Treść opublikowana przez Danny Way
-
[B5 AFF] jaki czujnik ABS??
wyjmij go poprostu i idz z nim na porównanie. Ale.... że Ci na kompie wyskoczył czujnik to nie znaczy ze to jego wina, jak pompa abs padnie tez tak wyskakuje niestety, wymień najpierw czujnik bo drogi nie jest
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
koledzy też mam teraz afn-a i mam pytanie, przy jakim przebiegu to sie dzieje? moze po lifcie to poprawili?
-
[ALL B5] Tylny spryskiwacz AVANT
to złacze jest pod osłoną progu koło fotela kierowcy bliżej klamki od otwierania maski
-
Sensor airbag
skoro numer jest taki sam to tak
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
a no jakbyś tak od pierwszego posta pisał, bynajmniej post dla potomnych
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
Nie nie sądze, ale bez sensem jest wydawac 500-600zł +lakier zeby mieć wytłoczenie hehe. To jak się już tak czepiac szczegółów to niech wszystko rozbierze do gołej skorupy i wszystko z polifta zakłada, koszt w okolicach 4 tysięcy czyli kupuje angola i przekłada, ale wtedy ma 3 tysiące za lakier bo nawet jak trafi w kolor to zaraz obtłuczone albo porysowane. A co do klamek to nie tylko wygladaja ale i przyjemniejsze sa w uzytkowaniu
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy (zaczepy) lamp
przykreca
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
twierdzisz ze maski nie zmieniasz czyli drzwi i błotniki pewnie też zostaja. No to krótko: lampy 450 valeo przód, 200zł tył w okazji, zderzak przód przerobisz na polifta za 200zł( koszt halo) jakis kolega na forum opisał jak to się robi, stosunek cena/efekt ok (zderzak z polifta kpl ok. 500zł), grill od polifta wyrwiesz za 100zł, bardzo rzucaja sie w oczy listwy środkowe- nigdy nie znalazłem jasnej odpowiedzi ale podobno podchodza szerokie listwy z polifta ze 400zł ale w kompletach nie sprzedaja trzeba samemu. Zostaje kwestia starych klamek z którymi nic nie zrobisz, tylnej klapy i zderzaka. A jeszcze chyba mozna założyć oslony słupków środkowych w połysku. To co do zewnątrz, wewnątrz juz sie chyba orientujesz. Ogólnie zalezy od tego jak doinwestowany masz egzemplarz i co tak naprawde chcesz osiagnac tym przerabianiem, bo ogólnie każdy "znawca" b5 zobaczy ze to przeróbka niestety, a z drugiej strony auto masz dla siebie. Decyduj sam
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
całość, ile dałeś?
-
[B5 ARG] Pytanie do posiadaczy silników 1.8 5v / 1.8 5v Turbo
No właśnie w a4 chyba mialem 95 na navi, a 100 na budziku, a ostatnio w 80-tce zaniżał licznik o parę km/h
-
[ALL B5] Nieszczelne Drzwi
nie upieram się, moze mi sie źle szyba domykała dlatego doginaliśmy, bynajmniej były to delikatne korekty.
-
[B5 ADR] Niskie temperatury i wciąga płyn chłodniczy
chyba najszybciej wyjąć schowek i poszukać wilgoci
-
[ALL] Czujnik abs
jest wcisnięcy, zapiekł się wiec psikaj psikaj żebyś tylko go nie ukręcił
-
[B5 ARG] Pytanie do posiadaczy silników 1.8 5v / 1.8 5v Turbo
no właśnie a ile przekłamuje licznik?
-
[ALL B5] Nieszczelne Drzwi
jak był stukniety w te drzwi to moze mu ta regulacja nie wystarczyć i co ma latać ze mu gwizdze po lbie? Ja tak miałem i gdyby nie to doginanie to by dalej wiało
-
[B5 AJM] Jaki licznik zamiast 8D0920900 R ?
musi być od diesla napewno, nie wiem jak z tymi dodatkowymi dwoma zegarami czy dzialaja jak miales bez, ale napewno masz immobilizer w zegarach wiec bedzie trzeba programować kluczyk
-
[ALL B5] Silniczki reflektorów B5
od punto 2 pasują napewno, od golfa nie wiem
-
nr częsci wahaczy górnych
http://www.vagcat.com rejestrujesz sie i szukasz
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
Nie nie ucieka powietrze, moze jest do odpowietrzenia układ, kiedyś miałem problem z korkiem może to jego wina
-
[B5 AEB] Słabe ogrzewanie-wymiana pompy wody
spróbuj jeszcze odpowietrzyć nagrzewnice
-
Za co lubię/nie lubię forum A4
czy ja wiem, jestem na forum 3 lata i 3 lata jezdze a4-kami, nie pisałem postów bo wszystko praktycznie znajdowałem a pomóc tez cieżko bo wszyscy bardzo szybko i życzliwie odpowiadają
-
[ALL B5] Pytanie odnośnie lamp po lifcie
ASO albo daj na spawanie plastiku
-
[ALL B5] Stopiony wąż
moze kiedys ktos lutownice położyl, kto wie hehe Ja tak mialem w 2 autach ze pompka długo dzwiek wydawałą
-
[ALL B5] Nieszczelne Drzwi
zacznij od ustawienia drzwi potem ramka i powinno być ok, ewentualnie w dwie osoby mozesz trochę ręcznie doginać ramkę ale żeby sie szyba dobrze zamykała
-
[B6 AMB] Zablokowany ręczny (zapieczone linki) i quattro
a ile km jechałeś? torsen to z budowy pancerna konstrukcja. Jakby był uszkodzony to byś napeno usłyszał podczas jazdy