Treść opublikowana przez soolek
-
Cena paliwa w Waszym rejonie
Marki, wylot z Wawy na Białystok: Ceny ON z tego tygodnia: Shell - 3,73 Neste - 3,69
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
6,9
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Samochodzik mam niecałe 3 miesiące, więc o poważnych wadach się nie wypowiem, ale kilka szczegółów znalazłem: 1. konsola/noga -> na razie dłuższego dystansu nie pokonowałem, więc nie wiem, czy będzie mnie noga bolała, ale podcza upałów (będąc w krótkich spodenkach) noga przykleja się do konsoli 2. rodzaj plastiku na drzwiach, przy guziczkach od otwierania szyb - zostają na nim plamy po kroplach deszczu i muszę go ciągle wycierać 3. standardowe zawieszenie - wolałbym twardsze (trochę się przyzwyczaiłem do Leona z pakietem Sport) 4. Brak kubełkowych foteli (miałem w poprzednim aucie) I mam nadzieję, że więcej rzeczy mnie wkurzać nie będzie :>
-
Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?
Za takie traktowanie Audiczek (off-road) LataY'owi powinno się odebrać napęd i zawias a Łoles'owi felgi, lampy i lusterka :bicz3: I oczywiście przekazać mnie, żebym dbał o nie
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Fura po prostu miód-malina :drool:
-
Zarysowany lakier
Podłączę się pod temat, bo też mam rysy do zlikwidowania. Mój problem polega jednak na tym, że ma bardzo słaby lakier (być może poprzedni właściciel często robił polerkę) - praktycznie po każdym myciu znajduje jakieś nowe rysy. Są one bardzo delikatne, ale są - polerka odpada, bo bo zdarłbym pewnie cały lakier. Czy można jakoś wzmocnić lakier - nie bardzo mi się uśmiecha malowane całego samochodu Czy można j
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Motul 300V Competizione 15w50 - full synthetic !!! Przebieg 260 000.
-
FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D
Ok, Ok. Jak tylko chciałem zawczasu wyjaśnić sytuację, ale jak tak, to ... nieznacie dnia ani godziny, kiedy ABW lub CBA wyprowadzi Was w kajdankach Wprowadzanie zamętu na forum, brak reakcji na prosbe moderatora! [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 16:10 _________________________________________________A kiedy pojawi się FOCHemotek do użycia? W tej sytuacji bardzo by mi się przydał
-
FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D
Będąc obywatelem IV RP nie mogę pozbyć się pewnych podejrzeń, a mianowicie: czy ten konkurs nie był ustawiony od początku - konkurs wygrał admin!!! W związku z powyższym proponuję powołanie komisji śledczej do wyjaśnienia "Sprawy FOCHa". Proszę o zgłaszanie swoich kandydatów na śledczych.
-
[ALL] Jak zdjąć kierownicę?
Dzięki Panowie. Tak myślałem, ale wolałem się upewnić.
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
To mnie właśnie śmieszy w ludziach kupujących (LEoo, nie bierz tego do siebie, po prostu Twoje słowa mi akurat podpasowały do wypowiedzenia swojej opinii). Jak słyszą przebieg ponad 200, a co gorsza 300 tyś, to od razu w tył zwrot - nie ważne ile lat ma samochód 320 000 km dla 13-letniego samochodu to jest żaden przebieg - wychodzi niecałe 25 000 rocznie, tym bardziej na taki samochód - prezesa nie wozi sie z obrotomierzem na czerwonym polu ani nie daje po garach ze skrzyżowania itd itp. (Sorki za OT) MargothV8 - bryczka jest zaje...fajna!!! Sam bym sobie taką zapodał, gdyby nie te koszty utrzymania Od czego zaczynasz rezanie Audiówki? Jakaś turbinka, wtryski, czy kto tam wie co jeszcze A tak na poważnie - felgi, które tutaj ktoś zaproponował + kierowniczka z S-ki i samochód będzie Laleczka.
-
[ALL] Jak zdjąć kierownicę?
Na początku zaznaczę, że wszystko (no, może prawie wszystko) na powyższy temat wyczytałem. Instrukcję demontażu też znalazłem w poście pt. Immobilizer. Mnie jednak interesuje samo przesunięcie kierownicy o 2-3 ząbki i w związku z tym pytanie: czy aby zdjąć kierownicę to wystarczy odkręcić tylko poduszkę, czy z jakichś względów trzeba wykonać wszystkie czynności opisane w powyższym wątku? Czy po odłączeniu poduchy trzeba podpinać się pod VAGa? Tak trochę offtopicowo dodam, że chciałem wyprostować kierę poprzez zbieżność (przy okazji trochę ją poprawili), ale niestety prawa końcówka drążka jest tak zapieczona, że nie da się jej wyregulować, więc kierownicy nie wyprostowali. Dlatego wybrałem tańsze zło i zamiast wymieniać końcówkę, chciałbym przestawić kierownicę.
-
A4 Assistance
POtwierdzam - wszysko działa.
-
A4 Assistance
Przemas, a czy ja widnieje na tej liście? Zgłoszenie wysłałem jakieś 3-4 tygodnie temu i żadnej informacji zwrotnej nie mam, jak dotąd?! Będę wdzięczny za info. Ed
-
A4 2.8 V6 rok 1995
Wg. mnie najważniejsze to: - zrobić coś z zawiasem: podnieść tył lub obniżyć przód, - do obniżonego zawiasu, to chyba by bardziej 17tki pasowały , Po tych zabiegach samochód powienień wyglądać dużo lepiej, a modyfikacje w styli kierunków, świateł itp to sprawa drugorzędna.
-
Porada dot. felg i opon do B5
No i Szewczenko& wykrakał Witux, zdjęcia potwierdzają, że 16tki przy tej glebie wyglądają niezbyt (to oczywiście moje zdanie). Poza tym musisz podnieść tyłek albo posadzić przód, bo samochód wygląda jakby miał poł tony ziemniaków w kufrze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Linka poszła na maila (nie PW).
-
Potrzebuję informacji odnośnie wezwanie na Policję
Od tyłu? I jak oni Ci udowodnią że to Ty jechałeś? Akurat to jest jedna z niewielu sytuacji, w których bym się kłócił z nimi... Udowodnić, to nie udowodnią, ale jako właściciel ma obowiązek wskazania sprawcy. Mandat wlepią na 100%, ale jeżeli nie ustalą kierowcy (np. właściciel wyraża zgodę na przyjęcie mandatu, ale za cholercie nie pamięta kto prowadził), to punktów nie mogą chyba przydzielić. Abadur, przyznałeś się, że prowadziłeś? Czy tylko wyraziłeś zgodę na przyjęcie mandatu bez przyznania? Podobno zależy to upierdliwości funkcjonariusza?!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na razie zrobiłem tylko 3 baczki (ok. 2500 KM) i wychodzi mi: 6,5 - 70% trasa z prędkością 140-150 bez klimy 6,64 - 50% miasto bez większych korków+klima full/50% trasa z prędkością 130-140+lekka klima.
-
[B5 1.9 TDi 110km 1996] tak wygląda moja niunia!
Popieram - mam taki sam Ładniusio wygląda. Muszę szybciej ciułać kaskę, to też sobie zapodam podobne fele (samochodzik się jednak lepiej prezentuje), i światełka, i grilla i... skąd ja na to wszystko kasę wezmę A chipa by się jeszcze chciało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorki, ale wczoraj już nie dałem rady puścić - powieki mi opdały a po omacku ciężko trafić myszką w odpowiedni link Dzisiaj zapuszczę linki na PW.[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 10:56 _________________________________________________Linki poszły Jak kogoś ominąłem, to proszę się upomnieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Praca wre Przed świtem powienienem wszysko załadować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No aparacik faktycznie był źle ustawiony - można lepiej. Chyba się właśnie nauczyłem filmiki ładować na rapida , więc w niedługim czasie puszczę linki uczestnikom
-
[b5] Moja niunia - kiedyś i dziś
Zmiany zewnętrzne bardzo ładne. Co do dodatków we wnętrznu - ja takich choinek nie lubię, ale jak wiadomo to kwestia gustu. Brawa za robotę.