Treść opublikowana przez Danny Way
-
[B5 AJL] Czy to uszkodzony zawór dv?
Dzięki chłopaki, czyli dv mam do wymiany Edi jakby 120 od TT kosztował to ekstra, szkoda ze n75 kupilem do 150konnej wersji bo bym mial komplet z TT
-
[B5 AJL] Czy to uszkodzony zawór dv?
Devastation, a czy zawór powinien byc szczelny dmuchajac w wejscie i wyjscie?, jak dmucham w wysjcie to powietrze ucieka tym małym wężykiem, w dmuchając w wejscie nie mam tyle pary zeby zawór sie podniosł, ale palcem da sie wcisnac. Możesz opisac jak prawidlowo spradzic ten zawór?
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Widze że trochę ją doprowadziłeś do stanu, teraz wyglada fajnie i ta fela Mam w sumie bliźniaczkę tylko ze sport pakietem.
-
[B5 AEB] Wymieniony czujnik n75 i błąd 01262
Fend18 mi wyskakuje 01262 co do n75, a 561 to inna bajka i tyczy się tak jak Buba napisał gazu.
-
[B5 AEB] Wymieniony czujnik n75 i błąd 01262
Ok, tylko jak to sprawdzić? Jak zatkam ręką wlot do filtra powietrza to nie gaśnie tyle wiem
-
[B5 AEB] Wymieniony czujnik n75 i błąd 01262
Witka, tak jak w temacie, miałem bład czujnika ciśnienia doładowania na vagu, wymieniłem n75, skasowałem bład i nadal wyskakuje. Auto 1.8t aeb lpg, pomóżcie podpowiedzcie Do tego występuje bład 00561 ale to chyba przez lpg.
-
[B5 AJM] Audi A4 1,9 TDI 115KM RECARO,XENON,BOSE,17',CHROM PAKIET
Ideał Tylko bym fele zmienił na inny fason
-
Spoty wrocławskie
Witam, Panowie widział ktoś może to auto na żywo lub obejżałby je dla mnie? to wasze okolice a ja mam 400km w jedna stronę więc byłbym bardzo wdzięczny Oto link: http://otomoto.pl/audi-a4-avant-C14769417.html
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Milczar, w pruszkowie na królowej jadwigi maja dobry warsztat od tłumików, ceny całkiem spoko, robiłem kilka aut. Co do tego wycięcia kata to się zastanów bo czasami auto głośne się robi.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Rzeczywiscie, juz troche auta nie mam i nie w temacie jestem No ale widze ładnie strony klepiecie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Elo, widze sobie własny temat zrobiliście a to juz na pruszków za daleko czy z jakiś innych względów ?
-
Ulubione piwo!
Hit Okuninki hehe
-
Ulubione piwo!
Perła chmielowa! tylko na mazowszu ciężko dostać, a tak to tatra tyskie żywiec
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Panie coś pan kupił przecież to chodzi jak jelcz Z wyglądu fajna lepsza na tej pierwszej focie niz po modach
-
[INNE] Audi 100 C4
Seta w klimatroniku i soczewce jeah Sam teraz się rozgladam za 100/a6 2.5tdi ale w a6 to tylko 140KM.
-
[B5 ACK] Nowo Nabyte A4 2.8 V6 Avant QUATTRO
Kolego co do lakierowania to zastanów się nad tym, ktoś już to wrzucił na forum ale pozwole sobie przytoczyć: http://meguiarsonline.com/forums/showthread.php?t=13179
-
[B5] automat - 1,9 110km czy 90km ?
Solar, pisałem odnośnie posta macieek Właśnie z Twoim zdaniem Solar sie zgadzam
-
[B5] automat - 1,9 110km czy 90km ?
Chyba troszke zmęczony życiem był twój AFN, bo jesli sie nie myle to 1Z ma 90KM a AFN 110KM
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
davidoff82 pod tą obudową ECU masz taki kanał (bliżej silnika) który prowadzi wodę w stronę tych słynnych odpływów pod aku, ja nie pomyslalem i zdjalem cala obudowe zeby to przeczyscic a wystarczy tam drut wsadzic przepchnac i przeplukać. Drugi odplyw jest blizej szyby jak sie ECU kończy. Przydało by się jeszcze uszczelke pod ECU czyms przesmarowac bo moze juz byc nieszczelne łączenie. 1- tą dziure trzeba przepchać 2-tam przydałoby sie przepłukać bo też się syf zbiera
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Przepiękny kolor only for audi Wrzuć foty wnętrza. Mody zacne
-
Spotkania na drodze
Pozdrowionka dla kierownika czerwonej b5 po 1lifcie (moze 2?), klubowa wlepa, rej LZ, widzianej wczoraj w wa-wie na ulicy powstańców śląskich, po południu
-
[B5 ADP] mój szarak pospolity :)
najbliższym modem który wykonam to będzie zmiana lamp przednich
-
[B5 ADP] mój szarak pospolity :)
Witka, oto moja niczym niewyróżniająca się z tłumu audiczka Mam ją już kilka miechów, obeszło się bez żadnych niemiłych przygód Jestem z niej zadowolony, tylko silnik troche mały. Jest jedna rzecz której mi w niej brakuje...aż boje się to napisać...lpg To może kilka słow o aucie: A4 b5 1.6 101KM 1997r. wyposażenie: klimatronik, elektryczne szyby, lusterka, 4x airbag, ksenony, alarm, radio CD plany jesli kiedys będą fundusze: felga 17', gleba, demontaż spojlera, lampy zespolone z przodu, no..i chyba tyle Komentarze i sugestie każdej maści mile widziane
-
Spotkania na drodze
Nosfer chyba lata czarną b5? No chyba żę to rodziców
-
Spotkania na drodze
Srebrna a4 b6 sedan, dwa wydechy, wlepa, klubowe ramki, w brwinowie rynek dzis 12 cos, blachy WPR J***5