Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. Są na allegro takie laminaty.
  2. Jestem za, 1-2 razy w miesiącu dam rade przyjechać. Niedziela jak najbardziej OK, tylko nie za późno.
  3. cicho, bo zaraz ktoś napisze, ze wygląda jak nieumalowany
  4. właśnie i to mi się podoba, można mieć odmienne zdanie, bez zbędnej napinki. PS bo że kolor najlepszy to oczywiste :decayed:
  5. kurczę co kto woli, jak dla mnie brzydkie są ale jak Tobie Klajtekkk21 się podobają, to dla mnie nie ma problemu co nie zmienia faktu, że całe auto wygląda bardzo fajnie
  6. wsio super oprócz lampiszonów z tyłu a poza tym git
  7. Dokładnie. Za darmo ich nie dostałeś. Zapłać a nie biadolisz.
  8. pasuje te kółko jak ulał
  9. lecę przez LPU w sobotę z rańca, róbcie ścieżkę
  10. Jak samą blendę , to bez problemu da się to zrobić. Ragga działaj, działaj.
  11. ja tam nie widziałem, dzięki za link
  12. Ragga to trzeba by i blendę i klapę, roboty w cholerę.
  13. :polew: dobra lecę coś przyrezać, narka
  14. Jak tam chcecie, miałem brać koleżanki z pracy ale jak wolicie dopalacze,to ok.... :gwizdanie:
  15. nie martw się, mam w czym wybierać
  16. Armistead, próbuj swoją klapę na US przerobić. Myślę, że nie będzie z tym problemu.
  17. ale znawcy, to ja się nawet nie odzywam...
  18. Wrzuciłbyś jakaś fajną sesję
  19. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    "kocham teściową"
  20. w krechę poszły Kowi87 jakoś tak jesień/zima temat ruszę.
  21. nie, nie fota z aukcji jeszcze 19 leżą i pachną nowością w pudełkach
  22. Kowi87 no chyba nie myślisz, że dłubię auto po to aby jeździć 1.6 Spokojnie, wszystko w swoim czasie.
  23. Duże, nawet za duże i w dodatku festyniarskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.