Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Chyba trzeba sobie wyprostować te fajki Ale najpierw pozbyć się oznaczeń. OT Czy ktoś ma jakieś fotki końcówek w B5? Zapodać sobie szeroką, okrągłą, a może dwie okrągłe
  2. soolek odpowiedział(a) na felek59 temat w Audi A4 B5
    Przed zakupem zmierz aku (wszystkie wymiary) i rozłożenie klem Kiedyś, kiedyś kupiłem sobie aku z odwrotnym ustawieniem klem (po przeciwnych stronach były niż powinny być u mnie) - ależ się napociłem, że kable podciągnąć (Wymieniać mi się nie chciało, bo ciągnąłem go przez pół W-wy w autobusie).
  3. To znajdź jakiś zakład z wydechami - mają też zazwyczaj końcówki. Na miejscu sobie przymierzysz i od razu zamontują. W zielonce kiedyś robiłem tłumiki i mieli całkiem spory wybór końcówek - firma Auto Stach bodajże.
  4. Hmm. ONO ma też końcówki wyprostowane, może tutaj spróbuj uderzyć...
  5. Kolega Malik (W-wa) ma B6 Avant i niedawno rezał końcówki. Zapytaj, napewno Ci doradzi.
  6. To jest oznaczenie fabrycznych -20mm? Tak dla pewność pytam :>
  7. soolek odpowiedział(a) na raflik31 temat w 1.9TDI
    Jeśli jest z TIPem to normalne spalanie podobno. Kolega NIKFAN też się skarżył, że koło 10 mu wciąga. Oglądałem kiedyś AFNa z automatem i średnie na kompie też wskazywało 10 L/100 KM.
  8. Nie zartuj... Przez skrecenie nogi dostanie sie do rezerwy? Jakas kpina... Skręcenie jest gorsze o złamania, gdyż staw jest już nadwyrężony i zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo wystąpienia kolejnego urazu, a na poligonie jest jeszcze większe prawdopodobieństwo. Do tego trzeba dołączyć oczywiście odpowiednią dokumentację od specjalistów i sukces (prawie) murowany.
  9. Lukas, spoko. Magistrów przenoszą automatycznie do rezerwy. Study skończyłem we wrześniu (któregoś tam roku), pod koniec roku wychodzi zarządzenie, że wszystkich absolwentów przenoszą w rezerwę. Jakoś w styczniu zaczyna się postępowanie (muszą pozbierać wszystkich chętnych), a bodajże w marcu miałem info, że zostałem przeniesione - wtedy książeczkę w kieszeń, go to WKU i stempelek jest. Przy tym wszystkim chcieli mnie jeszcze zwerbować do pracy, ale zapomniałem jakim magistrem jestem (nawet nie wiem dokładnie jaki tytuł mam ). Alvaro, tak na poważnie to najlepiej znaleźć stosunkowo tanią i małostresującą szkołę. Przemęczyć się te kilka semestrów (czasami trzeba zajrzeć w kajety, jak za pierwszym podejściem się nie uda zaliczyć czegoś) i ... masz wojo z głowy i papier mgr w kieszeniu. Inne wyjście - skręcić sobie nogę Ostatnio mój szwagier cieszył się jak głupi, że sobie nogę skręcił (kiedyś już miał skręconą) - teraz kompletuje wszystkie papiery i niedługo będzie miał rezerwę zapewne. Powodzenia :th:
  10. Potwierdzam - wersja po lekkim liftingu - ma przyciemnione kierunki.
  11. Mi się też generalnie drewno nie podoba, ale to jakoś ujdzie - jest bardzo ciemne i nie razi mnie w oczy jak się spodziewałem, więc zostaje.
  12. Fajna to była jak się upały nie zaczęły - dupsko się poci niemiłosiernie. Ale w sumie to nie jeździełem na normalnej tapicerce podczas tych upałów, więc może też się tak pociła :>
  13. Kliknij na poboczem.pl Dobry gościu
  14. No wiadomo, że jest '98, bo pierwsza rejestracja jest 04.01.1999, więc chociażby nie wiem jak się sprężali, to nie zrobiliby samochodu i nie dowieźli do dilera w 4 dni Natomiast w VINie jest '99 - trochę mnie to zdziwiło. Takie "chszczenie" niedługo będzie i u nas, w końcu wszystko musi być jak w innych krajacg UE, więc też będą nam wpisywać tylko datę pierwszej rejestracji.
  15. Fajna bryczka i jedyna słuszna wersja nadwoziowa Na twoim miejscu to bym glębę 20mm zrobił i dopiero wtedy by naprawdę extra wyglądała.
  16. Tyle to ja wiem, tylko jak je rozpoznać, żeby mnie nikt w bambuko nie załadował.
  17. To dobrze, bo chyba niedługo stanę się posiadaczem 17', więc trzeba będzie Audiówce zrobić lekko glebę, a na amorki na razie kaski brak Trochę OT - chcę obniżyć o 20, max. 30 mm - jaki kolor powinny mieć sprężyny? Niestety tylne amorki były prawie martwe jak kupowałem auto, czeka mnie wymiana, ale przód jest w porządku i jeszcze mieści się w normie na przeglądzie. Po prostu tyle szybciej wysiadły a przednie jeszcze trochę pojeżdżą, nie potwierdzę tego że szybciej się zużywają.
  18. A jak Ci się sprawują te amorki przy niższych sprężynach? Czytałem opinie, że amorki szybciej padają i już sam nie wiem co robić
  19. Eee tam. W Belgijskich papierach nie ma daty produkcji. VIN jest '99. Poza tym nie mam wcale zamiaru przerabiać go na "po lifcie" za wszelką cenę. Jeśli już wygram w totka i najdzie mnie głupota na takie przeróbki, to już bardziej w kierunku eSki niż liftu.
  20. Ale będzie A tak powaga to też byłem ciut zdziwiony patrząc w papiery (jest tylko data pierwszej rejestracji - 04.01.1999, ale nawet VIN pokazuje już '99 rok, więc...
  21. Wręcz przeciwnie, ale niech się domyślają co ich objeżdża, szczególnie jak fajki wyprostuje DONE !!! Dokładnie. Dawałem jej max. 2-3 lata dopóki nie rozszyfrowałem faktury z salonu i katalogu ze skórami Audi.
  22. Znowu MY Updated 25/05/2009 Parę słów o Audióweczce: - rocznik '99 - przyprowadzona z Belgii (jeden właściciel) - AFN 110 KM - przebieg ... raczej nie kręcony Wypas (taki sobie): - zielona skórka - 2 poduchy (tylko ) - climatronik - radio Blaupunkt + zmieniarka na 10 CD (zamontowana w salonie) - 4 szybki w elektryce - pakiet komfort - podłokietnik - brak przednich przeciwmgielnych ;( - ... i reszta standardowo. Tak było (po zakupie i dłuższy czas) Pierwsze A4 Allroad Środek - tak było i jest nadal W międzyczasie, a raczej ostatnim czasie, Audzianka przymierzyła parę felg ... Felga zarąbista, ale ten wzór do B5 w 17' niestety nie pasuje Kolejna przymiarka -> felga MRR Design GT1 Black. 8,5x19' ET 3/5 opona 235/35/19 CIEKAWOSTKA: rozstaw śrub 5x114,3 wszedł na Audiówkowe 5x112 bez żadnych kombinacji (rozwiercane otwory, przywałące śruby itd.) Teraz fotki (niestety ciemno już było i kiepskie miejsce, więc jakość do kitu, ale wygląd jest zaj...) Niestety powyższe odpadają ze wzgledów zdroworozsądkowo-kiepskonawierzchniowych, ale bardzo podobny wzór wyczaiłem już w 17' - tylko czy nadal będzie taki efekt ??? I ... efekt końcowy (tzn. na chwilę obecną ) Już wymodzone: - białe kierunki - sprężyny Lowtec -35/-35 - amortyzatory MTS Technik -> utwardzone, skok zmniejszony o 25mm - felgi 8x18' ET 35 Evo Racing Black - opony Nexen/Roadstone 225/40/18 - zdjęte oznaczenia z klapy - ramka grilla maźnięta na Satin Black Planowane mody (kolejność chaotyczna, no może mniej więcej chronologicznie): - wycięcie kata (tuż, tuż) - malowanie ringów na czarno (jeszcze do przemyślenia) - ściągnięcie ringów z tylnej klapy (również do przemyślenia) - proste podwójne fajki w kolorze black - chip u Rogala - lekka ściema - lampy poliftowe lub soczewki dzielone (z S4) - halogeny poliftowe w zderzak (właśnie wyloookane na forum) - kubełki na przód + obszycie skórką jak obecna - kiera tzw. S-line (moooooże jak mi się będzie nudziło strasznie) - ... co mi jeszcze do głowy przyjdzie, nie wiem sam -> samochodzik zostaje na dłużej, więc coś tam pewnie jeszcze wymyślę... A teraz fotki (jak znajdę lepszy krajobraz, to pojawią się lepsze). UPdated 01/12/2009 Jako, że ktoś odgrzał kotlecinę, to wrzucę parę świeżych fotek na szybko zrobionych, ale najpierw kilka modów: - kat wycięty + 5KM - czarne dekielki OOOO - CB na pokładzie Niestety, człowiek się starzeje i nie daje już sobie rady z napędem FWD, dlatego przyszedł czas na Q poszukiwania rozpoczęte. Po zakończeniu bepiuntka będzie szukać nowego Pana (ale tylko dobrego, który ją będzie pieścił, smyrał i dbał o nią tak jak ja ) Koniec gadania! Fotki!!! 30.05.2010 Parę dni temu Rogal tchnął trochę życia w mojego szaraka - nareszcie odpycha się przyzwoicie na 18' Wykresik: Ponadto kilka pierdół zostało jeszcze zrobionych, ale fotkami pochwalę się jak zrobię to co mam zrobić i odświeżę samochodzik u lakiernika This is THE END Update 03.06.2011 Był plan na kilka zmian w Audi, podjęte zostały nawet pewne kroki, ale ... plany się zmieniły i ... -> KLIK Audi na razie jest. Jego dalsze losy na razie nieznane :gwizdanie: Update 30.10.2011 Samochód wprawdzie w posiadaniu Szwagra, ale pod moją kontrolą i na moich papierach chyba nadal. Zmian chyba dalszych nie będzie, bo samochód pewnie na sprzedaż ;( ... więc ostatnie foty. I z moją aktualną ...
  23. 3. Tylko 3 :th: I zawiasik lekko w dól i ... będę Ci zazdrościł, bo taki zestaw śni mi się po nocach :drool:
  24. Wydaje mi się, że wszystko zależy jaką kasą dysponujesz. Jeżeli masz do wydania xxx pln'ów i w najbliższej przyszłości ani grosza więcej, to chyba faktycznie lepiej C4. Ja bym jednak proponował B4 z 1Z (mnie osobiście dużo bardziej się podoba niż C4, bo chyba że A6 C4, ale to już wyższa kasa). Miejsca z tyłu mnie, ale chyba z tyły jeździł nie będziesz Jeżeli możesz sobie jednak pozwolić na wzięcie jakiegoś kredyciku, albo masz stałe miesięczne przychody, które pozwolą Ci wygospodarować ileś tam na samochód, to szukałbym A4. Powoli można spłacić kredycik, alebo kupić coś tańszego o sukcesywnie dopieszczać swoje autko. Kupując starsze C4 zapłacisz mniej za "powiedzmy" dobry egzemplarz, ale koszty eksploatacji (wydatki na paliwo, ubezpieczenie itp) będą wyższe, bo takie C4 musi mieć większy silnik niż B5, żeby sprawnie jeździło, więc sumując koszt zakupu + eksploatacji wyjdzie Ci taki sam (pi razy oko). Rożnica będzie w: C4 - mnie wydajesz na części, ale więcej na eksploatację B5 - więcej na części, ale mniej na eksploatację I tutaj decyzja należy do Ciebie. Wg. mnie złotym środkiem byłoby B4 TDi (1Z) na full wypasie - trzeba tylko takie znaleźć
  25. Po pierwsze to trzeba wymienic amortyzatory!!!!!!!!! Seryjna beda za krotkie,i sprezyny nie bada mialy napiecia wstepnego. To jak to jest w końcu z tymi amorami - trzeba wymienić, czy nie trzeba? Sam ostatnio nabrałem ochoty na krótsze sprężyny, ale dodatkowo wymiana amorków, to chwilowo za duże obciążenie dla mnie, a postawił swoją trochę na glebie. (W sumie, to zawsze zostaje mi stylizacja na Allroada )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.