Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na ilu to chłopa poszło? Takie coś to ja w trójkącię robię bez zbędnych ceregieli (bez skojarzeń proszę). Czerwona, FAKT, dobra jest!!! PS Napisanie tego tekstu zajęło mi chyba z 10 minut..............
-
Spotkania na drodze
Panowie, dzisiaj rameczki A4-klub założone, więc będę rozpoznawalny. Ostatnimi czasy, spotykam A4 B5 sedan w zielonym kolorze ze zmienionym grillem na tzw. "zielonej białołęce" w godzinach 830-900 - ładna bryczka. W czwartek widziałem też nowe S4 B5 na Warszawie. Srebrne z czarnymi felami pod salonem Szewczyka. Niestety nie mam kalendarzyków, więc nie wetknąłem, a czekać już nie mogłem, bo byłem w godzinach pracy - :th: :th: :th:
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Peter - fullll szacunnnnn!!!! To jest po prostu coś, co Tygryski lubią najbardziej Na przełomie roku kupuję żonce samochód - jak się nauczy odpowiednio jeździć, tzn. jej samochód będzie cały i zdrowy ( cyli będzie jakaś bryczka awaryjna) to zmieniam na 200 SX'a, model S14, a potem dodatkowo Pajero, Patrol albo coś w tym stylu. Respect. Jak będziesz miał jakieś filmiki z chodzenia bokiem, itp, to daj na priva. :drool:
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Bryczka za***ista. A jak zapodasz ringi z białym kierunkiem i tył lampy po lifcie, to już wogóle będzie koks. Trochę Ci zazdroszczę, bo sam byłem na taką napalony, a nawet nadal jestem - RWD rulesssss Niestety jak kupowałem bryczkę, to nie było mnie stać na 530d ani 528 + LPG, więc musiałem się zadowolić Żarcik oczywiście. jest za***iste i jestem z niego zadowolony i pozostanę mu wierny, dopóki nie będzie mnie stać na M5 E50, no chyba że jakiś S6 albo RS6 się zapasie - trudno powiedzieć, bo jeszcze na dobrą sprawę to nie jeździłem.
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Jedno krótkie pytanko w tym temacie... Czy żeby zdjąć ramię wycieraczki, trzeba z drugiej strony coś odkręcić, bo nie bardzo mogę skumać z tych opisów? (Chyba się jeszcze dobrze nie obudziełem ) Muszę sobie pomalować ramię wycieraczki (130 zeta w ASO lepiej zostawić na ). Dzisiaj odkręciłem śrubkę na zewnątrz i za cholerę nie mogłem ściągnąć tego ramienia.
-
Polecane opony zimowe
Czas chyba odświeżyć temat oponek zimowych :> Po przeczytaniu forum itd. skłaniam się ku UltraGrip 7 GoodYear'a, tym bardziej że jest korzystna cena na opony.com. Kilka pytań jeszcze przed zakupem: - Jak jest ze ścieralnością tych opon? Dużo ubyło po ostatniej zimie? - Jak się sprawują na mokrym i błocie pośniegowym (takie warunku panują zwykle w wawie, a tutaj najwięcej jeżdżę).
-
[B5 AVV 1,8]Moja Piekna asia a4:] nowe fotki:D
A ja bym te czarne plastiki zostawił w spokoju - właśnie jest fajny kontrast. Jak pomalujesz wszystko w czerwień, to będzie wyglądał jak...większość chyba. Kieruneczki w błotnikach na białe i te lampy lexus-look to bym zdjął i zapodał jednak ori, jakieś czerwone lub lekko czarne ??? Lekka gleba też by nie zaszkodziła.
-
[ALL B5]Moje wozidelko
No no, furka fajna i w jedynym słusznym kolorze - takim jak mój Moja niestety na razie męczy się na standardowym zawiasie i 15', ale już niedługo....(mam nadzieję ;( )
-
Jakie obroty do jakiego biegu?
Takie konkretne ustalanie obrotów wydaję mi się bez sensu. Jeżeli jedziesz dynamicznie w trasie, to jak najbardziej przy 3 tyś jest OK - dochodzisz do jakiejś tam prędkości i potem furasz na 5 biegu, ale jadąc w mieście, gdzie możesz pojechać max 50-60 km/h i masz przed sobą już jakieś samochody, to przecież nie będziesz piłował samochodu na 1 i 2 biegu max i zaraz potem hamował?! Panowie, trzeba poprostu wyczuć samochód. Chcesz szybko przyśpieszyć, jedziesz dynamicznie i z zamiarem osiągnięcia większej prędkości - wtedy zmieniasz biegi przy 3 tyś lub więcj i jest OK. Ale jak jedziesz spokojnie, bo np. w koło sporo bloków, ludzi, itd, to zmieniam sobie biegi przy 2,3-2,5, a nawet jadę z prędkością ok. 1,5 tyś, ale wtedy sobie pyrkam i nie praktycznie nie przyśpieszam (chociaż mój seryjny AFN przyśpiesza całkiem całkiem już od 1,4 obrotów...) - bez sensu jest piłowanie samochodu zawsze do 3 tyś bo to są optymalne obroty...
-
Niesprawiedliwy taryfikator punktów karnych
Panowie, oni wszystko mogą, tylko muszą chcieć. Ostatnio szwagier trochę przegiął (nie obserwował lusterek wstecznych) i go kropneli z wideorejestratorem. Nazbierało mu się jakieś naście punktów. W szczególy się nie wdając - wyszedł z tego cało i zdrowo, tylko trochę lżejszy. Co do przypisywania punktów do mandatu: podobno nie zależy to od policjanta, bo ktoś tam automatycznie wklepuje - takie słyszałem tłumaczenie. To też jest raczej bajka, bo przekonałem się na własnej skórze, że dostając mandacik, wcale nie musisz dostać punktów (ostatnio sprawdzałem sobie i konto czyste ).
-
Oryginały urzad komunikacji
Ja rejestrowałem w kwietniu samochodzik i też mi zabrali wszystkie (chyba) oryginały. Tak samo jak Ci zabierają stary dowód rejestracyjny od samochodu kupionego w Polsce, tak samo robią z niemieckim, holenderskim itp.
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
Moja familia wie, że mam pierdolca (sorry za słowo, ale tego wymaga powaga sytuacji) na punkcie samochodów - częściej oglądam się za samochodami niż dziewczynami Na punkcie :a4fan:jeszcze nie dostałem totalnego szału (siedzi w ukryciu), bo nie bardzo miałem czas latać na spoty i zloty, a i kasy na razie nie pakowałem w Audióweczkę (i chyba szybko nie będę, bo odbiór mieszkania mnie czeka). Z lataniem na spoty i zloty to nie będzie problemu, gorzej z pakowaniem kaski w Audiówkę w najbliższym czasie, bo trzeba będzie mieszkanko wyszykować, ale potem już dostałem wolną rękę
-
Niesprawiedliwy taryfikator punktów karnych
Generalnie rzecz biorąc, nasza policja jak na razie jest od wyciągania pieniędzy a nie od poprawy bezpieczeństwa na drogach. Miejmy nadzieję, że kiedyś zmieni się ich podejście.
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
Wyrazy współczucia... Kumpel ma Passata (ten sam rocznik i silnik co w moim Audi, stan ogólny nie gorszy od mojej Audi). Jak go kupił, moja Żonka była nim zachwycona (jeszcze nie mieliśmy Audi) - fajnie podświetlone liczniki itd, itp. Ostatnio miała okazję go poprowadzić. Jak usłyszała jak się otwierają zamki i jak zatrzaskują drzwi, to spytała czy on jest popsuty Chyba nigdy nie zamieniłbym Audi na VW.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mój lata na: Motul 300V Competition 15w50 - full syntetyk, na bazie jakichś podwójnych estrów Takie cóś zalał mi Paweł (prowadzi warsztat z Rogalem), więc chłopaki chyba więdzą co lać. Jak na razie 5000 przelatałem i ok. 150ml musiałem uzupełnić do maxa. (Nie wiem na czym wcześniej latał).
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
Felgi polecałbym ciemne, może nawet czarne, ale z jasnym/srebrnym/chromowym rantem tak dla kontrastu - może to się nieźle prezentować. Szybki bym przyciemnił na czarno, ale bardzo delikatnie - co da dużo, to niezdrowo. Tym bardziej, że cały samochód czarny i może to już lekko lipnie wyglądać (szczególnie, jeśli tył dasz mocno ciemny, a przód wogóle). Kierunki faktycznie do wymianki - zapodaj fotki jak tylko zmienisz. Bryczka naprawdę zaje...fajna
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
Policja jest potrzebna i to bardzo, to nie ulega wątpliowści. Ale porządna policja, która świeci przykładem i która działa prewencyjnie a nie zarobkowo (stoją tam, gdzie można łatwo złapać, a nie tam, gdzie naprawdę może być niebezpiecznie). Może zakończmy ten OT, bo nie o tym był temat.
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
Zapewniam, że akurat w tym przypadku nie mieli żadnej interwencji. Wyjeżdżałem za nimi z terenu pewnej firmy, jechaliśmy powoli, bo dziury. Miejsca do zatrzymania się było w brud, ale panowie wybrali sobie akurat sam róg. Gdybym ja tak stanął - mandat murowany. Czepliwy nie jestem, każdemu może się zdarzyć, ale najbardziej wkurza mnie, że jeżeli mnie się przydarzy coś podobnego, to potem taki Pan Policjant strzela Ci taki wykład, że ohoho, a sam robi dokładnie to samo. Policjant powinien świecić przykładem, a niestety jest dokładnie na odwrót - miałem nawet przykład w rodzinie (tzn. przyszłej rodzinie i na szczęście dalszej) - on ma blachę, więc mu wolno. Nie chcę oczywiście uogólniać, bo są i porządni, ale niestety chyba jest ich mało, bo radiowozów jeżdżących bez kierunków, z prędkością wyższą od dopuszczalnej spotykam mnóstwo.
-
[B5 ABC] B5 2.6 V6 Moje Audi. Nowe foty
No pewnie, że lepiej wyglądałyby na moim Avancie
-
[B5 ABC] B5 2.6 V6 Moje Audi. Nowe foty
Bryczka super, a fele poprostu koksiaste
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet, a może na coś takiego się skusisz Full S-line, a nawet tyci więcej
-
[B5 ADP] Czas na moja A4 - fotki przed i po lekkich modach ;-) Zapraszam !
Wszystko ładnie, no może poza chromem z przodu - jakoś nie widzi mi się na A4. Bardziej podchodzi mi siatka Kamei, ale to jak wiadomo kwestia gustu (a o gustach się nie dyskutuje). Kolejny krok to proponowałbym kierę os S-line, wtedy środek podąży za zmianami zewnętrznymi.
-
[B5 ADP] Sprezyny obnizajace 35mm przod 30mm tyl firmy LOWTEC, probowal ktos ??
Tak, tak, o sprężyny. Fakt, przecież na tej stronie już byłem Chyba trzeba potrząchnąć kieszenią i zakupić cóś takiego.
-
[B5 ADP] Sprezyny obnizajace 35mm przod 30mm tyl firmy LOWTEC, probowal ktos ??
I oto Polska walczyła A teraz podaj dokładne namiary co, gdzie i za ile kupiłeś, bo już się trochę skołowałem o co dokładnie chodziło
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
Ostatnio takich Łosi (jak w 3 lekcji parkowanie) widziałem w niebieskim (radio)wozie Nie miałem się gdzie zatrzymać, bo bym im fotkę strzelił i w gazety...