Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja uda mi się umyć samochód, to tyż się wybiorę w końcu...
-
Fajki w TDi - jak zrobić, żeby się błyszczały???
Przewrażliwiony nie jestem, ale chyba trochę naiwny Też swoje wyczyściłem i błyszczały się ładnie, ale następnego na brzegach już był osad. Da się go lekko usunąć, ale przecież nie będę codziennie fajek czyścił Myślałem, że jednak jest sposób, aby były czas lśniące, gdyż kiedyś widziałem u braciaka w A6 2.5 TDi, że cały czas miał błyszczące, a właśnie zrobił trasę ponad 200 km
-
Alusy a opony... jakie rozmiary!!!!
Chyba coś tu nie ten teges. No właśnie felga, którą zapodałem na zdjęciu podoba mi się o wiele bardziej niż ta 5-ramienna z linka.
-
Białe kierunki - żółta żarówka-> drażni mnie !!!
Moje zadowolenie jest bezcenne, więc zapłacę za nie kartą MasterCard
-
Białe kierunki - żółta żarówka-> drażni mnie !!!
I wszystko jasne -
-
Fajki w TDi - jak zrobić, żeby się błyszczały???
Ostatnio wyczyściłem sobie fajki w moim AFN (musiałem się wspomóc drobniutkim papierem ściernym). Błyszczały się jak psu ... na wiosnę Niestety następnego dnia ... końcówki były znowu okopcone Co zrobić, żeby smog z rury się na nich nie osadzał, albo schodził po przetarciu ściereczką? (Mam zamiar zamontować proste fajki a'la PB, ale najpierw inne mody).
-
Białe kierunki - żółta żarówka-> drażni mnie !!!
Jakiś czas temu zmieniłem boczne kierunki z żółtych na białe (pierwszy Tuning moje Niuniu ) Wsadziłem żółte żarówki. Z daleka wygląda OK, ale z bliska drażnią mnie te żólte żarówki. Czy macie jakiś patent na nie? Tzn. żeby nie było tej żóltości widać - jakieś specjalne żarówki; podkleić czymś itd. Samochodzi jest szary (odnośnik w podpisie).
-
[ALL] Obszywanie foteli skórą warto?
Potwierdzam, ori stołki ze skórą wyglądają tak sobie, przy bliższym spojrzeniu. Akurat moja skóra jest naprawdę w dobrym stanie, ale trzymania bocznego zero. (Chętnie wymienię moją skórę - zielona - na kubełki) Jeśli obszywać, to tylko alcantara + skóra na boczkach - świetna sprawa-> testowałem w Clio RS. Latem, grzeje w dupsko aż miło. Dopiero po jakichś 2-3 minutach full klimy zaczyna być przystępnie (zimy jeszcze nie testowałem, ale już rozglądam się za grzaną poduszką na zapalniczkę - brak podgrzewania).
-
Alusy a opony... jakie rozmiary!!!!
Ta fela wcale tak rewelacyjnie nie wygląda na B5 - bardziej wersja S-line, moim zdaniem. Na B7 Oniaka wygląda zajeb... (fakt 18') a na B5 też extra - Angela ma chyba teraz takie na B5, poszukaj.
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Samochodzi bardzo ładny, ale jak dla mnie: - wydech do zmiany - jakoś nie pasuje do - tylne lampy - choinka, do Calibry made by WT OK, ale nie do A4 - lusterka M3 look nie wszędzie pasuję i Audi jest tego najlepszym przykładem, zmieniłą na ori z chromem, tak jak masz zamiar.
-
[ALL LPG] Co sadzicie o plotkach na temat cen gazu w przyszlym roku?
Bajki. Już od kilku lat tak straszą i straszą. Nie zrobią czegoś takiego, bo włąściciele warsztatów i użytkownicy by ich zlinczowali. Zakładaj gazik i ciesz się jazdą za przyzwoitą cenę.
-
[B5 AFN] Czy turbosprężarka gwiżdże ?
Czyli znaczy, że jak autko kata ma a sobie trochę pogwizduje, to kat jest już do wycięcią? Trochę retoryczne pytanie. Gwizd jest faktycznie fajny - ostatnio z uchyloną szybką przewietrzyłem skalę obrotomierza i właśnie na dwóch pierwszych biegach było słuchać ten :gwizdanie:
-
Urząd Celny w Warszawie?
...i przygotuj się na dłuższe stanie najpierw, żeby złożyć papiery, potem się trochę trzeba potłumaczyć. Następnie wyznaczają Ci termin odbioru dokumentów...paranoja. Bywam tam czasami (w innych sprawach na szczęście) i jak patrzę na to wszystko, to , bo ja to robiłem w właśnie w Siedlach - 1,5 godzinki w kolejce, potem 25 minut i wychodzę ze wszystkimi papierkami. Jeżeli możesz, to lepiej jedź do Siedlec.
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Takie bajki Muszę sobie załatwić to coś , bo mnie już skręca jak patrzę na moją wycieraczkę
-
Mieszkanie/Problem. Developer - jak go przekonać? Ktoś pomoże?
Agro-man na zielonej białołęce, blisko CH Targówek.
-
Mieszkanie/Problem. Developer - jak go przekonać? Ktoś pomoże?
Jeżeli nic mi się nie uda wskórać przed transzą, to pewnie że ją zapłacę - nie będę developerowi dawał żadnego argumentu, żeby mi potem obsuwy robił w terminie. Co do odbioru to mam dwóch kumpli-fachowców, którzy mi pomogą, a poza tym prawdopodobnie wynajmę jeszcze jakiegoś fachowca, który punkt po punkcię wszystko sprawdzi -> co 3 głowy to nie jedna :>
-
Spotkania na drodze
Zielone B5 sedan - lampy po lifcie, czarny grill bez znaczka. Godz. ok. 8.40, ul. Lewandów(Zielona Białołęka)/Warszawa, na jednym z zakrętów, więc nie zdążyłem zareagować. Pozdrawia szare B5 Avant :th: PS Ładna bryczka. Widziałem już parę razy w tych okolicach, ale do tej pory byłem "nieoramkowany", więc szumu nie robiłem :>
-
Mieszkanie/Problem. Developer - jak go przekonać? Ktoś pomoże?
pre_pl to, że trzeba mieszkanko posprawdzać to jasna sprawa, ale na razie to jest nieważne. Flyer, zapiski o przesunięciach są, o krach też są, ale takię, że na razie to mogę im naskoczyć. Gdyby nie to, że teraz jestem kupę kasy do przodu, to pluł bym sobie cholernie w twarz. Trzeniu, niestety moja transza była ustalona na jakiś etap, ale nie zakończenie budowy. Tu mi jednak podsunąłeś pomysł - mój bank generalnie nie sprawdzał, czy są etapy wykonane, po prostu puszczał transzę jak dałem im zlecenie, ale faktycznie spróbuję z bankiem pogadać, czy mógłby się tym zaineteresować - bank jest trochę poważniejsza instytucja, więc może ich posłuchają. Z drugiej strony, dla developera ja jestem kupcem, a bank jakby trzecią stroną, więc...hmmm. Zobaczymy...
-
Mieszkanie/Problem. Developer - jak go przekonać? Ktoś pomoże?
Jest tak jak mówisz pre_pl, ale błędem moim było to, że zgodziłem się na ostatnią transzę przed ostatecznym odbiorem mieszkania - to mój pierwszy taki zakup, do tego robiony na szybko (okazyjny kredyt), a co najgorsze to podejście developerów było: "bierzesz, albo spadaj - znajdzie się następny", więc nie było praktycznie możliwości żadnych negocjacji. Sztywny termin to jest: "zakończenie prac budowlanych do końca IV kwartału 2007" Terminu ostatecznego na razie nie przekroczyli i nie wiem, czy przekroczą. Sytuacja chyba beznadziejna. Chyba Wiciu masz rację - pisać prośbę i czekać na łaskawość
-
Mieszkanie/Problem. Developer - jak go przekonać? Ktoś pomoże?
Króciutko o problemie. 1/11/2007 mam wpłacić developerowi ostatnią transzę za mieszkanie (z kredytu). Nie chcę tego zrobić, bo odbiór mieszkania się przeciąga (pewnie I kwartał 2008). Chcę zmusić developera, aby przesunął mi transzę na "po odbiorze technicznym", jednak nie bardzo mogę mu rzucić jakieś argumenty, które szybko i sprawnie go przekonają. Prosić na gębę nie chcę, bo od razu mnie zbędą, więc chciałbym mu rzucić jakieś pisemko. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w podobnych sprawach i może pomóc? A może znacie kogoś, kto może pomóc? Prawnik jakiś czy co?! Z pierwszych argumentów jakie mi przychodzą do głowy to: transza=jakiś tam etap budowy. Etap zapewne nie jest dotrzymany - zapewne, bo developer jak do tej pory nie pozwolił wejść do mieszkania, a w umowie zobowiązał się do tego (2 wizyty gwarantuje podcza budowy). Więcej info, jeśli będzie trzeba.
-
[B5 AFN] Zapiekaja sie kierownice. dlaczego?
to akurat jest prawda ... 90% uzytkowników TDI nie wie ze jezdzi niesprawnymi autami [czyt. problemy ze sterowaniem turbulum] A co jest pierwszym objawem zapieczonych kierownic?
-
Fotoradar i Straż Miejska
Straż Miejska może robić fotki od bodajże 25 lipca tego roku (juz zgodnie z prawem). Jeżeli fotka jest sprzed tego czasu to możesz to olać, wg. mnie. Jeżeli została zrobiona po tym terminie to: - możesz nadal to olać, może nie będzie im się chciało dalej dochodzić; sprawę mogą chyba skierować do sądu, a z sądami to wiadomo jak jest; - możesz podać dane znajomego, ale lepiej go o tym poinformuj, żeby nie był zdziwiony jakby co; Policja już poodbno wysyła takie fotki po świecie, a Straż Miejska to nie wiem. Nie wiem do kogo należy ten samochód, jeśli jakiś brat lub ojciec i chce Wam się pobawić w kotka i myszkę, to możecie napisać, że nie wiecie, gdyż samochodu używa 5 osób, a kolejne 5 osób używało go podczas pobytu w miejscowości ... Ewentualnie, właściciel może napisać, że nie jest w stanie wskazać prowadzącego, ale może przyjąć mandat kredytowy (bez punktów oczywiście). __________________________________________________________________________________________________________________________ Cholera, muszę odświeżyć temat W sierpniu 2005 przyjąłem mandat od straży miejskiej za przekroczenie prędkości (fotoradar). Nie płaciłem długo. Potem się okazało, że robili to bezprawnie (wystawianie mandatów za prędkość). Niestety skarbówka upomniała się o ten mandat (po 2,5 roku sobie przypomnieli ) Czy mandaty wystawione przed wyrokiem TK mają być anulowane, czy po prostu "było, minęło?" Pewnie powinienem go zapłacić i ewentualnie gdzieś się odwołać, ale gdzie? 3 stówki piechotą nie chodzą (tym bardziej, że dzisiaj kolejna stówka poszła się ... ) HELP, bo jutro muszę puścić przelew do skarbówki, bo inaczej będą szefa mi pismami nękali (się kur... do roboty urzędasy wzięli, tylko nie Ci co potrzeba )
-
Polecane opony zimowe
Ja właśnie zakupiłem GoodYeary za 220/szt na Opony.com - jutro u mnie będą. To chyba dobra cena - wszędzie są po ok. 250, a na tam się co parę dni pojawia większa promocja.
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
Kolego - zaje...tą robotę odwaliłeś. Zmiany takie jak lubię - delikatnie. Dodasz lamki zespolone i usuniesz ramkę z kratki (u Ciebie mnie bardzo w oczy nie kole, ale jakoś nie mogę się do końca przekonać) i będzie poprostu KOX na MAXa
-
[B5 ADP] czy ktoś może doradzić w sprawie lamp
Poproszę i opinie w tym wątku (nie tylko Priv) - napewno się przyda w przyszłości. Sam może będę zainteresowany.