Treść opublikowana przez fayera
-
Zakopane i okolice
Witam.Chciałbym zaczerpnąć pomocnego info na temat zakopanego lub do 20km od zakopca.Gdzie najlepiej się zatrzymać,wynająć pokój gościnny,pensjonat,hotel. A może ktoś ma znajomego i mógłby polecić. ceny oczywiście w miarę przystępne. Wyjeżdzam w poniedziałek,czasu coraz mniej a nic jeszcze nieustalone. Gdzie Wam się podobało. Za każdą podpowiedz
-
[ALL B6] Problem z opuszczaniem szyb od strony pasażera.
sprawdz wiązkę w drzwiach pasażera i wtedy będiesz miał pewność
-
[ALL B6] Wymiana kosza 1DIN na 2DIN-pytanie.
ok. julo to wrzuć jak masz na dysku
-
[ALL B6] Wymiana kosza 1DIN na 2DIN-pytanie.
dzięki Bartek śrubek trochę tam jest ale damy radę
-
Ulubione piwo!
Masz rację-dawno nie piłem i w niedzielę nie mając wyboru zakupiłem 2 sztuki,ciężko je zmordowałem.
-
[ALL B6] Wymiana kosza 1DIN na 2DIN-pytanie.
No tutaj akurat trzeba będzie uważać żeby nie przegiąć letallec
-
[ALL B6] Wymiana kosza 1DIN na 2DIN-pytanie.
Wkrótce zabieram się za wymianę kosza/ramki na 2DIN. I tu moje pytanie-czy trzeba demontować tunel środkowy i od czego się zabrać,bo nie chcę w trakcie tracić czasu na szukanie śrubek itd. w wątku o RNS-E link dawno nie bangla. Dodam,że tunel zostaje ten sam czyli 1DIN-będzie docinka. Wszystkim którzy robili podobną operację za każdą radę
-
[ALL B6] Problem z opuszczaniem szyb od strony pasażera.
Dokładnie allegro albo napisz di ukasz699
-
Naprawa zatartych wycieraczek
ja próbowałem z dobrym skutkiem. NA allegro są specjalne ściągacze do wycieraczek nawet. Generalnie przy ściągaczu dobrze jest mieć ramiona zatrzymane w górnym położeniu, w zerowym czy dolnym jak kto woli ciężko złapać ściągaczem za ramię. ja dałem radę małym ściągaczem do łożysk dużym nie ma szans podejścia bo takim też próbowałem ale nawet ściągaczem z trudem zeszły(już naprawdę ciężko było kręcić) więc młotek nie zdałby u mnie egzaminu...
-
Jaka nazwa dla firmy obsługującej technicznie imprezy masowe?
Napewno sound+jakiś dodatek
-
Naprawa zatartych wycieraczek
u mnie poprostu tragedia. ściągacz już nie wytrzymywał ale poszło czas operacyjny ok.3h. straty-0. jeden sworzeń był super zabezpieczony i nasmarowany natomiast ten od kierowcy poprostu rdza z niego się posypała i wszelaki syf. no i oczywiście pół godziny wybijania. dla potomnych: mechanizm najlepiej wyciągnąć gdy wycieraczki są w pozycji wyjściowej czyli 0. przekręcić lekko do siebie i pociągnąć bo góra lekko wadzi. mam nadzieję,że kolejne 6 lat albo dłużej będzie bezproblemowo. wielkie :hi:dla udzielających się w temacie.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
próbował ktoś ściągnąć wycieraczki małym ściągaczem do łożysk? nakręciłem nakrętkę,pukałem stukałem coraz bardziej nerwowo i dałem sobie spokój bo zle by się to skończyło
-
[ALL B7] Wizytownik a4 b7 odchodzi folia:(
Mądry Polak.... poszukaj na alle,miałeś podświetlane?
-
Ulubione piwo!
Cinek byku wiesz co dobre
-
Ulubione piwo!
Uwierz,że nie piszę tylko po to by zrobić komuś na złość. próbowałem kilkanaście gatunków i tragedia. Moi współtowarzysze mieli podobne zdanie. Browary polskie vs. browary czeskie....przepaść
-
Ulubione piwo!
czeskie 2 tygodnie temu wróciłem po tygodniu pobytu w Czechach. Po 2 dniach skończył mi się Kasztelan i poprostu nie dało się tych szczyn pić. W hotelu z kija 3% Jedynie jeszcze jak trafiłem Gambrinusa-powiedzmy,że średnie ale z rana na kaca szedł jak maślanka .
-
[ALL B6] Wariujące kierunki
jak masz możliwość to podepnij drugą
-
[ALL B6] Wariujące kierunki
Prawdopodobnie coś się dzieje z manetką
-
Ulubione piwo!
Kasztelan
-
Znaczenie ET Felgi
sory za ot. ambro wykasuj swoje priv bo nie można nic napisać do ciebie nie mogłem inaczej się skontaktować
-
[ALL B6] Rozbita przednia szyba
kup oryginał na szrocie. p.s.w trasie to było
-
[B5 1Z] Po miesiącu znów nie działa....
z pewnością masz nieszczelności. to,że nie zawsze ją załączasz w niczym nie przeszkadza. jeżeli dali Ci gwarancję to jedynie możesz dopłacić za naprawę szczelności ale nabicie już free.
-
[B5 1Z] Kontrolka świec żarowych
jeżeli odpalasz z rana to przy takich pogodach około 3 sek.(ja tak mam). świece kiedy wymieniałeś?
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Mś RPA 2010-Historia a szkoda bo fajny miesiąc był
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Poland Poland skanduje publika