Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danny Way

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Danny Way

  1. o moje lampy ta tyle spoko ejforka
  2. klima działa, chłodzenie działa, olej nie wycieka? jesli tak to chyba nie ma co szukać dziury w całym
  3. faktycznie móje niedopatrznie
  4. wtyczka w polifcie wygląda tak: . Może wystarczy zamienic kabelki albo wsadzić pompkę z przedlifta? Napewno na forum je montuja wiec filozofii duzej napewno nie ma.
  5. Danny Way odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie potrzebuje kogoś kto obluka auto w Nowej Soli, odwdzięcze się!
  6. szły szły, chyba nawet wszystkie 1,9tdi q maja 6 gears
  7. Koledzy , sprawdzi mi ktoś lub zna to auto z Chodzieży: Audi A4 AVANT LIFT FL 1.9TDI 4x4 quatro full opcja Chodzież ? Tablica.pl Odwdzięcze się, z góry dzięki
  8. Danny Way odpowiedział(a) na prikrize temat w Audi A4 B5
    w tym roczniku na 99% był zexel, z tym że jest parę rodzi dcw-17 dcw-17d i cos tam jeszcze a nie da rady odczytac z Twojej sprężarki?
  9. salonowo wygląda, kolor lubie dlatego że troche odmładza auto jak dla mnie 1be + kubełki + koniecznie sciema szybek
  10. Danny Way odpowiedział(a) na ghost1844 temat w Audi A4 B5
    no to mnie zaskoczyłeś, w takim razie cieżko będzie koledze znaleźć springi do 1.6 1be
  11. Danny Way odpowiedział(a) na ghost1844 temat w Audi A4 B5
    O ile sie nie myle to różnic nie ma miedzy 1,6 1,8 ,18t i 1,9tdi jeśli chodzi o przednie, kwestia czy sedan czy avant z tyłu.
  12. ja to samo, pospawalem i przykreciłęm na tych zawiasach małe blaszki, potem je na czarno i nic nie widac jak otworzysz podłokietnik, a patent sprawdzony przez rok:wink:
  13. zadzwoń do dobrego sklepu z częściami powiedz o co Ci chodzi podaj VIN, a oni Ci powiedza ile kosztuje najlepszej firmy, chyba ze bardzo chcesz oryginał
  14. dziękuje
  15. interesuje mnie tylko k03
  16. Panowie a ja mam pytanie co do seryjnego k03, moja ma numer 058 145 703J i na allegro znalazłem parę z takim oznaczeniem ale różnią sie znowu tym drugim numerem na tabliczne ( ja mam K03-029 CI 5021377 a sprzedający k03/29 IH710012549 ) oraz numerem na gruszce, dodam że turbiny sa do silników osadzonych wzdłużnie, czy w takim przypadku będzie wszystko pasować P&P?
  17. jasne. By danielenduro2 at 2012-03-25
  18. nie wiem czy jest miedzy nimi róznica, niestety nie zagwarantuje Ci ze bedzie pasowac
  19. cześć, ja mam Zexela dcw-17d, sprawsz czy masz taki numer bo modele były chyba dwa, bez literki d na końcu i literką
  20. zdejmij te wąskie elementy oparcia kanapy co są po obu jej stronach i nawet nie wiem czy półki lepiej nie wyjąc żeby miec lepszy dostęp do tych trójkątów, dobrze sie do tego przygotuj bo inaczej połamiesz na bank, to się trzyma na tych blaszkach na wcisk, powodzenia
  21. Ale jemu dodatkowo zrzera płyn w sporych ilościach i nie widać tego pod korkiem
  22. Tak masz wszystko, ale jedno mnie zastanawia, jak wymieniałem wachacze górne w fabrycznym 1be to lemforder przewidział inne dla 1ba i inne dla 1be, po przyrównaniu okazało sie ze różnia się minimalnie kształtem ale kąty i długość ta sama i kupiłem te 1ba bo były niebagatela tańsze. Wie ktoś coś więcej o tych różnicach?
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243219.0;highlight=jaka+wiskoza
  24. tu chodzi o to że w wodzie z kranu jest kamień, który osadza się na częściach pralki... yyy znaczy układu chłodzenia [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:04_________________________________________________Rozrząd z pompą wody rozumiem wymieniali? I tu jest pytanie czy pompe odpowiednia wsadzili lub czy wirnik sie nie odkleił? A co do znikania płynu nie mam pojęcia, jeśli olej jest czysty i nie ma plam pod autem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.