Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
a jaki polecisz? mam akurat zwykly antenowy bialy od tv w domu w zapasie
-
Spoty Olsztyńskie
ja Tobie nie pomoge, kupilem w maju alana 100 plus za 259pln i do tego antene willis'a 120cm w tym zakladzie kolo media marktu i ich k**wa na maksa nie polecam!! glupi bylem ze dalem sie naciagnac, bo za antene zabulilem 190pln i podobno wg łepka, ktory tam pracuje mialo byc za***iście,a jest do d*py! kabel w antenie jest tak beznadziejny, ze mimo mojej wzmozonej uwagi i tak juz sie 4 razy zlamal/przecial. a dzis jestem wsciekly bo juz w ogole masakrycznie ten moj zestaw "dzialal" jechalem dzis z Mławy to zasiegu takiego czystego mialem moze z 700m w kazdym kierunku:/ jak chcialem squelcha zwiekszyc to juz tylko przerazliwy pisk moze ktos podpowie co zrobic?
-
Strefa Śmiechu
jak tak odsnieza, to nie chce wiedziec, jak woskuje to auto:D
-
Przeróbka homologacji osobowej na ciężarową
akurat 2 tyg. temu zaciekawilem sie tym tematem i bynajmniej w Olsztynie, gdzie mieszkam nie ma opcji zeby cos takiego zrobic, bylem w wydziale komunikacji-nikt nie potrafil mi odpowiedziec, odeslano mnie do diagnosty=ten tez nie wiedzial i odeslal mnie do jakiegos kierownika z PZMotu, podjechalem do niego pogadac i mi powiedzial ze nie ma opcji, z ciezarowki na osobowke bez problemu, ale odwrotnie no way Polska jest na tyle dziwnym krajem, ze moze w innym miescie jakims bez problemu cos takiego daloby sie wyrezac, fajny temat w ogole, jakby ktos mial jakies info gdzie mozna takiej przerobki dokonac, to ja tez sie pisze:]
-
[ALL] Szybkie pytanie, Fiat Uno van, można odliczać VAT od pb95?
no to gicior:] dzieki!
-
[ALL] Szybkie pytanie, Fiat Uno van, można odliczać VAT od pb95?
jak w temacie, zalezy mi na szybkiej odpowiedzi, czy od fiata uno van 99r. z homologacja na ciezarowe mozna, bez problemu, odliczac podatek vat od paliwa? zalezy mi na szybkiej odpowiedzi,a moda prosze o usuniecie jutro tego watku
-
Skoda 4x4 czy to samo co quattro
no ok, to to wiem, ze np prawa strona jesli bedzie mniej obciazona to sie bedzie krecic w fwd, np prawe kolo na lodzie, lewe asfalt, jesli nie ma szpery. ale do tej pory myslalem ze quatro w audi cec**je sie tym, ze na kazde kolo idzie po 25% momentu obrotowego i jesli np jedno lub dwa kola sie slizgaja, to pozostale je wyciagna
-
Skoda 4x4 czy to samo co quattro
jesli macie dosc nerwow i cierpliwosci to wytlumaczcie mi prosto jak chlopi krowie na rowie o co tu chodzi? bylem przekonany ze quatro torsen to naped staly, czyli taki, ze kazde kolo ma stale 25% momentu. tak wiec w takiej sytuacji, gdy tyl lub przod stoi na rolkach auto powinno od razu z tychże rolek zjechac,a nie na nich stac i "mielic w powietrzu"
-
Skoda 4x4 czy to samo co quattro
nie pamietam dokladnie, ale w ktoryms "auto swiecie" lub w "tvn turbo" robili test prowadzenia sie po sniegu dwoch samochodow, jeden to skoda superb,a drugi to audi a6, skoda z haldex,a audi z quatro torsen, oba auta mialy takie same silniki, a prowadzenie sie audi, trakcja i przyczepnosc byla o niebo lepsza niz z rozwiazaniem ze skody, w kazdej probie staly naped wykazywal sie lepiej. moze ktos sobie przypomni i dorzuci jakies dokladniejsze info
-
Spoty Olsztyńskie
no i jeszcze Zaneta z Pawlem dojechali :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
uułłła to objedzony musisz byc jak trzeba, co do listy to hehe bylo nas duzo
-
Spoty Olsztyńskie
siema Radziu! spot jak to spot coraz wiecej ()()()() a na zdjecia to trza czekac na mariana i skrzypka
-
Strefa Śmiechu
brawo MODzie za interwencje, hehe, czlowiek zaglada na forum, patrzy, ooo pewnie cos fajnego w strefie smiechu, klika,a tam po raz setny to samo, wku***c sie mozna http://www.wykop.pl/link/286463/o-tym-jak-nie-sluchac-muzyki-w-samochodzie[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 19:58_________________________________________________http://www.wykop.pl/link/286337/najlepszy-sposob-by-wyjawnic-rodzicom-swoja-orientacje
-
Spoty Olsztyńskie
troche fele za male
-
Ślisko
ale urwał http://www.wykop.pl/link/286436/wyscig-na-deszczu
-
Spoty Olsztyńskie
na nastepnym spocie ja sie za jakas zbiorke wezme:D bede zbieral na
-
[A4 B5] Prosba o VT
b6 a'la dtm version, poszerzane blotniki i wtedy w mat
-
[A4 B5] Prosba o VT
b6 w matcie? kozak pomysl, ale musialbys do tego jeszcze grubo fure wyrezac, zeby bylo wiadomo ze ten mat to zamierzone,a nie podklad pod lakier bo fura po dzwonie
-
Spoty Olsztyńskie
nie smiejcie sie dzis ze mnie, ale przylece Ticolotem na spot aku w audi powiedzial pier**le nie robie i dzis ma wolne, a moglem nie odstawiac audi na tydzien, samo stalo, smutne nie jezdzone to i dzis postanowilo mi zagrac na nosie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
mega polecam Avatar'a bylem kilka dni temu i robi mega wrazenie, przenosi na pewien czas do zupelnie innej krainy, mozna sie oderwac od rzeczywistosci, warto obejrzec, polecam a teraz wlasnie wrocilem z WCK-Wszystko Co Kocham, rowniez goraco polecam ten film, tym bardziej jak ktos lubi mlodzienczego punkrocka, bo kawalek w tym filmie "dobranoc wszystkim" jest b.niezly. a i historia o mlodych chlopakach,ich rozterkach ciekawie opowiedziana, tylko kurcze film jest o 18latkach, a ja jeszcze nawet 23 nie skonczylem i sie taaaka stara d*pa poczulem po obejrzeniu tego filmu, ze szok czemu nie moge miec tyle luzu i wolnosci co bohaterowie tego filmu ;(
-
Zima kontra nasze niunie:)
no to powodzenia, dojedz calo! a co do zimowek, to skoro w UK sa takie drogie to chlopie sprowadzaj z polski zimowe nalewki i sie kokosow dorobisz:D
-
Zima kontra nasze niunie:)
tez takich ludzi nie rozumiem prawie wszyscy mamy tu a4'ki, ktore ku$%a zaliczane sa do samochodow lepszych anizeli ople.fordy itd, nie bede pisal ze a4 b5 to klasa premium bo nie, ale b6,b7,b8 tak. i dziwie sie i z podziwu wyjsc nie moge jak ktos nie moze znalezc tych kilkuset zlotych na opony zimowe CZERWONAniunia, masz 18'' letnie kolka,a nie stac Cie na zimowe nalewki w Polsce? koszt za komplet to 360 zeta plus stalowe 15'' MASAKRA!
-
Spoty Olsztyńskie
:oklaski: dziekowac dziekowac
-
Strefa Śmiechu
raczej nie smieszne, bo taki szczyt glupoty juz jest przykry, ale kolesiowi sie podobalo http://www.smog.pl/wideo/32154/wydziaral_sobie_okulary/
-
Spoty Olsztyńskie
Grzechu damy rade?