Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL B5] Wymiar pierścieni centrujących
wez od tego sprzedawcy-ja brałem i są pierścienie muszą być dopasowane,jak ty jezdziłeś do tej pory http://moto.allegro.pl/item1000823899_pierscienie_centrujace_najwyzsza_jakosc.html musisz dobrze zmierzyć otwór w feldze audi standard 57,1
-
Kto był w Baska Voda na Chorwacji lub obrzeża
Masz rację chciałem tylko 1 tydz. dać za przykład. przez 10 dni nad Bałtykiem wyszło mi prawie 2 tys. jedyny plus,że dużo bliżej.
-
[ALL B7] Śruby do felg aluminiowych
ale to gołym okiem widać czy kulka czy stożek Sruby raczej musisz poszukac na allegro.
-
[ALL B7] Śruby do felg aluminiowych
Twoja sprawa ale ja bym nie ryzykował jedni jezdzą i jest ok. ale też ktoś już tu pisał,że koło go wyprzedziło. kpl śrub ok.80PLN więc chyba warto zainwestować.
-
[ALL B7] Śruby do felg aluminiowych
spójrzcie czy macie wgłębienia do śrub stożkowych czy kulowych.
-
Kto był w Baska Voda na Chorwacji lub obrzeża
Panowie a tak orientacyjnie jaki koszt takiego tygodniowego relaksu t.j.2 osoby dorosłe+dziecko. przejazd+zakwaterowanie+winieta oczywiście ile kto wyda na miejscu na różne przyjemności to jego indywidualna sprawa .
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
Jacob ile czasu potrzeba zimą aby w łapki było ciepło?
-
Zagadka
Jak Zabłocki na mydle na tym wyszedł
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Jeżeli ktoś nie ma can-a to nie ma tej kostki czarnej i przewodów w pin 7 i 12 czy może tak być,że jest kostka ale bez instalacji czyli can?
-
Snooker czy ktoś się interesuje / Mistrzostwa Świata w Sheffield
O'Sullivan-mój faworyt podobają mi się jego nietuzinkowe zagrania i ta mimika. ostatnio grałem rok temu ale coś tam pozostało z dawnych lat gdzie zazwyczaj pykało się o kolejkę browara...
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
Możesz dać namiar???
-
[ALL] Autentyczność przebiegu da się sprawdzić Vag-iem??
W miom też wyszło ok. 300km mniej niż na blacie.(podobno tolerancja 5%)
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
ŁADNIE TO PANICHNIE ???? ładnie
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
Drzewo sandałowe warto wypróbować
-
Liga Mistrzów 2009-2010
za takie depnięcie jak najbardziej
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
:wallbash:No to trudno niech będzie jak jest-kwestia przyzwyczajenia. Dzięki wszystkim za zainteresowanie.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
;(
-
Liga Mistrzów 2009-2010
- Liga Mistrzów 2009-2010
Mam nadzieję,że i tym razem Barca zrobi papa mourinio- [ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
orientacyjnie za takie miejscowe malowanie ilą krzykną?- [ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
sory chłopaki,to zdjęcie to przed feralną zmianą opon. pościeranych mam tylko te 2 zdjęcie z bliska,jak nie zapomnę i będę miał czas to jutro tryknę tak z 2 metrów. próbowałem dzisiaj papierem 800-tką ale został tylko biały ślad-potem nawet tempo lekkościerną nie wytarłem tego białego.czym można zamalować miejsca gdzie widać czarne?[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 20:41_________________________________________________Tu jest foto z ok. 1m. Czym i jak można zamalować te czarne przytarcia? Nie musi być idealnie byle w miarę to wyglądało. tak na marginesie to ile w zakładzie by za to krzyknęli i czy koniecznie trzebaby było ściągać felgi? Tutaj właśnie(na samym dole) jest to przytarcie po papierze 800. Da radę to spolerować jakąś pastą czy coś?- Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
tryknąłem zdjęcia kostek. Czy ta na samej górze to mini-iso? Jest tam pin 12 ale nie mogę znalezć pinu 7. pin 12 jest pierwszy od lewej,czerwony.- [ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
spróbuje spolerować co się da a jak zostaną minimalne otarcia to trudno z kilku metrów już tego nie widać.- [ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
Zawsze byłem u niego ze stalówkami i było ok., myślałem,że zna się na tym z czego żyje-niestety tak czy siak więcej do niego nie pojadę-trudno.- [ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
To mówicie papier 250-ok. spróbuje wypolerować ile się da,chociaż głebszych otarć nie ma to może da radę. Miał taki sprzęt,że we 3-ech trzymaliśmy-ciągnęliśmy alu aby opona naszła. Oczywiście było kilka prób bo sprzęt nie mógł radzić. - Liga Mistrzów 2009-2010