Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. z tym że to chyba 18" bez gleby
  2. A ja usłyszałem w sobotę: "to 19stki?" "duuuże" kumpel kiedyś spojrzał na moje avusy i mówi tak: "fajne masz te 16stki..." ;( ;(
  3. popieram
  4. avusy u Ciebie więc tera Rafalekx się lansuje na eReSach?
  5. Karol pozwolisz żeby nas tak obrażali? ;( ;(
  6. a mi k*rwa mówili że wieś jak chciałem żółte/pomarańczowe postojówki plus xenon 5000-6000k
  7. nie pamiętam, foto miałem na dysku
  8. widziałem w życiu kilka wylanych kondensatorów i wyglądały podobnie (fakt, może nie aż tak obficie), w tym konkretnym przypadku pewnie masz rację sorry Michu za wprowadzanie w błąd znalezione na naszym forum, nie sprawdzałem poprawności tej rozpiski
  9. Aju też miał smaka na 20" :gwizdanie:
  10. Michu pokaż fotkę kostek i kabelków przy radiu
  11. przecież ewidentnie widać że to elektrolit z kondensatora... wytłumacz mi proszę, jak??
  12. dokładnie
  13. spisz jego parametry, kup identyczny, wylutuj stary i wlutuj nowy, tylko zaznacz sobie przed tą operacją plus i minus żebyś nie wlutował nowego odwrotnie [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 17:50_________________________________________________wcześniej podałem Ci zły opis pinów :doh1: poprawiam się:
  14. kondensator masz wylany... to to duże czarno szare, okrągłe
  15. gamma CC, jak większość odtwarzaczy audi, ma dwa kanały pasywne (przód) i dwa aktywne, połączone przez wzmacniacz (tył). Na fotce widnieje właśnie wzmacniacz pod tylnym lewym głośnikiem. Z tego wzmacniacza zasilany jest tył, radio podaje do niego tylko sygnał (taki jak biegnie po kablach RCA w nie ori instalacjach <-to tak dla wyjaśnienia). Ta niebieska wtyczka powinna być wpięta do gniazda we wzmacniaczu, bo to właśnie po niej biegnie sygnał z radia i zasilanie samego wzmacniacza ps. nie próbuj podłączać do niej bezpośrednio głośników, nie zagra
  16. jak ładna to nie rób ogrodzenia :gwizdanie:
  17. Na głównej stronie KW widziałem że w ofercie są części zamienne, w tym odboje http://www.kw-suspensions.eu/int/kw_sparep_accessories.php nie wiem czy Polski oddział jest w stanie to ogarnąć, ale wydaje mi się że powinni... tutaj znajdziesz kontakt, może warto zapytać: http://www.kwpolska.pl/ z tym że należy się spodziewać cen z kosmosu
  18. przy seryjnym doładowaniu wystarcza pojedyncza ciekawe jak będzie przy 1,5 bara i więcej...
  19. dobry pomysł jest też inne rozwiązanie, możesz wyciąć uszczelkę na całą powierzchnię styku flanszy z kolektorem np z takiego materiału: http://www.plastcar.com.pl/plastcar_oil.html po montażu:
  20. dziwne macie tam na wschodzie obyczaje koza będzie :gwizdanie:
  21. no nie? i po co to tak? jak nie jego eresy
  22. to nie bierzesz tych od SMSa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.