Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danny Way

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Danny Way

  1. 100 za sztukę za samo piaskowanie i malowanie to jest dobra cena
  2. ja bym urwał 100 i brał te z bbs-owskie z twojego miasta, cena spoko, druga pozycja nie pasuje do b5 za chiny moim zdaniem
  3. wstrzymaj sie bo do Twoich panów to tylko S4 pakiet
  4. no to weź porządnie odpowietrz i będzie wiadomo
  5. pozaznaczaj sobie wszystkie ustawienia i pozycje przed wyjeciem mechanizmu wycieraczek, unikniesz późniejszych dopasowań
  6. mam ten sam bół w audi 80 mechaniory walczą i walczą i nic póki co
  7. temp -10st.C na dworzu, nagrzanie silnika do 90 st.C 1.8tq 5km 2.0 abt (audi80) ale tam temp pracy to koło 80 st 1,9 tdi chyba koło 8km
  8. jedyne co mi przychodzi na myśl to sworzeń od siłownika maski ???
  9. to po co zrobili te oryginalne zasłonięte grille?
  10. a wymiana sprzęgiełka załatwiła te piski ?
  11. Dokładnie podobno czesto sie zdarza w 1,9 tdi
  12. ale klapy by mu wyszły vagiem
  13. Właśnie sprawdz jeszcze raz czy wszystko dokręcone
  14. kup taką uszczelkę jak jest na pasie przednim lub na błotnikach co maska do nich przylega, założysz to dodatkowo na klej i bedzie
  15. no to bajka
  16. no właśnie jak dobrze pamięram to tam nie ma dzióry do przykręcenia na dole
  17. ale to centralny Ci go nie otwiera czy sama klamka nie działa?
  18. co do tego szarpania jak nie pomoże to sprawdz dolot
  19. ja w 1,8tq avant miałem trzy białe jedną różową z tyłu, ale jak widać nie połapiemy się w tym
  20. Danny Way odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    no to sam sobie odpowiedziałeś
  21. a jakiej firmy tą pompę miałeś?
  22. pytaj tych co czesciami na forum handlują, ew dzwoń po sprzedawcach z allegro. Tu masz link pytaj czy dolna czy środkowa http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-listwa-prawa-drzwi-tyl-i2108246389.html
  23. Panowie a o jakim z c5 mowa przed czy po lifcie. Ja mam taki liczniczek z przed lifta to ma podłączenie takie jak w a4 przedliftem czyli dwie podlóżne wtyczki i jedna taka mniejsza i do a4 po lifcie mi nie pasuje bo tam są trzy podłóżne (na chwile podłączyłem to widziałem właśnie że mi full paliwo pokazywało), a z polifta c5 będzie mi pasował?
  24. jak po lifcie zmienili to moge spać spkojnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.