Treść opublikowana przez ferdek77
-
1.9tdi avf czasem zatrzęsie logi do analizy
Witam, mógłby ktoś zerknąć, czy można coś wyczytać z logów statycznych, co może być przyczyną nierównej pracy silnika, kopcenia po odpaleniu i ogólnie w jakim stanie jest motor, wtryski itp. czy do tego potrzebne są logi dynamiczne? Aktualny przebieg to 240tys. do tej pory oprócz olejów, świec(przy 110tys.)rozrządu itp. był wymieniany tylko egr też ze 100tys. temu. Statyczne 08 gr.001 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a76821554901ae89b4ec0 gr.004 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a87571554901ae89b4ec8 gr.013 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a87a61554901ae89b4ec9 gr.018 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a88221554901ae89b4eca gr.023 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a884e1554901ae89b4ecb Basic Settings 04 te z innego serwisu, na vaglogger nie chciały wejść gr.003 https://log.malonetuning.com/chart/248913#H8KLCADDuMKLelwCA03CjkEKw4MwDATDv8KiwrMFDcO0N8OGB8K1FsKuIMKxwoLCrMKEwrTCr8KvE0PDqXVGw4MqRjBedGfDjMOkw5TDmCHDnMOCwpRCwoTCpy4PwqnCjMOFdFtbw4cDw45qw7LDocOzCgpXNnLChmHDqsOOw6bDqMKKB8OSIWcxGsOKGcOfPwQmw6XDpVfDksOXw75Ew6zCqzBdwoI2w5fCtsOOMsKewrnCp8O0BRsWJh7CpgAAAA%3D%3D gr.011 https://log.malonetuning.com/chart/248914#H8KLCABgwox6XAIDTcKOQQrDgzAMBMO%2FwqLCswUNw7Q3w4YHwrUWwq4gwrHCgsKswoTCtMKvwq8TQ8OpdUbDgypGMF50Z8OMw6TDlMOYIcOcw4LClELChMKnLg%2FCqcKMw4V0W1vDhwPDjmrDssOhw7MKClc2csKGYcOqw47DpsOowooHw5IhZzEaw4oZw58%2FBCbDpcOlV8OSw5fDvkTDrMKrMF3CgjbDl8K2w44ywp7CucKnw7QFGxYmHsKmAAAA Chciałem przy okazji sprawdzić Airbag, ale wyskakiwał komunikat "Zbyt wiele błędów komunikacji by kontynuować" o czy to może świadczyć ? Gdzie znajdę opis błędów ?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
1,5l na przepłukanie plus na zalanie ? Ja wlałem o,5l płynu SWAG, pod koniec leciał już czysty płyn, po czym poszedł ori G004000M2 też około o,5l jeszcze trochę przepuściłem i tak zostało, w sumie uzbierało się tego ze 1,4l odpadu, będzie ?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Akurat miałem 0,5l starego, a nowego tylko 1l. Ile właściwie wchodzi tam płynu ?
-
[ALL B6/B7] lusterka zawnetrzne od anglika
Dobrze zrozumiałem, obudowę plastikową, tą co jest w kolorze auta można przełożyć z anglika ? a wkład ? spotkałem się z opinią, że któryś przybliża, drugi oddala, odwrotnie do wersji eu
-
Lusterko
Jak sprawdzić jakie mam lusterko prawe na ile pin itp. bez rozkręcania ? Można po vin? wauzzz 8e84a116965 a może po kodach z nalepki ?
-
A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
Środek to skóra i materiał, alcantara, czy całość ze skóry ? Jak w praktyce się to użytkuje, czystość itd. ?
-
A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
Gdyby nie mój klekot, brałbym ze względu na tą białą skórę Jaki aktualnie przebieg, no i ile za takie autko trzeba by dać
-
A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
Ładny środek, szykuje się sprzedaż?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Ja zalałem według starej specyfikacji G 052911 , jednak mogłem zalać ten nowszy G 0 52532 , chociaż dziwne bo ten niewymieniany od nowości tak nie gęstniał, może jednak to kwestia producenta, a nie typu...
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Temperatura spadła do -7 , rano lewarek ciężko chodzi, wychodzi na to, że przekombinowałem, chyba że to norma i przy tym drugim oleju było by tak samo?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Mogę do przepłukania użyć tańszego zamiennika, a później dopiero zalać tym właściwym G004000M2 ?
-
Urwany wąż
Z tego co przeczytałem, czyli teoretycznie mogła paść sprężarka, jeśli układ jest rozszczelniony
-
Wymiana pasa przedniego
Taki filmik znalazłem z wymiany rozrządu, ściągają cały pas, czyli jeśli miałem robiony rozrząd i czynnika nie musiałem uzupełniać, to da się bez rozszczelnienia klimy ten pas wymienić ? https://www.wykop.pl/link/1164221/audi-a4-1-9-tdi-awx-ladnie-pokazana-wymiana-paska-rozrzadu/ Tutaj widać że można bez rozszczelnienia, zastanawiam się czy jest sens pchać się w dodatkowe koszty ze spuszczaniem czynnika i wymianą osuszacza, w tej chwili klima chłodzi 6st. ?
-
[A4 B7] Praca sprężarki klimatyzacji bez czynnika chłodzącego.
Podepnę się. Jak będzie wyglądało samo ściągniecie paska sprężarki klimatyzacji, aby ją unieruchomić, też trzeba od spodu napinacze odkręcać, czy dało by radę od góry ? Do ściągnięcia czynnika przed rozszczelnieniem sprężarka powinna być na chodzie ? czy mogę wcześniej zdjąć ten pasek ?
-
[B5 AVG] Wymiana paska alternetora i klimatyzacji
Jak będzie wyglądało samo ściągniecie paska sprężarki klimatyzacji, aby ją unieruchomić, też trzeba od spodu napinacze odkręcać, czy dało by radę od góry ? Do ściągnięcia czynnika przed rozszczelnieniem sprężarka powinna być na chodzie ? czy mogę wcześniej zdjąć ten pasek ? Sorry nie tan dział chyba
-
Pas przedni
Witam, ma ktoś możliwość sprawdzić jaki numer ma pas przedni do 1.9tdi avf Wauzzz 8E 84A116965 Dzięki
- Wymiana pasa przedniego
-
Wymiana pasa przedniego
Mogę ten osuszacz zamontować przy okazji wymiany pasa, a klimę nabić dopiero ze 2 tygodnie później ?
-
[B6 AVF] Nieszczelny intercooler
Dziś jakimś cudem kontrolka zgasła, przygazowałem na 2 i faktycznie kopci
-
Zbiornik spryskiwaczy
Mógłbyś podrzucić numer tego dolnego zbiorniczka do spryskiwaczy xenonów?
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
Avf 2003r. 240 000km
-
[B6 AVF] Nagły brak mocy podczas jazdy
Mam podobne objawy, mam połamany intercooler po stłuczce
-
[B6 AVF] Nieszczelny intercooler
Kontrolka świeci się cały czas, gaszenie nic nie zmienia u mnie.
-
[B6 AVF] Nieszczelny intercooler
Mam nadzieję do tej pory usunąć usterkę Tak nie da się jeździć do tego zapaliła się kontrolka silnika.
-
[B6 AVF] Nieszczelny intercooler
Nie nic, chyba że coś jeszcze padło?