Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. oj nie wiem czy to dobry pomysl dobry, dobry jak już się bawić w karbony to po całości
  2. koniec z VT do odwołania, straszna siara wychodzi :decayed: fotki tylko poglądowe, niedopracowane, niedopieszczone, na potrzeby ankiety :gwizdanie: i białe (prawie): pomysł z czarnym połyskiem i chromowaną obwódką nawet zaczął mi się podobać, z tym że, jak mówiono wcześniej, felgi muszą być czyste żeby był efekt :gwizdanie: a w zimie raczej z tym ciężko... dlatego myślę że odnowienie lakieru i pozostawienie ich w aktualnym kolorze było by najlepszym wyjściem hmmmm albo stalowe 15" :polew: -mam i nie narzekam
  3. a może frytki do tego? zobaczę co da się zrobić, ale to już nie dzisiaj, padam na ryj po treningu
  4. sorry za jakość ale dawno się w to nie bawiłem i chyba wyszedłem z wprawy, jeśli kiedykolwiek ją miałem poza tym na szybko robione czarny połysk (przynajmniej przypomina): grafit mat: i mój faworyt, special pink PornStar edition :polew: gdzieś czytałem że zawsze chciałeś taki napis
  5. a nie myślałeś żeby zamiast, czarnym matem, prysnąć ramkę grila razem z esowymi progami? żeby się ładnie świecił, jak reszta lakieru
  6. też mi się nie widzi, wygląda jakby nadkole było puste, czarne felgi dobrze wyglądają przy jasnych lakierach, takie moje zdanie, warunek - muszą być duże :gwizdanie: pożyjom, uwidim
  7. Piotrek98igo wiec mówisz że turbo awx da rade? cały czas myślałem o brd a co z wtryskami? 0.216 czy 0.230 do seryjnej pompy? pozwolisz że się poradzę, bo po Twoim filmiku 0-100km/h widzę że masz o tym pojęcie i doświadczenie
  8. tu masz trochę numerków, sprawdź sobie ceny np na http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
  9. poglądowe VT na szybko: coś na kształt chromu: i coś w stylu czarnego matu: jak dla mnie, polerka lub chrom madafaka
  10. nie mam niestety ale myślę że też czy aby nie w taki sposób? http://moto.allegro.pl/item793253580_wlokno_weglowe_maty_karbon_carbon_zestaw_z_dvd.html
  11. przy dobrym? tzn przy pompie 11 czy przy seryjnej w dobrej kondycji? seria przy przebiegu ~250kkm chyba nie jest wystarczająca?
  12. w tym wątku masz pokazane gdzie go szukać: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t87207.0.html;highlight=g2+g62
  13. trzymam za słowo
  14. eksperci ekspertami, ale przerabiałem to u siebie, wymieniłem termostat na ori i jakiś czas było ok, jednak problem powrócił, temperatury wariowały nadal. pomogło przeczyszczenie styków czujnika, a już byłem przygotowany na jego wymianę. chociaż w tym przypadku raczej uszkodzony g2/g62. pokazuje 70* zarówno przed wymianą termostatu jak i po, więc wątpię żeby układ był zapowietrzony przed i po, no chyba że termostat wymieniony na jakiś badziew i za wcześnie otwiera...
  15. dajcie spokój, przecie przyznał że to głupi pomysł ale w ramach pokuty... kropka mu tak na przyszłość, żeby głupot nie robił
  16. rasowy nigga normalnie :decayed: dużo lepiej niż stary
  17. nówki sztuki? a w normalnych pieniądzach? jeśli możesz to daj jakiś namiar na PW co prawda turbo nie potrzebne mi na już, ale kontakt się przyda
  18. a nie będzie tak że te 170KM dla awx'a to już spory wysiłek? brd przy takim doładowaniu chyba będzie na wakacjach? pytam bo też w przyszłym roku będę celował w taką moc i powoli rozglądam się za nową suszarką
  19. ewentualnie przeczyść jeszcze styki czujnika, psiknij jakimś kontaktem.
  20. a są i takie dodatki, lejesz do silnika przed wymianą wymianą oleju, podobno oczyszcza
  21. nie czytałem :gwizdanie: wytrzymałem 40 min tego filmu, zdecydowanie nie polecam
  22. obejrzyj Wojnę polsko-ruską, to dopiero shit...
  23. jak na razie concert II mi wystarcza po zmianie ze starego faktycznie różnica w jakości jest, może dlatego że teraz zazwyczaj słucham cd. Jeśli przestanie wystarczać to założy się coś bardziej hardkorowego może jakie rns-e...
  24. tylko jeśli ma czerwone podświetlenie tak czy inaczej w dzień już tak dobrze nie wygląda... ori to ori :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.