Treść opublikowana przez Danny Way
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
o moje lampy ta tyle spoko ejforka
-
Co to za śruba/odpowietrznik?
klima działa, chłodzenie działa, olej nie wycieka? jesli tak to chyba nie ma co szukać dziury w całym
-
Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?
faktycznie móje niedopatrznie
-
Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?
wtyczka w polifcie wygląda tak: . Może wystarczy zamienic kabelki albo wsadzić pompkę z przedlifta? Napewno na forum je montuja wiec filozofii duzej napewno nie ma.
-
Spocik Lubuski :)
Panowie potrzebuje kogoś kto obluka auto w Nowej Soli, odwdzięcze się!
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
szły szły, chyba nawet wszystkie 1,9tdi q maja 6 gears
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Koledzy , sprawdzi mi ktoś lub zna to auto z Chodzieży: Audi A4 AVANT LIFT FL 1.9TDI 4x4 quatro full opcja Chodzież ? Tablica.pl Odwdzięcze się, z góry dzięki
-
Jaki nr spreżarki??
w tym roczniku na 99% był zexel, z tym że jest parę rodzi dcw-17 dcw-17d i cos tam jeszcze a nie da rady odczytac z Twojej sprężarki?
-
[B5 AFN] zadbana seria - laser rot - avant - 1.9tdi lift
salonowo wygląda, kolor lubie dlatego że troche odmładza auto jak dla mnie 1be + kubełki + koniecznie sciema szybek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witka
-
Sprężyny 1be do 1.6
no to mnie zaskoczyłeś, w takim razie cieżko będzie koledze znaleźć springi do 1.6 1be
-
Sprężyny 1be do 1.6
O ile sie nie myle to różnic nie ma miedzy 1,6 1,8 ,18t i 1,9tdi jeśli chodzi o przednie, kwestia czy sedan czy avant z tyłu.
-
Podłokietnik - Zawiasy
ja to samo, pospawalem i przykreciłęm na tych zawiasach małe blaszki, potem je na czarno i nic nie widac jak otworzysz podłokietnik, a patent sprawdzony przez rok:wink:
-
Prosba o numer przegubu wewnetrznego
zadzwoń do dobrego sklepu z częściami powiedz o co Ci chodzi podaj VIN, a oni Ci powiedza ile kosztuje najlepszej firmy, chyba ze bardzo chcesz oryginał
-
Jakie turbo??
dziękuje
-
Jakie turbo??
interesuje mnie tylko k03
-
Jakie turbo??
Panowie a ja mam pytanie co do seryjnego k03, moja ma numer 058 145 703J i na allegro znalazłem parę z takim oznaczeniem ale różnią sie znowu tym drugim numerem na tabliczne ( ja mam K03-029 CI 5021377 a sprzedający k03/29 IH710012549 ) oraz numerem na gruszce, dodam że turbiny sa do silników osadzonych wzdłużnie, czy w takim przypadku będzie wszystko pasować P&P?
-
Sprężarka klimatyzacji ZEXEL
jasne. By danielenduro2 at 2012-03-25
-
Sprężarka klimatyzacji ZEXEL
nie wiem czy jest miedzy nimi róznica, niestety nie zagwarantuje Ci ze bedzie pasowac
-
Sprężarka klimatyzacji ZEXEL
cześć, ja mam Zexela dcw-17d, sprawsz czy masz taki numer bo modele były chyba dwa, bez literki d na końcu i literką
-
Demontaż tylnych plastikow
zdejmij te wąskie elementy oparcia kanapy co są po obu jej stronach i nawet nie wiem czy półki lepiej nie wyjąc żeby miec lepszy dostęp do tych trójkątów, dobrze sie do tego przygotuj bo inaczej połamiesz na bank, to się trzyma na tych blaszkach na wcisk, powodzenia
-
[B5 AJM] Problem z chłodzeniem. Zero sił, zero pomysłów....
Ale jemu dodatkowo zrzera płyn w sporych ilościach i nie widać tego pod korkiem
-
[B5 AEB] Powrót do 1BE co potrzebuję?
Tak masz wszystko, ale jedno mnie zastanawia, jak wymieniałem wachacze górne w fabrycznym 1be to lemforder przewidział inne dla 1ba i inne dla 1be, po przyrównaniu okazało sie ze różnia się minimalnie kształtem ale kąty i długość ta sama i kupiłem te 1ba bo były niebagatela tańsze. Wie ktoś coś więcej o tych różnicach?
-
[ALL B5] Zdemonotowana wiskoza,czy moge bez niej jeździć.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243219.0;highlight=jaka+wiskoza
-
[B5 AJM] Problem z chłodzeniem. Zero sił, zero pomysłów....
tu chodzi o to że w wodzie z kranu jest kamień, który osadza się na częściach pralki... yyy znaczy układu chłodzenia [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:04_________________________________________________Rozrząd z pompą wody rozumiem wymieniali? I tu jest pytanie czy pompe odpowiednia wsadzili lub czy wirnik sie nie odkleił? A co do znikania płynu nie mam pojęcia, jeśli olej jest czysty i nie ma plam pod autem