Treść opublikowana przez Danny Way
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
cała perforowana, nic czarna ! bo jak nie to czekaj z tą wysyłką bo ja może też bym wysłał moją od s4
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam, nie widziałem Cie
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Bongod ma ori lusterka z S4 satyna, ale z tym fotochromem to nie wiem
-
Ktoś z forum zajmuje się naprawą laptopów ?
ja też polecam OGr'a
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki czarnego b6 avant dzis ok 19 stala pod szpitalem na dzaldowskiej WJ 888xx
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam
-
Rezanie bixenonu
Robi ktoś obrysówki US w zespolonych Valeo?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
pitu pitu a gdzie moje cztery dychy ja się pytam kurde
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Wprawdzie nie sprzedający a kupujący UpalonY http://a4-klub.pl/members/upalony-89355/ zamówił lampy za pobraniem, po czym paczki nie odebrał, kwoty 40zł za wysyłkę w obie strony też nie ma zamiaru pokryć, tak wnioskuje ponieważ nie jest łaskawy nawet odpisać na jakąkolwiek wiadomość ode mnie... Termin wpłaty miał do wczoraj, pieniędzy nie ma, proszę o interwencję bo rośnie nam kolejny oszust na forum.
-
Potrzebny schemat instalacji świec żarowych 3.0tdi
Heja, ma ktoś może schemat sterowania świecami żarowymi w silniku 3.0tdi? Potrzebne do inżynierki
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
A6 C5 01-04 LIFT tak środkowa ze zderzaka
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
wiem że a6 dlatego się pytam jak ciąłeś ja też pod wzmocnienia ją podcinałem ale nie jestem do końca zadowolony, toche to widać jak się czlowiek przyjzy
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
ładnie, kratkę ścinałeś po całości czy tylko w miejscach gdzie są wzmocnienia?
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
szkoda że nie zostawiłem. mam drugi ori zderzak s-line, kolor srebrny a dół jest niemalowany czarny
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
dzięki za opis, bardzo pomógł nie wiem czy dobrze rozumuje ale chyba można zostawić elementy "2" bo w sumie one w niczym nie przeszkadzają, a zderzaczek byłby sztywniejszy
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Widzę już kolejna osoba się na niego skarży, ja też miałem z nim perypetie, po paru miesiącach kasę oddał jak tu w wątku napisałem, szkoda tylko że jako nowy forumowicz już zdążyłeś się sparzyć przez cwaniaka
-
B6 DIVISION
Panny potwierdzam banda oszustów, handlują też pod nickiem MK-Cars Radom http://allegro.pl/show_user.php?uid=33183229 elementy porysowane pomimo tego że miały być idealne do założenia w kolor, jeszcze próbowali na szybkiego rezać dokładkę s-line do zwykłego zderzaka bo myśleli że tylko sie ja przełoży i będzie git, choć wielokroć podkreślałem że ma być cały zderzak ori s-line jeszcze do tego 3h na "częsci" czekałem, pomimo ze od tygodnia miałem je zaklepane i wiedzieli kiedy po nie przyjadę...
-
Czy ktoś wysyła maski, zderzaki?
przez pośrednika? UPS dopierdziela kary za przewymiarowanie teraz, juz nie wysyłam
-
Czy ktoś wysyła maski, zderzaki?
Czy ktoś z was wysyłał ostatnio maskę ? Teraz dużo się pozmieniało w polityce kurierskiej i już np. DPD takich gabarytów nie bierze, zderzak już ciężko wysłać a co dopiero maskę czy podsufitkę, macie jakieś sprawdzone firmy ?
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
Odgrzeje kotleta, to jak jest z tymi niebieskimi hana do AC R01 250 czerwony, przy mocy 163KM i 190KM, kolega pioteros pisze że niebieskie były za duże. A i jakie są zalety montażu wtrysków pojedyńczo?
-
Quattro w a4 avant
Skoro fabryka wypuszczała 1,9 110km w quattro to jednak coś w tym jest, a po czipie nie jest wcale mułowate, ludzie robią C5 130KM Quattro to wg. twojego toku myślenia to nie powinno ruszyć z miejsca
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie mam szybkie pytanko czy kanapa z oparciem z b6 avant podejdzie do sedana ze składaną kanapa?
-
Quattro w a4 avant
Na forum Audi 80 kolega Sagem dokładał Quattro do swojej 80-tki, myślę że procedura podobna.
-
Audi a4b5 1.9tdi 110km avant skrzynia automat 4 DMX problem POMOCY !!!
"Olej, filtr i uszczelka misy zmienione parę dni temu.. " Robiłeś to przed usterką czy po? pierwsze co to zbyt mała ilość oleju nasuwa się na myśl.