeo przód, 200zł tył w okazji, zderzak przód przerobisz na polifta za 200zł( koszt halo) jakis kolega na forum opisał jak to się robi, stosunek cena/efekt ok (zderzak z polifta kpl ok. 500zł), grill od polifta wyrwiesz za 100zł, bardzo rzucaja sie w oczy listwy środkowe- nigdy nie znalazłem jasnej odpowiedzi ale podobno podchodza szerokie listwy z polifta ze 400zł ale w kompletach nie sprzedaja trzeba samemu. Zostaje kwestia starych klamek z którymi nic nie zrobisz, tylnej klapy i zderzaka. A jeszcze chyba mozna założyć oslony słupków środkowych w połysku. To co do zewnątrz, wewnątrz juz sie chyba orientujesz. Ogólnie zalezy od tego jak doinwestowany masz egzemplarz i co tak naprawde chcesz osiagnac tym przerabianiem, bo ogólnie każdy "znawca" b5 zobaczy ze to przeróbka niestety, a z drugiej strony auto masz dla siebie. Decyduj sam
  8. całość, ile dałeś?
  9. No właśnie w a4 chyba mialem 95 na navi, a 100 na budziku, a ostatnio w 80-tce zaniżał licznik o parę km/h
  10. nie upieram się, moze mi sie źle szyba domykała dlatego doginaliśmy, bynajmniej były to delikatne korekty.
  11. chyba najszybciej wyjąć schowek i poszukać wilgoci
  12. jest wcisnięcy, zapiekł się wiec psikaj psikaj żebyś tylko go nie ukręcił
  13. no właśnie a ile przekłamuje licznik?
  14. jak był stukniety w te drzwi to moze mu ta regulacja nie wystarczyć i co ma latać ze mu gwizdze po lbie? Ja tak miałem i gdyby nie to doginanie to by dalej wiało
  15. musi być od diesla napewno, nie wiem jak z tymi dodatkowymi dwoma zegarami czy dzialaja jak miales bez, ale napewno masz immobilizer w zegarach wiec bedzie trzeba programować kluczyk
  16. od punto 2 pasują napewno, od golfa nie wiem
  17. http://www.vagcat.com rejestrujesz sie i szukasz
  18. Nie nie ucieka powietrze, moze jest do odpowietrzenia układ, kiedyś miałem problem z korkiem może to jego wina
  19. spróbuj jeszcze odpowietrzyć nagrzewnice
  20. czy ja wiem, jestem na forum 3 lata i 3 lata jezdze a4-kami, nie pisałem postów bo wszystko praktycznie znajdowałem a pomóc tez cieżko bo wszyscy bardzo szybko i życzliwie odpowiadają
  21. ASO albo daj na spawanie plastiku
  22. Danny Way odpowiedział(a) na Szarik temat w Audi A4 B5
    moze kiedys ktos lutownice położyl, kto wie hehe Ja tak mialem w 2 autach ze pompka długo dzwiek wydawałą
  23. zacznij od ustawienia drzwi potem ramka i powinno być ok, ewentualnie w dwie osoby mozesz trochę ręcznie doginać ramkę ale żeby sie szyba dobrze zamykała
  24. a ile km jechałeś? torsen to z budowy pancerna konstrukcja. Jakby był uszkodzony to byś napeno usłyszał podczas jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.