Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
a ja dzisiaj spimpowałem plecy i bica ale wszystko na luzie, bo od paru dni odśnieżałem swoje podwórko, żeby móc wyjechać na letnich z zasp, i plecy bolą do dzisiaj ale jutro już jadę grubo z klatą i barkami
-
Wasze niunie i mrozy
Mi ta pogoda zaszła już za skórę, najpierw zamek się nie otwierał, tzn klamką nie szło otworzyć drzwi ale na szczęście tak jest tylko z rana, a później wszystko ładnie puszcza Dzisiaj tak samo miałem z wycieraczkami, że z rana nie chciały się ruszyć ale później wszystko tak samo puściło. Czasami (dokładniej to na szczęście tylko 2 razy jak do tej pory) również mam szron na szybach od środka ale po chwili nawiewu wszystko znika. Autko oczywiście odpala od strzała. Aku kupiony nowy rok temu. Świece bodajże 2-letnie. Paliwo Diesel Dynamic z LOTOSa
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
u mnie też klamka się sama naprawiła jednak co Audi to Audi
-
Siłownia
dawaj fotę na nk a zaraz małolaty się zlecą i będą komenty zostawiać
-
Siłownia
sweet focia przed lustrem
-
Muzyka w naszych autkach
Notorious B.I.G. (Biggie Smalls) - Hypnotize
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
podziękował za pomoc, zobaczymy jeszcze czy po mrozach samo się naprawi, jeśli nie to będzie trzeba pojechać na jakiś podziemny parking i rozpracować problem
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
nie, nic nie używałem OGrze slepy dużo roboty ze ściągnięciem boczka? są jakieś ukryte śruby? odpowiedź może być na PW i rzeczywiście mam tak jakby linka w ogóle nie ciągnęła tylko właśnie brak garażu sprawia problemy ze znalezieniem przyczyny, a jeśli miałbym jechać do jakiegoś centrum handlowego to wolałbym wcześniej wiedzieć jak rozkręcić boczek
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
Tak jak w temacie. Chodzi o klamkę od strony pasażera. Używana praktycznie tak często jak ta od kierowcy. Od środka można otworzyć ale od zewnątrz ni chu chu Przedwczoraj było jeszcze wszystko ok, wczoraj autka nie używałem, a dzisiaj amba fatima Czy to jakaś większa usterka? Czy raczej efekt mrozów? Dodam, że wczoraj była odwilż a w nocy wszystko złapało na nowo i dzisiaj miałem całe auto w lodzie o grubości 1 cm Czekam na jakieś propozycje
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jeśli będzie ktoś miał okazję jeszcze oglądnąć na jakimś Maratonie Filmowym w kinie to polecam Step Up 3D, fajnie tańczą i efekt 3D najlepszy ze wszystkich filmów jakie oglądałem Stanowczo odradzam Doriana Grey'a
-
Siłownia
chodzi mi o jakis stack przedtreningowy do tego np. monohydrat kreatyny universala aha no i wszystko jasne będzie trzeba poprosić Mikołaja, żeby przyniósł coś na święta
-
[ALL] Smieszne Zdjecia z parkowania innych pojazdów -dołącz się
- Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/40338/minal_patrol_policji_jak_blyskawica/- Siłownia
Piotr a możesz po polsku bo ja nie panimajet pa Twoju :gwizdanie:- Siłownia
Pany a powiedzcie od jakiej odżywki najlepiej zacząć, tak ogólnie, bo mi na razie wszystko ładnie idzie, zresztą dopiero zacząłem :gwizdanie: Ale powiedzmy, że na początek chciałbym jeszcze przywalić w siłę i żeby mięśnie jeszcze urosły Sama kreatynka będzie ok- Siłownia
siemanko koksy jak tam samopoczucie w sobotę- Płacenie mandatu
oj kolego, żebyś się nie zdziwił za parę lat jak dostaniesz wezwanie do zapłaty o kwocie przywyższającej średnią krajową nie chcę teraz Ciebie wprowadzić w błąd ale moja eks miała parę jakiś starych mandatów za parkowanie bez opłaty (wiecie na mieście gdzie są parkometry) i po 8 czy 9 latach od tamtego zdarzenia przyszedł do niej miły listy, że musi zapłacić prawie 1500 zł, bo mandaty z Urzędu Miasta przedawniają się po dużo dłuższym okresie niż te policyjne a na dodatek złego dług przejęła już firma windykacyjna a co do reszty postów to podpisuję się pod grupą, która uważa niepłacenie mandatów za buractwo, ponieważ takim zachowaniem właśnie dajemy przykład na to jacy są nasi rządzący, bo w sejmie siedzą tacy samy ludzie jak my, czyli krętacy, matacze, drobni złodzieje itp wielu mówi: jak ukradnę coś za 50 zł to nic się nie stanie, bo w rządzie kradną za grube miliony ok racja ale z takim podejście to nic nigdy się nie zmieni ale to nie temat na taką dyskusję :gwizdanie:- Strefa Śmiechu
http://www.pudelek.pl/artykul/28955/dlaczego_ludzie_wychodza_z_koncertow_dody/ artykuł nie jest śmieszny ale za to ostatnie zdjęcie jest doda ma wiernych fanów- Płacenie mandatu
Co wy pietolicie (tylko niektórzy ), jak wpłacisz im 100 zł to po resztę odezwą się i to po ok. 2-3 miesiącach. Sprawa i tak pójdzie do US i tam przemiły Pan komornik się już Tobą zajmie. Proszę niektórych, którzy się tu wypowiadali, żeby nie wprowadzali w błąd jak nic nie wiedzą na temat i piszą tylko po to, żeby nabić posty Ja miałem podobną sytuację, dostałem mandat 500 zł, tylko że nie miałem od razu całej kasy to wpłaciłem 100 zł, ale nie z zamiarem oszukania systemu, tylko z wiedzą, że resztę zapłacę jak tylko kasa będzie. No i tak to się przeciągało chyba w sumie rok, bo zawsze było coś ważniejszego. Ale już po paru miesiącach dostałem zawiadomienie na początek tylko z US (bez komornika) o nieuregulowaniu mandatu o kwocie ok 420 zł (20 zł to jakieś tam odsetki itp). to samo pisemko przyszło po 2-3 tyg. Po kolejnym miesiącu przyszedł już LIST od komornika, że nie zapłaciłem mandatu, że kwota jest taka i taka, i że jak nie zapłacę to wjadą mi na pensję itp. W sumie mandat opłaciłem w całości, czyli wtedy już jakieś 436 zł, jakoś po niecałym roku. Nie wiem być może komornik by mnie nie znalazł, bo nie mieszkałem akurat w domu a z domu mojej mamy nie mógłby nic wziąć, bo nic nie było moje. Ale bałem się, że mogliby zająć auto, bo jest na mnie (nie wiem jak Ci komornicy działają ale w TV słyszy się różne niewyobrażalne historie, więc wolałem nie ryzykować)- Siłownia
ku*wa ale dzisiaj zamuliłem, wczoraj tu napisałem (dokładnie 2 posty wyżej), że będę męczył klate z tricem, wszystko fajnie pięknie...ale... dzisiaj przez tą zjebaną pogodę (w nocy napadało z pół metra śniegu i z rana dalej nawalało, że nie było nic widać na więcej niż 10 metrów, a ja jeszcze na letnich ) zrobiłem za to plecy i bica a tak w ogóle to dzisiaj powinienem męczyć barki i nogi normalnie polew na maxa, wszystko się mi pokręciło- Siłownia
nie żebym był jakiś chamski ale co do ku*wy nędzy ma znaczyć to "heee", którego używasz częściej niż przecinka czyli zmienię sobie spokojnie po świętach, bo jak na razie to forma jest w fazie zwyżkowej teee heee do kur** nedzy oznacza podesmianie sie,chce byc mily a nie chamski albo prostacki nie no spoko, luzik ja jutro męczę klatę i trica ale na lajcie + do tego rowerek na koniec- Siłownia
nie żebym był jakiś chamski ale co do ku*wy nędzy ma znaczyć to "heee", którego używasz częściej niż przecinka czyli zmienię sobie spokojnie po świętach, bo jak na razie to forma jest w fazie zwyżkowej- Siłownia
nie wiem po jakim czasie mięśnie wpadają w rutynę, bo się tym nie interesuję jeszcze aż tak bardzo dlatego pytam bardziej doświadczonych kolegów o ich opinie ja tam słyszałem wiele różnych wersji od takich, że powinno się przy każdym treningu coś zmieniać, po takie że w ogóle nie trzeba zmieniać, inne zaś popierały zmiany co miesiąc, etc. wiem, że każdy będzie miał inne metody itp ale wolałbym to skonsultować z większą ilością osób koksiarzy ja myślę, żeby zmienić dopiero po nowym roku na zupełnie nowy zestaw ćwiczeń- [B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
super autko nic tylko pozazdrościć- Siłownia
jesteśmy na tym samym poziomie wtajemniczenia widzę słuchajcie pytanie do starych wyjadaczy na siłce, co ile zmieniać program treningowy (głównie ćwiczenia) żeby nie popaść w rutynę dodam, że ćwiczę od 2 miesięcy teraz i na razie to łapię z powrotem formę i nie wiem czy jest sens już zmieniać ćwiczenia czy poczekać do końca roku już? jak myślicie koledzy pimpiarze - Strefa Śmiechu