Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. nie wiem ile jeszcze będziemy musieli znosić brednie tego człowieka cabanmat zmień forum na bravo girl
  2. Wnętrze ładne, kubełki ok. Lakier niestety mocno styrany i nie tylko zderzak Grill to nie RS ino zamiennik
  3. Marek widzę w avatarze Łupaszka oj srali przed nim w porty czerwoni Ale niestety nawet na forum znajdzie się jakiś pajac, który nie napisze nic sensownego tylko wklei idiotyczną minkę.
  4. tłusty szot
  5. nie pchać się tak
  6. ło kurfa :polew: tylko skąd wiesz o Rs'ku?
  7. GRACJAN Sasza jedzie po Twoje ( moje ) S4.
  8. Men, tek chcem.
  9. Akordełon zostań moją żoną a Kaj córką, please.....
  10. kto tak ujęcie zj***ł? obcas tylko widzę... ostatnie zdjęcie - detailer:banan: sorry, poprawione Uploaded with ImageShack.us
  11. już siem nie fochój jakoś Ciem rozwiniem
  12. możesz rozwinąć swoją wypowiedź ?
  13. Temat do zamknięcia - auto nie rokuje
  14. Zidentyfikowano wybitnych Polaków a przeciętny leming nie ma pojęcia o kogo chodzi. Smutne. Telewizja także milczy Znamy nazwiska odnalezionych Żołnierzy Wyklętych. Wśród nich "Zapora" i "Łupaszka" | niezalezna.pl
  15. tak, zderzak psuje cały efekt
  16. co to kurfa za ujęcie ?
  17. medik odpowiedział(a) na Stano temat w Lifestyle i Hydepark
    Gruba nuta Piona Stano.
  18. no dzie karbon maska a co ma air do budy, co sute projekty rs4 to na powietrzu leza i waruja jak dla mnie RS buda to i motorownia konkretna, a jak mocny silnik to nie z airem karbon maska od Sida w białym nadwoziu
  19. weź Ty siebie przebadaj, takie piz*ety piszesz na forum
  20. No gdzie air do RS budy. Karbon maska by robotę zrobiła.
  21. yebaniutki
  22. dobry wieczór:hi: proponuję ustawić na przednią szybę dziękuję, pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.