Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Sorry wustyle, ale to jest Moim skromnym zdaniem, powinna to być sama bulwa buraka, taka całkiem okrągła (bo przecież kierowcy marki na 3 litery nie będziemy umieszczać - bez urazy oczywiście). Nalepeczka powinna być jakaś przezroczysta, żeby ją można było na szybkę rzucić (ja napewno białej - w sensie tła, pełnej - naklejki nie rzucę na szybę, a tym bardziej na blachę). Szkoda, że brak mi zdolności plastyczno-projektowych, bo bym pokazała o co mi chodzi
  2. Tak sobie teraz popatrzyłem na nazwę tematu i... Świńtuchy
  3. Ja też się podłączę do tematu, bo u mnie też coś takiego występowało (skrzypnięcie), ale... ...nie przy maksymalnym, tylko przy rozpoczynaniu kręcenia (od wyprostowanych kół). Chwilowo jest spokój, ale... tzn. mam nadzieję, że tak już zostanie.
  4. Pewnie, że wrzucić
  5. Chodziło o to, że jeszcze do niedawna nie miałem pojęcia o tym, że po szaleństwach trzeba potrzymać silnik chwilę na wolnych obrotach żeby turbinka się wychłodziła. No i wyłączałem silnik ot tak po prostu I nic się nie działo. Przypomniało mi to tzw. teorię Bąka. Otóż Bąk to jest takie stworzonko, które lata. Naukowcy obliczyli jednak, że ma za małą powierzchnię skrzydeł w stosunku do masy swojego ciała żeby latać. No ale Bąk o tym nie wie .... i lata Pewnie jakby się dowiedział to by spadł No, czyli teraz jak wiem już o tym, że należy dbać o turbinkę i rzeczywiście będę ją oszczędzał to na pewno się coś spier*oli Niestety, ale jest to prawdopodobne. Kiedyś miałem automata. Przez dwa lata jeździłem w nieświadomości, że trzeba kontrolować olej w skrzyni i było wszystko OK. Jak mnie uświadomili, oleju dolałem (była prawie sucho) i ... po dwóch miesiącach skrzynia do wymiany Kolejne dwa i kolejna skrzynia (złapałem pierwszą lepszą ze szrotu, bo samochód był potrzebny). :wallbash: odpukać :sick3: wypluć Oby wszystko było OK (ale jakby co, to mogę felgi odkupić )
  6. A coż to wogóle za dylemat Biegiem do Rogala i się tutaj wykresem chwalić
  7. Więcej fotek , więcej fotek , więcej fotek , więcej fotek , więcej fotek , więcej fotek
  8. Dajesz dajesz...bo bedziesz zalowac ze tak pozno :gwizdanie: No jeszcze z miesiąc się muszę pomęczyć serią, bo teraz czasu bardzo nie ma; weselicho, potem jakieś podróże...jakbym teraz strzelił program to musieliby wszystko odwołać, bo by mnie nie mogli wyciągnąć z
  9. Kurcze, jak tak patrzę na te :>, to normalnie chyba zaraz debet na karcie ruszę i pognam do Rogala
  10. No dobra, tylko on to zrobił, bo jechał od strony jakiegoś zwężenia drogi, a ta barierka jest zaraz za znakami. Musiał naprawdę nieźle kombinować, bo jednak trochę prędkości trzeba, żeby wjechać tak daleko
  11. O co kaman? Proszę nadaremno nie używać mojego nicka
  12. Oj, chyba ostatnio coś się poprawiło, tzn. zaczynają przychodzić fotki z Niemieci. Nie wiem, jak to wygląda w praktyce, ale tak przynajmniej straszą w mediach. Jeżeli przyjdzie, a masz zamiar się wybierać tym samochodem do Niemiec jeszcze, to na granicy raczej ściągną z Ciebie kasę.
  13. Bardzo ładna Audianka :th: Zmień tylko boczne kierunki na białe i będzie naprawdę lux. Reszta (przednie światła poliftowe) to już dalsza sprawa moim zdaniem. Ja bym jeszcze zdjął znaczek Kamei z grilla - jakoś tak mi się nie widzi (chociaż wcześniej mi nie przeszkadzał). Little OT - o ile masz obniżoną zawiechę? Sam robiłeś?
  14. Za te pieniądze to proponowałbym Mondeo. Jest ogrom egzemplarzy z klimą, pełną elektryką, poduchy i te sprawy. Do gazu II gen, najlepiej się nadaje 1.8 (mimo plastikowego kolektora). Miałem takiego przed Audi i przez prawie 3 lata nie robiłem nic przy nim, dosłownie nic (nie liczę zawieszenia, bo to wiadomo siada na naszych drogach). Gaz tak samo był bezobsługowy. I wbrew wcale mi tak nie rdzewiał - po dwóch latach w Polsce pojawiły się lekkie bąble na tylnych nadkolach, ale to już zależy od konkretnego egzemplarza. Golf wcale nie jest taki wspaniały jak mówią. Owszem, I gen (miałem Jettę) i II są praktycznie nie do zajeżdżenia, ale III już nie jest lepsza od innych marek. Poza tym Golfami jeżdzi dużo młodych gniewnych, co niestety może utrudnić znalezienie dobrego egzemplarza.
  15. soolek odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    W międzyczasie zagłębiłem się w SAM NAPRAWIAM i ... Stan oleju powienien się utrzymywać w wykropkowanym miejscu (jak grabablaba właśnie napisał). Jeżeli samochód jest obciążony (jazda po górach lub butowanie) to powyżej pola zakropkowane a poniżej zagięcia. Czyl lepiej utrzymywać sobie powyżej tego kropkowanego pola, bo w końcu trzeba coraz turbinę rozruszać
  16. soolek odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    To jeszcze jedno pytanko dla uściślenia, bo trochę zgłupiałem: Stan ma być max: 1) czyli do końca pola wykropkowanego? 2) czy do końca wgięcia na bagnecie?
  17. Bryczka ładna i własnię mnie utwierdziła w przekonaniu, że po zakupier 17tek będzie gleba koniecznie. :>
  18. soolek odpowiedział(a) na audia4s4 temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobre, dobre Dobre są też dwa następne filmiki, 15 years later i The Confront BIG RESPECT :th:
  19. Babka z biura... może nie wiedzieć wszystkiego nt. temat. Znajdź autoryzowany salon (najlepiej jakiś centralny w Wawie) i wykonaj telefon do serwisu albo najlepiej podjedź i wszystko będzie jasne.
  20. Generalnie jest to możliwe, ale nie zawsze się udaje. Musisz odwiedzić autoryzowany salon operatora i tam spróbują to zrobić.
  21. Pomysł fajny - popieram i w miarę swoich możliwości dopomogę. Też staram się pomagać innym na drodze. Nie zawsze mi to, niestety, wychodzi, ale staram się... Co do naklejki, to proponuję taką na szybę (jakąś półprzezroczystą), bo blachy w swojej Audziance oklejać nie chcę, jak większość pewnie.
  22. Narazie W rzeczywistości wygląda lepiej. Na początku sam miałem mieszanie uczucia, ale teraz zaczyna mi się coraz bardziej podobać - jest inny, tzw. oryginalny
  23. Ładniutka :oklaski: Jak już koledzy napisali: białe kieruneczki (właśnie zakupilem) i większe kółeczka (pracuje nad tym ).
  24. Właśnie mam taki dylemat - już nie jeden raz mnie korciło, żeby przydzwonić jakiegoś cwaniaka co się wciska na hama - może następnym razem by pomyślał. Ale teraz Audióweczki to mi szkoda (mają Mondeo, to jakoś mi się rzaden nie trafiał )
  25. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Veryyy ładny. Wszystko wskazuje na to, że moja Audzianka będzie posadzona na takich felgach, ino 17'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.