Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
To co ustalamy wspólny terminarz na nowy rok? Co 2 tygodnie lecąc od 08.01.2012. Godzina 16 i Korona (ciepło miło przytulnie)? Po zmianie czasu na letni i ociepleniu aury wracamy na Ruś? jako samozwanczy P.O. zgadzam sie:D[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:14_________________________________________________Mariano -
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
wiem, ze czarne, ale plastk jest w czarnym polysku, zeby wygladalo to dobrze trzebaby ramke pomalowac w mat IMO
-
Spoty Olsztyńskie
Marianooo, mala poprawka, ja smigam kung fu panda 2! kung fu panda 1 jest marty
-
Spoty Olsztyńskie
i tak wlasnie trzeba baedzie zrobic, 8.01.2012
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
kolega kupil, zalozyl i wyglada ok. szkoda tylko ze ten grill jest polaczony z ramka, nie mozna jej oddzielic, a przydaloby sie pomalowac ja w czarny mat bo jest w polysku
-
Spoty Olsztyńskie
wrocilem i ? i qwa znowu zatrzasnalem kluczyki w pandzie, fuuuuuuuck btw, kormoran sto lat! dzieki za kawalek torta!
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
w zeszla zime malowalem swoja ramke i wg mnie tez dobrze odtluszczalem, malowalem pare warstw, a i tak lakier sie z chromu luszczyl i zlazil spod karchera. na wiosne sie wkurzylem, wziąłem nozyk i po kawaleczku podwazajac zerwalem caly chrom, lekko przetarlem drobniutkim papierkiem i pomalowalem sprayem. (cala robota trwala godzine) a efekt byl zadowalajacy, moglem myjka smigac po grillu i zadnych odpryskow nie bylo. teraz mam ori rs'a i tez mi szkoda zamalowywac satynke, kupie folie i obkleje
-
Spoty Olsztyńskie
ja do korony na goraca czekolade zajade, zalek tez wbijaj
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
przepiekne szczerze zazdroszcze
-
[B5 AEB] To i ja się pochwalę.
ha, od razu mieszek do obszycia, do kompletu od razu galka i kiera na trojramienna, wrzucisz ringi na zegary i juz w srodku auto odmlodnieje. a mody niskobudzetowe:) z zewnatrz jak wyzej ktos napisal, kierunki z blotnikow na biale, kosztuja grosze, po zimie pokus sie na jakies alu 17, lampy polift i autko bedzie laleczka prawie seria:) chociaz jakbym to ja mial srebrnego avanta to zrobil bym shadow line na wypasie
-
Spoty Olsztyńskie
w fecie i kolorowej to moja mamuska z koleznkami bryluje ja bym sie chetnie jackiem danielsem sponiewieral, ale na 8 do szkoly takze zostaje mi na dzisiaj jedynie ptasie mleczko i kakao
-
Spoty Olsztyńskie
trzymam Marek za slowo!!
-
[ALL] Polerowanie felg - koszty
w olsztynie z takim filcem tez nie ma najmniejszego problemu, nawet nie sadzilem ze gdziekolwiek moze to byc deficytowy towar ja sobie sam spolerowalem relingi, wlasnie filcem na rzepie i aluchromem K2. jak dla mnie wyszlo ok
-
Spoty Olsztyńskie
moze byc, ja kung fu powinnienem zaleciec
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
wg mnie sticker bomby z allegro na metry to totalny badziew, co z tego ze jest ich kupa rodzajow itd. fajnie to wygladalo na poczatku tej mody, jak niewiele i tylko naprawdę gruubo zrobionych fur mialo jakies elementy ze stickerem, glownie podobaly mi sie japonczyki. sticker jest fajna forma wyroznienia, ale tak jak ktos pisal, ta moda powoli juz przypomina faze na ledy i chrom na metry, obstawiam wlasnie ze w przyszlym roku co trzeci pordzewialy golf, escort itd bedzie obklejony zeby zakryc rdze i aby jakos przeglad tech. przeszedl kolezka moj, ma fajnego cieniasa sportinga, bardzo dba o niego, rozkrecil do kazdej srubki, wyremontowal i zlozyl na nowo i przez prawie rok zbieral cala mase naklejek, ktore cos tam dla niego znaczyly (kiedys smigal na bmx'ie to jakies tam rozne firmy sportowo-skejtowskie, slucha hh to rowniez jakes naklejki w tym klimacie, poza tym maluje grafitti to tez cos z tym zwiazane, kocha rajdy itd itd), jednym slowem sam sobie zrobil w tym cieniasie blotnik z kilkudziesieciu naklejek, ktore konkretnie chcial miec, okleil to potem wszysko bezbarwna folia wylewna i wg mnie zrobil za***ista robote i nadal swojemu cieniasowi, fajny, oryginalny wyglad:)
-
[INNE] Opony 4x4 A/T czy M/T na codzień
ha dylemat , mt'ki wygladaja, agresywnie itd, ale skoro smigasz okazjonalnie w terenie, zostan przy at'kach. takie toyo open country wygladaja calkiem fajnie, sa at,a rzezba bieznika niczego sobie. odradzam mt'ki, na mokrym asfalcie maja bardzo bardzo slaba trakcje,a widze ze masz dosc mocne rwd. w pracy mamy 3 landryny dyskoteki przygotowane do offroadu, ale jedna ma wlasnie at'ki i ta wlasnie najczesciej smiga po miescie, ciaga przyczepy i ogolnie jak musimy dojechac na jakas impreze to wszyscy chca nia jechac bo: lepiej na asfalcie trzyma sie drogi, ma mniejsze opory toczenia, przez co landryna sie ciut lepiej rozpedza, no i nie slizga sie az tak na deszczu jak mt. z kolei jak cokolwiek sie zakopie gdzies w blocie czy nawet na grząskim polu to land rover na mt wyciagnie prawie wszystko:) ostatnio np wyciagalismy landryne na at'kach, ktora miala na haku jeszcze przyczepe z 3ma quadami jesli faktycznie glownie smigasz po lepszej nawierzchni to dla samego lansu nie ma sie co meczyc. takie moje zdnaie
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
jak nie to go wyciagniemy chlopakyy, przelew poszedl w 2013 chce nasze fury w kalendarzu zobaczyc- Spoty Olsztyńskie
agb w osce robil by szal- Spoty Olsztyńskie
na razie nijak nic nie wiadomo- Spoty Olsztyńskie
no to karlos, jeszcze nie plac. zaplace za nasza czworke i bedzie powod zeby sie spotkac na spocie- Spoty Olsztyńskie
wpadnijcie w koncu na spota, O!- [B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
dobra kasa- Spoty Olsztyńskie
arko, spokojna, poszlo pv do jarka, luuzior- Strefa Śmiechu
Dzo-Dzo udalo Ci sie! nr1 masakra! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L3vseCVEf_w#! co za głąby - Spoty Olsztyńskie