Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL] Felgi GTI
z tym że to chyba 18" bez gleby
-
Nimbus Grau Perl Effekt
A ja usłyszałem w sobotę: "to 19stki?" "duuuże" kumpel kiedyś spojrzał na moje avusy i mówi tak: "fajne masz te 16stki..." ;( ;(
-
[ALL B5] Parówa
popieram
-
Virtual Tuning - wasze prace
- Nimbus Grau Perl Effekt
avusy u Ciebie więc tera Rafalekx się lansuje na eReSach?- [B5 AVG++] madafaka OEM
Karol pozwolisz żeby nas tak obrażali? ;( ;(- [B5 AVG++] madafaka OEM
a mi k*rwa mówili że wieś jak chciałem żółte/pomarańczowe postojówki plus xenon 5000-6000k- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
nie pamiętam, foto miałem na dysku- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
widziałem w życiu kilka wylanych kondensatorów i wyglądały podobnie (fakt, może nie aż tak obficie), w tym konkretnym przypadku pewnie masz rację sorry Michu za wprowadzanie w błąd znalezione na naszym forum, nie sprawdzałem poprawności tej rozpiski- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Aju też miał smaka na 20" :gwizdanie:- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
Michu pokaż fotkę kostek i kabelków przy radiu- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
przecież ewidentnie widać że to elektrolit z kondensatora... wytłumacz mi proszę, jak??- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
poprawiłem- [ALL B5] Parówa
dokładnie- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
spisz jego parametry, kup identyczny, wylutuj stary i wlutuj nowy, tylko zaznacz sobie przed tą operacją plus i minus żebyś nie wlutował nowego odwrotnie [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 17:50_________________________________________________wcześniej podałem Ci zły opis pinów :doh1: poprawiam się:- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
kondensator masz wylany... to to duże czarno szare, okrągłe- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
gamma CC, jak większość odtwarzaczy audi, ma dwa kanały pasywne (przód) i dwa aktywne, połączone przez wzmacniacz (tył). Na fotce widnieje właśnie wzmacniacz pod tylnym lewym głośnikiem. Z tego wzmacniacza zasilany jest tył, radio podaje do niego tylko sygnał (taki jak biegnie po kablach RCA w nie ori instalacjach <-to tak dla wyjaśnienia). Ta niebieska wtyczka powinna być wpięta do gniazda we wzmacniaczu, bo to właśnie po niej biegnie sygnał z radia i zasilanie samego wzmacniacza ps. nie próbuj podłączać do niej bezpośrednio głośników, nie zagra- Beton pod słupki -jaka proporcja będzie najlepsza?
jak ładna to nie rób ogrodzenia :gwizdanie:- [B5 ADR] Odboje amortyzatorów
Na głównej stronie KW widziałem że w ofercie są części zamienne, w tym odboje http://www.kw-suspensions.eu/int/kw_sparep_accessories.php nie wiem czy Polski oddział jest w stanie to ogarnąć, ale wydaje mi się że powinni... tutaj znajdziesz kontakt, może warto zapytać: http://www.kwpolska.pl/ z tym że należy się spodziewać cen z kosmosu- [ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?
przy seryjnym doładowaniu wystarcza pojedyncza ciekawe jak będzie przy 1,5 bara i więcej...- [ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?
dobry pomysł jest też inne rozwiązanie, możesz wyciąć uszczelkę na całą powierzchnię styku flanszy z kolektorem np z takiego materiału: http://www.plastcar.com.pl/plastcar_oil.html po montażu:- Muzyka w naszych autkach
- Nimbus Grau Perl Effekt
dziwne macie tam na wschodzie obyczaje koza będzie :gwizdanie:- Nimbus Grau Perl Effekt
no nie? i po co to tak? jak nie jego eresy- Nimbus Grau Perl Effekt
to nie bierzesz tych od SMSa? - Nimbus Grau Perl Effekt