Treść opublikowana przez Trezor
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
Wszystko napisałem już w swoim wątku, ale odpowiadając na szybko: 1. 270KM 2. Chyba nie. 3. Nie.
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
Ja jestem zadowolony z ich roboty. Auto wyraźnie nabrało wigoru (choć nie powiem, bez wirusa też nieźle jeździło). A dodatkowo kręci się wyżej bez utraty mocy, czego brakowało mi przed wizytą w DynoSofcie.
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
Jestem tego samego zdania. Nie lubię jak coś świeci na FISie, bo nie widzę nazwy radia, którego słucham.
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
Ta kontrolka oznacza dokładnie niesprawność regulacji zasięgu świateł (samopoziomowanie). Oczywiście można nic z tym nie robić, ale światła będą świeciły bliżej niż powinny. Ja bym to sprawdził.
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
O ile dobrze pamiętam, ta kontrolka mówi, że system samopoziomowania reflektorów Ci padł.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
właśnie - co to za ptak Byłem w katowickim spodku na wystawie ptaków egzotycznych To sikorka modra. Brawo - zgadłeś - ptaszek jest Twój - jutro wysyłam Czekam na przesyłkę.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
właśnie - co to za ptak Byłem w katowickim spodku na wystawie ptaków egzotycznych To sikorka modra.
-
[B7 ASB] Co to jest? - 8E0 807 329
Właśnie taki był opis na części, ale nie bardzo rozumiałem jak kawałek plastiku może być taśmą. Ale przynajmniej widzę, gdzie to może być zamontowane.
-
[B7 ASB] Co to jest? - 8E0 807 329
Chciałbym zadać nieco odwrotne pytanie niż zwykle. Mianowicie znalazłem w swoim schowku "kawałek plastiku", który został po poprzednim właścicielu i nie wiem do czego ta część miałaby służyć. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, do czego jest część o numerze, jak w temacie?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Dobre podejście. Wszystko jest na sprzedaż, tylko trzeba dać dobrą cenę.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Zderzak super wygląda. Przynajmniej z przodu (mogłeś zrobić jeszcze zdjęcia z boku). Trochę tylko standardowy grill jest za mało agresywny do tego zderzaka.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Przecież już pisałem, że nie hamowałem po chipie, bo chłopaki z DynoSoftu odradzali tego w tipie. Skoro odradzali, to ja nie ryzykowałem, więc wykresu nie mam.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:48_________________________________________________Właśnie zapaliła mi się kontrolka filtra cząstek. Trochę mnie to zdziwiło, bo wczoraj dopiero co robiłem trasę autostradą i podciągałem nawet 220km/h. Czy coś można sprawdzić samemu? Mam nadzieję, że nie będzie oznaczać to wymiany. A do tego zapaliło mi się to po wyjeździe od mechanika, gdzie wymieniałem klocki hamulcowe.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Zderzak kupilem dokaldnie ten z allegro. Tylko, ze troche taniej. Kratki biore z ASO. Nie ma tragedii Duze po 128 zl. Male po 82 zl. Turbo i virusa narazie nie robie bo nim wogole nie jezdze. Zona tylko czasami do pracy podskoczy wiec nawet nie widze sensu w tej chwili tutaj ingerowac Zderzak będziesz widział z okien, a turbawki nie.
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Trudno gdybać. Nie znam przepisów w Stanach, ale znam przypadek jednego Lotusa kupionego jako nówka mimo, że od daty produkcji upłynęło 3 lata.
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
B6 Co do tego, że to B6, to nie ma wątpliwości. Przecież widać to wyraźnie na zdjęciach po wypadku. Światła, zderzak i inne detale świadczą o tym w stu procentach.
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
Fajne autko, w fajnym kolorze. Mały wirusik i będzie jeszcze bardziej fajne.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Jeszcze raz dzięki. Już zamówione. ATE.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Dzięki.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
No to ładnie bym kupił. 320mm bez wątpienia?
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Wiosna w Kotlinie Kłodzkiej. [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 23:26_________________________________________________Czy jest możliwe żeby fabrycznie w moim samochodzie były inne tarcze niż 312mm? Właśnie kupuję klocki hamulcowe i sprzedawca poddał pod wątpliwość, czy aby nie są 320mm.
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
Minęło już 6 godzin, a tu dalej nic. :gwizdanie:
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Właśnie tu podniosłeś sprawę, która zawsze mnie zastanawiała. Czy takie rezanie, nie niesie za sobą konsekwencji w postaci trzeszczenia, stukania, itp.?
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Kolejny raz przypomniałeś mi, jak wielu rzeczy brakuje jeszcze w moim samochodzie.
-
[ALL] Grupowy Chip Dynosoft Wroclaw Maj 2010
Gdybym już nie był "zrobiony", to na pewno bym się zapisał. Każdy kto się waha, powinien się zdecydować. Na 100% nie będzie żałował wydanej kasy.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Dobrze zrobiłeś. Co ori, to ori.