Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
A ja czasami z lęku przed kopnięciem otwieram drzwi i gdy wysiadam zatrzaskuje je łokciem bo jeszcze bluzy się nosi ale latem
-
[ALL B5] Radio Chours bardzo poważny problem
Na dole radia masz takie 2 wąskie szparki,po jednej i drugiej stronie. Wkładasz 2 pilniczki lub jak masz wyjmaki i radio wychodzi.
-
[ALL B8] Prośba o VT
Jak masz możliwość to najlepiej przypasować.
-
[ALL B8] Prośba o VT
Ja mam felgi od B8 o ET 28 i jeszcze widać mały zapas. coś takiego
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
albo auta
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
Pogoda . Zauważ , że jak jest deszczowo lub wilgotno to nie ma wyładowań .Poszukaj w google jest dużo na ten temat No tak ale miałem na myśli auto przecież takie coś jak u mnie to rzadkość
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
Aha to o to chodziło,czyli trzeba będzie coś takiego zamocować... ale wracając do sedna co lub gdzie może coś takiego najprawdopodobniej powodować takie wyładowania?
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
czyli jak? nie miałem poloneza
-
[B6 AVF] Klima a nagrzane wnętrze
A nie mas może przypadkiem przycisku ECON wciśniętego non-stop?
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
W samochodzie może nie ale przy wysiadaniu i dotykaniu drzwi, oddać nie oddam bo nie obyłoby się bez szkody dla nadwozia . Kiedyś było to sporadycznie-teraz 100/100...
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
Dywaniki mam ori tak jak je kupiłem z autem.
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
Niestety kopie wszystkich(żonę najbardziej wkurza ) Czyli trzeba szukać
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
Witam.tak jak w temacie,czy u Was też jest podobnie,że drzwi elektryzują? Za każdym azem kiedy wysiadam i chcę zamknąć drzwi "kopie prąd". Nie wiem czy jest jakieś przebicie czy to coś innego. Ma ktoś na to sposób bo to naprawdę wkurza-szczególnie żonę
-
Liga Mistrzów 2009-2010
No to teraz tylko inter może wygrać bo bayern to
-
Liga Mistrzów 2009-2010
czerwona od razu czy 2-ga żółta bo pierwsze minuty przeoczyłem...
-
[ALL B7] Irytujące elementy wnętrza.
a myślałem,że to pod wpływem ciepła...
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Puziola jakby nie było filar defensywy
-
Strefa Śmiechu
Podchodzi wyżelowany cwaniak do panienki: -W którym zamku straszysz? -Na Wawelu głupi cwelu...
-
[B5 1Z] Klakson ledwo trąbi
Też myślę,że trzeba przeczyścić styki skoro coś tam trąbi
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach ?
Felgi są bardo ładne skoro tylu ludzi na takich jezdzi zapytaj tylko o ET b może są od A3.
-
[ALL B7] Irytujące elementy wnętrza.
U mnie o dziwo po zimie przestało samo skrzypieć, a dyskoteka była i z rolety i z okolic konsoli środkowej. Ciekawe czy nie wróci
-
[ALL B7] Śruby do felg aluminiowych
jeżeli ori to muszą być dobre.
-
[ALL B7] Śruby do felg aluminiowych
eee tam. ja wziąłem śruby ze stalówek 15'' do 17-ek ET 28 i jest ponad 5 obrotów. kolego Tomson musisz przypasować i sprawdzić ile obrotów łapie gwint.
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
No właśnie pomysłami było malowanie całych felg
-
Kto był w Baska Voda na Chorwacji lub obrzeża
Masz rację chciałem tylko 1 tydz. dać za przykład. przez 10 dni nad Bałtykiem wyszło mi prawie 2 tys. jedyny plus,że dużo bliżej. Może i bliżej ale na Chorwacje sie jedzie jak po sznurku. Ja jechalem 1250 km 15 h ( z postojami) a na nasze morze czasami sie jedzie 10h a jest jak dla mnie 600km. Racja-dzięki dobra spadam i nie robię Ci śmietnika bo wątek ma inne zapytanie