Treść opublikowana przez Danny Way
-
[B5 AFN] cena za pomalowanie felg?
100 za sztukę za samo piaskowanie i malowanie to jest dobra cena
-
[ALL B5] Felgi do oceny
ja bym urwał 100 i brał te z bbs-owskie z twojego miasta, cena spoko, druga pozycja nie pasuje do b5 za chiny moim zdaniem
-
[ALL B5] "Lifting" srebrnego avanta
wstrzymaj sie bo do Twoich panów to tylko S4 pakiet
-
Czy maglownica z anglika A4 B5 podejdzie do europejczyka?
Napewno nie podejdzie.
-
[B5 AFN] Pedał hamulca nie wraca po wymianie tylnych zacisków.
no to weź porządnie odpowietrz i będzie wiadomo
-
[B5 ADR] Bardzo wolno pracujące wycieraczki przednie
pozaznaczaj sobie wszystkie ustawienia i pozycje przed wyjeciem mechanizmu wycieraczek, unikniesz późniejszych dopasowań
-
[B5 AJM] Brak ogrzewania i chłodzenia silnika!!!
mam ten sam bół w audi 80 mechaniory walczą i walczą i nic póki co
-
[B5 ADR] Po ilu km Wam łapie temperaturę silnik benzynowy? ;)
temp -10st.C na dworzu, nagrzanie silnika do 90 st.C 1.8tq 5km 2.0 abt (audi80) ale tam temp pracy to koło 80 st 1,9 tdi chyba koło 8km
-
[B6 AWX] Dziwna część na osłonie
jedyne co mi przychodzi na myśl to sworzeń od siłownika maski ???
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
to po co zrobili te oryginalne zasłonięte grille?
-
[B5 AFN] Skaczący napinacz alternatora
a wymiana sprzęgiełka załatwiła te piski ?
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
Dokładnie podobno czesto sie zdarza w 1,9 tdi
-
[B5 AVG] Dmuchanie zimnem na mrozach
ale klapy by mu wyszły vagiem
-
[B6 AWX] Po wymianie przednich wahaczy piszczy przy skręcie !!!!
Właśnie sprawdz jeszcze raz czy wszystko dokręcone
-
[ALL B5] Przewóz nart w sedanie
kup taką uszczelkę jak jest na pasie przednim lub na błotnikach co maska do nich przylega, założysz to dodatkowo na klej i bedzie
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
no to bajka
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy (zaczepy) lamp
no właśnie jak dobrze pamięram to tam nie ma dzióry do przykręcenia na dole
-
[ALL B5] Problem z otwarciem bagażnika, prosze o rade
ale to centralny Ci go nie otwiera czy sama klamka nie działa?
-
[ALL B5] Zaślepka z napisem - check engine - gdzie ma być?
co do tego szarpania jak nie pomoże to sprawdz dolot
-
[ALL B5] Jak rozpoznać 1BE po kropkach?
ja w 1,8tq avant miałem trzy białe jedną różową z tyłu, ale jak widać nie połapiemy się w tym
-
[B6 AWX] Opadnięta lewa strona
no to sam sobie odpowiedziałeś
-
[B5 AEB] Problemy z pompa wspomagania w 1,8T quattro
a jakiej firmy tą pompę miałeś?
-
[ALL B5] Listwa drzwi szeroka, można gdzieś dostać?
pytaj tych co czesciami na forum handlują, ew dzwoń po sprzedawcach z allegro. Tu masz link pytaj czy dolna czy środkowa http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-listwa-prawa-drzwi-tyl-i2108246389.html
-
[B5 AJM] Jaki licznik zamiast 8D0920900 R ?
Panowie a o jakim z c5 mowa przed czy po lifcie. Ja mam taki liczniczek z przed lifta to ma podłączenie takie jak w a4 przedliftem czyli dwie podlóżne wtyczki i jedna taka mniejsza i do a4 po lifcie mi nie pasuje bo tam są trzy podłóżne (na chwile podłączyłem to widziałem właśnie że mi full paliwo pokazywało), a z polifta c5 będzie mi pasował?
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
jak po lifcie zmienili to moge spać spkojnie