Treść opublikowana przez soolek
-
Laptop zgubił myszkę w jednym gniazdku
A możesz trochę rozwinąć temat, bo ja kiepski jestem w tych sprawach i nie wiem o co kaman? Dodam, że ponownie zdarzyło się to po kolejnym używaniu lapka "na kolanach" - po restarcie mysza działa OK.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
No trochę dziwne dla mnie. TT, teraz siódema. Niestety, ile byś kasy nie włożył w siódemkę, to i tak będzie ona dalej wyglądała jak kupa rozdeptanego gów... Takie moje zdanie. Jak do tej pory nie widzialem żadnych dokładek, pakietów itd., które wyprowadziłyby ten samochód na ludzi. Nie oszukujmy się, ładny to on nie jest. A do tego to nawet nie jest aż tak brzydki, żeby był aż ładny. Chęci masz, kasę jakąś tam na mody masz, gustu ci bozia nie pożałowała, to byś kupił S4 (w sedanie), popatrzył trochę na amerykańskie porezane furki i stworzyłbyś wypasiony projekt, który również będzie jechał. Tak bym to widział.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Lans, bałns itd. Ale przecież on tylko reza, nie jeździ, to i serwisować nie będzie musiał Nowak ma ostatnio dziwne pomysły
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ja już wiem , locha rwd pb manual Tutaj, to by chyba aplauz zebrał.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Ja raczej obstawiam jakiegoś Beetle'a lub inny ... babski samochód A tak poważnie, to mam nadzieję, że teraz faktycznie coś porządnego zapodasz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czytać, czytać, czytać ... trzeba. Przewiń stronę do góry...
-
[ALL B5] Co myslicie o tych felgach rs4
Felgi jak felgi, poszukaj na forum a znajdziesz jakieś fotki. Niektórzy pewnie zaczną krzyczeć zaraz, że to plastelina, lepiej kupić ori. Powiem tak - na tzw. plastelinie też można jeździć i nie prostować. Zależy pewnie od konkretnego przypadku. Co do opon, to cholera go wie, co to jest. Widzę, że w tej cenie możesz też wybrać Nankang - jeżeli chodzi o NS2, to bierz, albo dużuć do falkena.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nieeee , oszalałeś ??? dopiero auto odebrałem , znowu mam nowiutki, pachnący świeżością przód co się znowu stało :?: mój wygląda tak Uploaded with ImageShack.us dodam że zderzak jeszcze jest rozjeb... Przynajmniej sobie klapę za friko wymienisz
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Z trwałością to nie wiem. Ramka grilla jeździ jakieś 2 tygodnie i ... zero uszkodzeń, ale to ramka. Rączki możesz okleić - jak się spsuje to zerwiesz. Koszt żaden.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Panowie, jakby ktoś chciał odstąpić jakiś termin majowy, to ja chętnie przygarnę
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Jeden Kupiłem na oko arkusz 20x70 i niestety do ramki grilla zabrakło chyba ze 3-4 cm, więc chwilowo jest sztukowane, ale widać dopiero jak się przyjrzysz z bliska - zresztą jest nowa koncepcja, więc i tak zaraz będą zmiany Oklejanie nie jest trudne. Trzeba sobie tylko zostawić odpowiednie zapasy po bokach, żeby było za co dobrze naciągnąć folię po rozgrzaniu.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Efekt jest lepszy od malowania :gwizdanie: Dibo, rób czarny mat - połysk się za bardzo błyszczy jak na ramkę a egzotyka w Twoim kolorze to odpada raczej. Carbon będzie się miał nijak do reszty. Ja brałem u tego kolesia: http://allegro.pl/item987989406_folia_czerwona_niebieska_zolta_zielona_tunin.html
-
[ALL] Pomocy po 2 miesiącach od zdarzenia otrzymałem odmowe wypłaty odszkodowania
Jak kolesiowi też nie wypłacili, to zadzwoń do niego. Zróbcie sobie "wizję lokalną", czyli nagrajcie filmik z przebiegiem zdarzenia - może to w jakiś sposób pomoże tym "cwelom" przejrzeć na oczy.
-
[B5 ALG] A4 2.8 QUATTRO AVANT
Na dzień dobry zrób jeden mod - białe kierunki w błotniki. Groszowa sprawa a naprawdę poprawia wygląd. Do tego srebrne żarówki w kierunki przednie i boczne i będzie I to jest właśnie oryginalny przebieg w Audi - 200 tyś. i skóra wygląda jak nowa. (Jak patrzę czasami na ogłoszenia 180 tyś. i skóra zjechana, to się normalnie scyzoryk otwiera w kieszeni).
-
[B5 AJM] Temperatura na Climatroniku na 49 Kanale
Generalnie opinia jest taka, że jak nie łapie temperatury to termostat. I ja też tak zacząłem (bez podpinania VAGa). Ale niestety to był czujnik. I objawy karzą mi sądzić, że to nadal czujnik. Ale przede wszystkim trzeba VAGa podpiąć i będzie wszystko wiadomo.
-
[ALL B5] Lusterka z kierunkami - od jakiego auta założyć?
Jeśli już to Suberb. To jest generalnie to samo co Passat, czyli A4 B5. http://www.autogaleria.pl/fotografie/index.php?id=3080&news=621 Ale czy mocowanie lusterek jest dokładnie takie samo jak w A4, to nie mam bladego pojęcia. Trzebaby pewnie sprawdzić w ETCE jak to wygląda.
-
[ALL] Felgi ori Audi vs felgi allegro
To tak tylko dorzucę, że o MAMach krąży bardzo dobra opinia - niby twarde niemieckie i też się potrafią pogiąć
-
Excell - pytanie do znawców: czy można zwiększyć ilość kolumn?
Już się doszukałem. Max. to IV w tym excel'u (2002). Od 2007 jest więcej. Teraz trzeba jakoś szefa namówić na nowszą wersję
-
[B6 AVF] Szary Avant
Ja bym się chromu z grilla i listewki pozbył, byłoby jeszcze lepiej jak dla mnie.
-
[ALL] Felgi ori Audi vs felgi allegro
Być może, a może napewno ori felgi są twardsze. Ale to chyba jeszcze nie znaczy, że tzw. chińskie nie są na tyle twarde, że nie można na nich jeździć. Rok temu kupiłem nowe jakieś EVO Racing 18' na allegro. Sezon przejeżdżony i ... tylko jedna felga wymagała lepszego wyważenia - tylna lewa. Co ciekawe, to przednia prawa, którą kiedyś niemiłosiernie zaliczyłem poważną dziurę nadal jest OK - prosta, cała, zero jakiegokolwiek draśniecia itd. Nie ma żadnego bicia. Oczywiście, jak ktoś jeździ jak ostatnia ofiara, to nawet 15' pognie - wystarczy popatrzeć jak niektóre felgi mają ranty poobcierane. Dodam jeszcze, że znajomy ma AEZ 17' i po każdym sezonie conajmniej 2 sztuki prostuje, a jeździ "delikatnie". Fajnie by było, jakby ktoś opisał swoje złe doświadczenia z felgami zamiast tylko powtarzać zasłyszane opinie. PS Nie handluję felgami, żeby była jasność
-
[ALL] Felgi ori Audi vs felgi allegro
Panowie, a ilu z Was pogięły się te nie ori felgi?
-
[B5 AFN] Ubywający olej
Ile przejechałeś przez te 10 miesięcy?
-
Excell - pytanie do znawców: czy można zwiększyć ilość kolumn?
Ja pie*dole No. Niezły KOX Też byłem w szoku podczas pierwszego razu. Ale teraz już poczyściłem wszystkie zbędne informacje i ... jestem w kropce.
-
Excell - pytanie do znawców: czy można zwiększyć ilość kolumn?
No właśnie... Skończył mi się Excell Ostatnia kolumna to IV (iii fał ) Czy można zwiększyć jakoś ilość kolumn? Dodatkowe arkusze itd. mnie nie interesują - potrzebuję robić wydruk z jednym miejscu (bez żadnych kombinacji, bo odbiorca pliku się nie połapie w tym).
-
[ALL B5] Temperatura silnika: termostat i czujnik - krótko i treściwie
Chyba, że zawleczka już poszła gdzieś w świat. Jeżeli tak, to wtyczka powinna zejść bez większego problemu. Czujnik raczej trzeba szybko wymienić. Jak zdejmiesz zawleczkę z czujnika, to jedną ręką wyciągasz stary a drugą zaraz wkładasz nowy (ewentualnie jedną też można sobie poradzić w miarę szybko ) - płynu mi uleciało z pół litra. Ale ile może wylecieć, to nie wiem. Czyjnik lekko wychodzi i wchodzi, więc prosta operacja.