Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Napisz mi PW po ile jest u Ciebie bo znajomy coś marudził że się na niego czai, to może zrobimy jaki deal:wink:
  2. :naughty::naughty::naughty:
  3. Paranoja żeby w Z1 nie było menadżera plików:facepalm: Nokia na symbianie miała...
  4. BTW pytanie do tych co używają sony, gdzie do cholery zapisują sie pliki odebrane przez bluetooth? I jak je znaleźć bez dodatkowych aplikacji? Rzuciłem znajomemu .apk i zgupłem, menadżera plików nie widzę, pobrane puste, nie ogarniam:facepalm:
  5. wątpię żeby to była prawda, ale kto wie:naughty: do tej pory samsung długo kazał czekać na aktualizacje, może coś się ruszyło w temacie Android 4.4 Kit Kat dla Galaxy Note 3 w styczniu, dla Galaxy Note 2 – w marcu? | Tabletowo
  6. faktycznie coś licho:kwasny: a jak wrażenia z przesiadki z note2?
  7. stary szajsung nie ma się co równać z kombajnami... ale co ciekawe wygrywa w jednej kategorii z Note 3:decayed:
  8. to sobie wymień filtr paliwa, przerabiałem temat:wink: przerywało mi cug tak przy 2,5-3,5tys/obr jakbym puszczał pedał
  9. teee cwaniak, a folia to się nie rysuje?
  10. to awx:wink:
  11. a ile moge na ori pompkach wykrzesac konikow? BRD wchodzi pod ori kolektor czy z nim trzeba brac? nie mam pojęcia, ale BRD będzie lepsze na przyszłość gdy Ci przyjdzie do głowy zmienić pompki:wink: Jak już wymieniać to na coś większego, zwłaszcza że montaż jest taki sam jak ori AJM, nawet przejściówki nie trzeba jak w przypadku AWX. Jedynie w BRD trzeba zaślepić otwór w części gorącej, ale to jedna śruba m14x1,5 jak mnie pamięć nie myli
  12. Największe jakie wchodzi bez rzeźby to BRD i takiego bym szukał na Twoim miejscu:whistling:
  13. Pewnie jakimś launcherem to ogarniesz wedle upodobań, albo poszukaj samego lockscreena w android store:wink:
  14. Tak, tak, machajcie niebieskim papierkami z wydrukowaną z internetu litanią, a na pewno podkulą ogon i jeszcze Was grzecznie przeproszą W jakim Wy świecie żyjecie:grin: A na dalszą dyskusję na temat blach to do spamerskiego battalionu, a nie Gracjanowi robić burdel w wątku, bo przyjdzie Kowi i posprząta:whistling:
  15. idąc Twoim tokiem myslenia jezdzisz ibizą ???? :naughty::naughty: Miałem to mówić by Note 2
  16. Czarny grill rs, siatka w zderzak i jest kocur by Note 2
  17. Kodowanie licznika i immo to pięć kliknięć + interfejs z allegro za 50pln:wink: Na aktualnym uruchomisz górne okienko fisa po wrzuceniu RNSe?
  18. zamiast bawić się w emulatory CAN mogłeś wrzucić poliftowy licznik z białym podświetleniem i FISem, a z niego wyciągnąć sygnał CAN do RNSE:wink: a avusy i grill RS na srebrnym sedanie już gdzieś widziałem:decayed:
  19. Gracjan byle tył nie wyszedł Ci tak, bo coś tu nie gra moim zdaniem:whistling: chyba za wysoko ten dyfuzor, za bardzo wcięty w zderzak w białej MRC wygląda to dużo lepiej, ale to inny dyfuzor:kox: https://vimeo.com/25525610
  20. Ryski będą zawsze, aluminium jest tak miękkie że rysuje się od patrzenia. Ostatni szlif zrób nową, miękka fibra z niewielką ilością pasty i powinno być si by Note 2 ---------- Post dopisany 27-12-2013 at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 10:21 ---------- 38E z grubsza oczyszczony z rdzawego nalotu, wysmarowany olejem grzecznie będzie czekał na wiosenną wymianę rozrządu:wink:
  21. dziwne, dwa dni normalnego używania wytrzymuje bez większego problemu, mimo że ekran mam większy:whistling:
  22. Bo porównujesz telefony które dzieli 1,5 roku:wink: I to jest największa paranoja, samsung 1,5 roku temu miał ekrany których sony nie ma do tej pory...
  23. Arturoo te ramiona wycieraczek z B5FL są P&P? Jak się sprawdzają?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.