Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Piterra
  2. Miszka82 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i co panowie ? zdecydował sie ktoś ? http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html
  3. i co wybiera się ktoś od Was ? http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html
  4. Miszka82 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    i co wybiera sie ktoś od was ? http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html
  5. nie liż tylko ssij
  6. nie, za duzo tam spamu ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ... :polew: No to choć no choć (ba ja zaraz idę) zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami Zapraszam na piwko Ty i piwko chyba mleko
  7. nie, za duzo tam spamu ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ... :polew: No to choć no choć (ba ja zaraz idę) zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami
  8. nie, za duzo tam spamu ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ... nie zaczynaj bo dostaniesz
  9. zależy co będę chciał wkliei to to wkleje, a co problem jakiś
  10. no ten koleś to mistrz mimiki ;(
  11. no siema co tam ?
  12. fajnie Krolu, że wrzuciłeś swoją furke na foty i "opisałeś"...w końcu wszystkie plotki zostaną rozwiane o ile już sobie nie dodałeś na + (np: że masz w serii 75koni) kolor granat jak dla mnie nie bardzo, ale zapodasz lampki i fajną felgę, umyjesz plus jakaś polerka i nabierze życia to autko - odmłodnieje aha widziałęm to auto jak bączki robi na zakręcie - moc niezaprzeczalna eSa jak nic
  13. ja wrócił dopiero a już wszyscy w kime idą
  14. wpadłem na chwilkę w końcu za tydzień Tu bedziemy Live widzisz czekają :>
  15. ja się już doczekaćnie mogę
  16. krolu wejda, ja dalem 2sz do bagaznika, i 6 szt do srodka na tylna kanapę- dwa rzędy po 3szt prawie po sufit
  17. heh wszyscy zkacowani , ja zjem obiad i idę przepalić mojego ADR-a bo jak tylko na spoty będę nim jeździł to w końcu mi kiedys powie NIE no i przed Częstochowa muszę go sprawdzić, żeby dać wam wszystkim w dupsko [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 13:52_________________________________________________ :gwizdanie:
  18. Siemasz Kanar jaki spam ? my tu ładnie witamy nowe osoby, które chcą wpaść na spota Krolu oglądałeś OPT ? heh: "trzeba miec dobrze nawiercane tarcze, żeby dobrze odprowadzały gazy od klocka " :polew: Wszyscy mają smaki na picie, a tu 2 setka sie szykuje...Keżor... :gwizdanie:
  19. zapraszamy
  20. to pijemy dzis ? :polew:
  21. leszek82 mi się to podoba , tak z ciekawości ile czsu Ci to wszystko zajęło ?
  22. sam nie , ale już umiem także wpadaj z flachą to wymienimy uhm... a zaciski bo chyba założę 288mm ale muszę jeszcze zobaczyć w jakim są stanie i gdzie u nas można wypruć kata :gwizdanie: :gwizdanie: + 6 kW :naughty: :naughty: od wydechów jest dobry koleś w Kato Dębowa 50 40-107 Katowice 32 254 53 86 wymieniałem 1,5 roku temu siatkę i jest GIT, daje 2 lata gwarancji polecam
  23. ustawiasz lusterko jak najbardziej do wewnątrz auta, wkładasz szunrek albo coś podobnego, ale tak żeby sznurek szedł za lustrem i wychodził na górze i dole, póżniej ciągniesz za dwa sznurki do siebie i lustro wyskakuje samo.Należ jednak wykonywać to delikatnie i nic na siłę bo się lustro może złamać [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 20:47_________________________________________________Olafus a tak przy okazji wpadnij we wtorek do Kato na spota http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowice_i_okolice_info_1_post-t85081.0.html
  24. śnieg to co pewnie jakieś zakręty w Wiśle zaliczyłeś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.