Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
Piterra
-
Spociki Łódzkie
i co panowie ? zdecydował sie ktoś ? http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html
-
Spociki w Skierniewicach
i co wybiera się ktoś od Was ? http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html
-
Spocik w Wieluniu
i co wybiera sie ktoś od was ? http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html
-
Spoty Katowice i okolice
nie liż tylko ssij
-
Spoty Katowice i okolice
nie, za duzo tam spamu ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ... :polew: No to choć no choć (ba ja zaraz idę) zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami Zapraszam na piwko Ty i piwko chyba mleko
-
Spoty Katowice i okolice
nie, za duzo tam spamu ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ... :polew: No to choć no choć (ba ja zaraz idę) zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami
-
Spoty Katowice i okolice
nie, za duzo tam spamu ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ... nie zaczynaj bo dostaniesz
-
Spoty Katowice i okolice
zależy co będę chciał wkliei to to wkleje, a co problem jakiś
-
Spoty Katowice i okolice
no ten koleś to mistrz mimiki ;(
-
Spoty Katowice i okolice
no siema co tam ?
-
Spoty Katowice i okolice
- [B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
fajnie Krolu, że wrzuciłeś swoją furke na foty i "opisałeś"...w końcu wszystkie plotki zostaną rozwiane o ile już sobie nie dodałeś na + (np: że masz w serii 75koni) kolor granat jak dla mnie nie bardzo, ale zapodasz lampki i fajną felgę, umyjesz plus jakaś polerka i nabierze życia to autko - odmłodnieje aha widziałęm to auto jak bączki robi na zakręcie - moc niezaprzeczalna eSa jak nic- Spoty Katowice i okolice
ja wrócił dopiero a już wszyscy w kime idą- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wpadłem na chwilkę w końcu za tydzień Tu bedziemy Live widzisz czekają :>- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja się już doczekaćnie mogę- Spoty Katowice i okolice
krolu wejda, ja dalem 2sz do bagaznika, i 6 szt do srodka na tylna kanapę- dwa rzędy po 3szt prawie po sufit- Spoty Katowice i okolice
heh wszyscy zkacowani , ja zjem obiad i idę przepalić mojego ADR-a bo jak tylko na spoty będę nim jeździł to w końcu mi kiedys powie NIE no i przed Częstochowa muszę go sprawdzić, żeby dać wam wszystkim w dupsko [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 13:52_________________________________________________ :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Siemasz Kanar jaki spam ? my tu ładnie witamy nowe osoby, które chcą wpaść na spota Krolu oglądałeś OPT ? heh: "trzeba miec dobrze nawiercane tarcze, żeby dobrze odprowadzały gazy od klocka " :polew: Wszyscy mają smaki na picie, a tu 2 setka sie szykuje...Keżor... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
zapraszamy- Spoty Katowice i okolice
to pijemy dzis ? :polew:- [ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
leszek82 mi się to podoba , tak z ciekawości ile czsu Ci to wszystko zajęło ?- Spoty Katowice i okolice
sam nie , ale już umiem także wpadaj z flachą to wymienimy uhm... a zaciski bo chyba założę 288mm ale muszę jeszcze zobaczyć w jakim są stanie i gdzie u nas można wypruć kata :gwizdanie: :gwizdanie: + 6 kW :naughty: :naughty: od wydechów jest dobry koleś w Kato Dębowa 50 40-107 Katowice 32 254 53 86 wymieniałem 1,5 roku temu siatkę i jest GIT, daje 2 lata gwarancji polecam- [ALL B5] Wymiana lusterka zewnętrznego
ustawiasz lusterko jak najbardziej do wewnątrz auta, wkładasz szunrek albo coś podobnego, ale tak żeby sznurek szedł za lustrem i wychodził na górze i dole, póżniej ciągniesz za dwa sznurki do siebie i lustro wyskakuje samo.Należ jednak wykonywać to delikatnie i nic na siłę bo się lustro może złamać [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 20:47_________________________________________________Olafus a tak przy okazji wpadnij we wtorek do Kato na spota http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowice_i_okolice_info_1_post-t85081.0.html- Spoty Katowice i okolice
śnieg to co pewnie jakieś zakręty w Wiśle zaliczyłeś ? - [B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update