Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Nie pamiętam czy już było
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W takim razie będziesz mi mówił "ojcze" Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    O żesz k*rwa :kox::kox::kox:
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chiken tuna? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Oksana Artiomova - dla mnie idealna Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Powoli do przodu
  8. Drugi? W pierwszym mnie wkurfial dubbing:kwasny: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Na takim film szedłeś z dubbingiem Polski dubbing jest dobry tylko w filmach animowanych. Reszta to kpina. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. Kokpit RS5 :eek: Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  10. To nie ten? wodne dzieci - Szukaj - Kinomaniak.tv To ten Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- Nie ma ktoś jakiejś innej wersji? Bardziej to pobrania niż do oglądania na necie? Bo ten kinomaniak to jakaś porażka. Same reklamy itp.
  11. Wie ktoś może gdzie można znaleźć (oprócz chomika) film z lat 80' pt: "Wodne dzieci"? Ważne żeby był po naszemu bo po angielsku to nie to samo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. Lepiej gdyby byl flexible Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Alko nie piłem. U mnie święta abstynenckie. Nikt nie pije w rodzinie. Od dragow też nie. Od tego tylko pompa była. Wydaje mi się, że organizm się rozregulował z posiłkami i nie miałem wystarczająco energii, żeby zasilić moje ciało podczas treningu. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja mialem 4 dni przerwy swiatecznej i jak dzisiaj przywalilem plecy i biceps to do tej pory mam ciemno przed oczami Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Junior mógłbyś przesłać mi jeszcze raz tego HST? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. Ale lepsze od części I bo przynajmniej coś się działo. 3D tylko z nazwy. Film 8/10 Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Polecasz implanty Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chyba na clenie Wcale nie jest tak latwo zrzucić kg chcąc ochronić jak najwięcej mięśni. Wiadomo że można zrobić tak że dziennie 1000 kcal i brzuch na pewno szybko spadnie. Ale razem z nim całe mięso. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Próbowałem ale dawno temu. za***ista sprawa. Szybki i intensywny. Niedługo wrzucę go sobie na miesiąc. Tylko trzeba mieć wolną siłownię żeby przeskakiwac pomiędzy stanowiskami. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  20. Bo porównujesz telefony które dzieli 1,5 roku:wink: I to jest największa paranoja, samsung 1,5 roku temu miał ekrany których sony nie ma do tej pory... +1 Szach i mat.
  21. wladi ale ty masz S4 Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Brzoskwinian? A co to za wynalazek Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  23. Fajnie, że oparty na faktach. Akcji zbyt wiele nie ma ale to chyba nie miał być taki film Ogólnie nie nudzi. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie ostatnio mam jakieś jazdy jak baba i dziennie jakiegoś Snickersa szamie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tylko o brzuch się boję. Reszta i tak spadnie mi na statku. Także ten tego mówisz żeby dowalić węgli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.