Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Marki, wylot z Wawy na Białystok: Ceny ON z tego tygodnia: Shell - 3,73 Neste - 3,69
  2. 6,9
  3. Samochodzik mam niecałe 3 miesiące, więc o poważnych wadach się nie wypowiem, ale kilka szczegółów znalazłem: 1. konsola/noga -> na razie dłuższego dystansu nie pokonowałem, więc nie wiem, czy będzie mnie noga bolała, ale podcza upałów (będąc w krótkich spodenkach) noga przykleja się do konsoli 2. rodzaj plastiku na drzwiach, przy guziczkach od otwierania szyb - zostają na nim plamy po kroplach deszczu i muszę go ciągle wycierać 3. standardowe zawieszenie - wolałbym twardsze (trochę się przyzwyczaiłem do Leona z pakietem Sport) 4. Brak kubełkowych foteli (miałem w poprzednim aucie) I mam nadzieję, że więcej rzeczy mnie wkurzać nie będzie :>
  4. Za takie traktowanie Audiczek (off-road) LataY'owi powinno się odebrać napęd i zawias a Łoles'owi felgi, lampy i lusterka :bicz3: I oczywiście przekazać mnie, żebym dbał o nie
  5. Fura po prostu miód-malina :drool:
  6. Podłączę się pod temat, bo też mam rysy do zlikwidowania. Mój problem polega jednak na tym, że ma bardzo słaby lakier (być może poprzedni właściciel często robił polerkę) - praktycznie po każdym myciu znajduje jakieś nowe rysy. Są one bardzo delikatne, ale są - polerka odpada, bo bo zdarłbym pewnie cały lakier. Czy można jakoś wzmocnić lakier - nie bardzo mi się uśmiecha malowane całego samochodu Czy można j
  7. Motul 300V Competizione 15w50 - full synthetic !!! Przebieg 260 000.
  8. Ok, Ok. Jak tylko chciałem zawczasu wyjaśnić sytuację, ale jak tak, to ... nieznacie dnia ani godziny, kiedy ABW lub CBA wyprowadzi Was w kajdankach Wprowadzanie zamętu na forum, brak reakcji na prosbe moderatora! [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 16:10 _________________________________________________A kiedy pojawi się FOCHemotek do użycia? W tej sytuacji bardzo by mi się przydał
  9. Będąc obywatelem IV RP nie mogę pozbyć się pewnych podejrzeń, a mianowicie: czy ten konkurs nie był ustawiony od początku - konkurs wygrał admin!!! W związku z powyższym proponuję powołanie komisji śledczej do wyjaśnienia "Sprawy FOCHa". Proszę o zgłaszanie swoich kandydatów na śledczych.
  10. Dzięki Panowie. Tak myślałem, ale wolałem się upewnić.
  11. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    To mnie właśnie śmieszy w ludziach kupujących (LEoo, nie bierz tego do siebie, po prostu Twoje słowa mi akurat podpasowały do wypowiedzenia swojej opinii). Jak słyszą przebieg ponad 200, a co gorsza 300 tyś, to od razu w tył zwrot - nie ważne ile lat ma samochód 320 000 km dla 13-letniego samochodu to jest żaden przebieg - wychodzi niecałe 25 000 rocznie, tym bardziej na taki samochód - prezesa nie wozi sie z obrotomierzem na czerwonym polu ani nie daje po garach ze skrzyżowania itd itp. (Sorki za OT) MargothV8 - bryczka jest zaje...fajna!!! Sam bym sobie taką zapodał, gdyby nie te koszty utrzymania Od czego zaczynasz rezanie Audiówki? Jakaś turbinka, wtryski, czy kto tam wie co jeszcze A tak na poważnie - felgi, które tutaj ktoś zaproponował + kierowniczka z S-ki i samochód będzie Laleczka.
  12. Na początku zaznaczę, że wszystko (no, może prawie wszystko) na powyższy temat wyczytałem. Instrukcję demontażu też znalazłem w poście pt. Immobilizer. Mnie jednak interesuje samo przesunięcie kierownicy o 2-3 ząbki i w związku z tym pytanie: czy aby zdjąć kierownicę to wystarczy odkręcić tylko poduszkę, czy z jakichś względów trzeba wykonać wszystkie czynności opisane w powyższym wątku? Czy po odłączeniu poduchy trzeba podpinać się pod VAGa? Tak trochę offtopicowo dodam, że chciałem wyprostować kierę poprzez zbieżność (przy okazji trochę ją poprawili), ale niestety prawa końcówka drążka jest tak zapieczona, że nie da się jej wyregulować, więc kierownicy nie wyprostowali. Dlatego wybrałem tańsze zło i zamiast wymieniać końcówkę, chciałbym przestawić kierownicę.
  13. soolek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    POtwierdzam - wszysko działa.
  14. soolek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Przemas, a czy ja widnieje na tej liście? Zgłoszenie wysłałem jakieś 3-4 tygodnie temu i żadnej informacji zwrotnej nie mam, jak dotąd?! Będę wdzięczny za info. Ed
  15. Wg. mnie najważniejsze to: - zrobić coś z zawiasem: podnieść tył lub obniżyć przód, - do obniżonego zawiasu, to chyba by bardziej 17tki pasowały , Po tych zabiegach samochód powienień wyglądać dużo lepiej, a modyfikacje w styli kierunków, świateł itp to sprawa drugorzędna.
  16. No i Szewczenko& wykrakał Witux, zdjęcia potwierdzają, że 16tki przy tej glebie wyglądają niezbyt (to oczywiście moje zdanie). Poza tym musisz podnieść tyłek albo posadzić przód, bo samochód wygląda jakby miał poł tony ziemniaków w kufrze.
  17. Linka poszła na maila (nie PW).
  18. Od tyłu? I jak oni Ci udowodnią że to Ty jechałeś? Akurat to jest jedna z niewielu sytuacji, w których bym się kłócił z nimi... Udowodnić, to nie udowodnią, ale jako właściciel ma obowiązek wskazania sprawcy. Mandat wlepią na 100%, ale jeżeli nie ustalą kierowcy (np. właściciel wyraża zgodę na przyjęcie mandatu, ale za cholercie nie pamięta kto prowadził), to punktów nie mogą chyba przydzielić. Abadur, przyznałeś się, że prowadziłeś? Czy tylko wyraziłeś zgodę na przyjęcie mandatu bez przyznania? Podobno zależy to upierdliwości funkcjonariusza?!
  19. Na razie zrobiłem tylko 3 baczki (ok. 2500 KM) i wychodzi mi: 6,5 - 70% trasa z prędkością 140-150 bez klimy 6,64 - 50% miasto bez większych korków+klima full/50% trasa z prędkością 130-140+lekka klima.
  20. Popieram - mam taki sam Ładniusio wygląda. Muszę szybciej ciułać kaskę, to też sobie zapodam podobne fele (samochodzik się jednak lepiej prezentuje), i światełka, i grilla i... skąd ja na to wszystko kasę wezmę A chipa by się jeszcze chciało
  21. Sorki, ale wczoraj już nie dałem rady puścić - powieki mi opdały a po omacku ciężko trafić myszką w odpowiedni link Dzisiaj zapuszczę linki na PW.[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 10:56 _________________________________________________Linki poszły Jak kogoś ominąłem, to proszę się upomnieć
  22. Praca wre Przed świtem powienienem wszysko załadować
  23. No aparacik faktycznie był źle ustawiony - można lepiej. Chyba się właśnie nauczyłem filmiki ładować na rapida , więc w niedługim czasie puszczę linki uczestnikom
  24. Zmiany zewnętrzne bardzo ładne. Co do dodatków we wnętrznu - ja takich choinek nie lubię, ale jak wiadomo to kwestia gustu. Brawa za robotę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.