Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiaudi

  1. mógł napisać wniosek o czynny żal
  2. Tricolor kup bedziesz miał dwa w jednym
  3. A co ja mu każe samemu malować, napisałem jakbym to sam zrobił to polakierowalbym cała lampkę w kolor i byłoby git, ale jakos nie ciągnie mnie do takich druciarskich modow
  4. ja bym to pomalował w kolor lampki, bo wygląda to slabo
  5. no to gitara powodzenia dalej...
  6. Recykling oplacasz kiedy chcesz, ważne jest tylko potwierdzenie do WK, tu masz wzor http://powiat-krotoszyn.bip.net.pl/?p=document&action=save&id=18748&bar_id=35410
  7. Sa dwa wyjścia albo bierzesz auto na lawete i czasowe tablice (potrzebne tylko dla diagnosty) albo robisz na czasowe tablice normalne OC (pózniej korekta numerów) druga opcja, jest tylko pozwoleniem na dojazd do Skp i powrót z niej, jest tez trzecia opcja, ale to juz pewnie wiesz jaka
  8. Wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji oprócz przeglądu, koszt - 62zl.
  9. Najpierw zadzwon na Skp powiedz, ze masz tablice z briefu i czy zrobią na takich przeglad. Jak nie to bierzesz z WK próbne, interpretacja przepisów jest różna, humory diagnostów tez, jak sie uda to 60zl w kieszeni.
  10. Przeglądu niemieckiego ważnego nie masz, musisz zrobic pełny w pl, a tuv na smieci.
  11. Handlarz dal Ci sciemniony dokument tuv, wiec go możesz na smieci wyrzucić, z jaka data masz ostatnia pieczątkę przegladu wbita w brief?
  12. Tuv jest z auta modelowo - 2008r, tablice dorabiane na wzor.
  13. Wymeldowanie masz wbite w brief, wiec z tym jest ok. Dokument Tuv ma ważność do marca 2016,a z pieczątek w briefe wynika ze do lipca? On jest z innego auta. Rozumiem ze tablice dorabiane na wzor niemiecki? Jeżeli tak to możesz spróbować na nich zrobic przeglad, zalezy od diagnosty. Jestes 5 właścicielem auta.
  14. Dokumentu ma wymeldowanie auta juz nie dają, jest tylko pieczątka z data w brief. Nie musisz miec dokumentu na potwierdzenie przeglądu niemieckiego, ani nie musisz go tłumaczyć - wystarczy pieczątka w brief. Auta powyżej 5 lat, bedą miały przepisany przeglad na 1 rok, młodsze maja respektowany termin przeglądu niemieckiego, moze byc i na 2 lata, półtora ( ostatnio tak dostałem) zalezy kiedy robisz i ile zostało do końca ważności. Ja to robie tak: 1. Najpierw tlumacz ( tłumaczy albo sam brief lub brief + umowa jeśli nie jest dwujęzyczna) 2. Jeżeli auto ma ważny przeglad niemiecki, jade na Skp ( ustalenie danych - rok produkcji, nacisk osi) tu zalezy od Skp jedni patrzą na tablice drudzy nie, jak masz zjazdowe celne z ważna data na nich, nie ma problemu, jak masz dorobione pod brief lub nie ważne zjazdowki juz jest rożnie, u mnie przechodzi przeglad i tak i tak, ale zazwyczaj bedziesz musiał wykupić w WK tablice czerwone/czasowe na dojazd do Skp. Jak nie ma przeglądu ważnego niemieckiego robisz normalny pełny. 3. Robisz po dwie kopie wszystkich dokumentów do celnego i skarbowego, z wnioskiem idziesz do UC składasz go oplacasz w kasie wyliczona akcyzę plus opłatę skarbowa. 4. Idziesz do US składasz wniosek VAT24 na wydanie VAT 25, jeżeli w umowie masz ta sama osobę co w brief to ok, jeżeli kupiłeś od pośrednika to piszesz oświadczenie w jakich okolicznościach kupiłeś itd. 5. Recykling - oplacasz na poczcie lub przelew internetowy (ważne, aby ze swojego konta) i z potwierdzeniem idziesz do WK rejestrować auto.
  15. najładniejszy kolor b6, wszystko widac ladnie ze smakiem
  16. Jest bardziej czarny niż szary
  17. bardzo ladnie utrzymane auto
  18. normalnie wciskasz go i przekrecasz prawo o 45stopni, ten trzpien sie schowa jak go docisniesz
  19. ja tez w wodzie z mydlem ale czasem sie dobrze nie dopierze, slyszalem ze sa jakies specjalne srodki
  20. w czym najlepiej prac mikrofibry?
  21. pod fk1000 jest cos lepszego niz duragloss652?
  22. http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b6-spryskiwacze-mgielkowe-108015/
  23. Napisz do niego http://a4-klub.pl/members/lukaszxxx-22293/
  24. Sa podgrzewane i mgielkowe od vw szukaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.