Treść opublikowana przez marjon
-
[B5 AFN] Dziwny notlauf
ale jak, bez rozbierania??
-
Malowanie zacisków hamulcowych
róbta co chceta
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poduszki skrzyni i silnika??
kolego mi tez buczalo, i tez sie wzialem za wymiane poduszek a niepotrzebnie bo buczal tlumik. po prostu otwory w gumach tlumika sie wyrobily i caly tlumik przez to wpadal w rezonans.
-
[B5 AFN] Dziwny notlauf
kolego ja tez tak mam czasem przy gwaltowniejszym przyspieszaniu po tej zimie. to na pewno wina turbiny, bo jak podlaczylem do gruszki wezykiem duza strzykawe i poruszalem to wyraznie wyczulem ze kierownice w pewnym polozeniu, mniej wiecej na srodku wahniecia, sie lekko przycinaja. spryskalem sztange wd-40 i porzadnie tym poruszalem ta strzykawa, troche moze pomoglo ale i tak raz na kiedys na chwilke sie zatnie. probowalem tez to przekatowac zeby puscilo, ale jednak najlepszym rozwiazaniem jest czyszczenie turbiny, czego za bardzo nie chce mi sie robic;-)[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:55_________________________________________________i jak kobita jezdzi to napewno zamulila fure. ja jak kupilem OOOO to tez jezdzilem spokojnie na malych obrotach bo mi szkoda bylo i po pol roku zaczely sie notlaufy... wtedy przekatowanie pomoglo.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
kolego nie wierz w zadna gwarancje u centry. te 3 lata gwarancji to zwykly chwyt marketingowy. ja kupilem i po niecalych dwoch latach oddalem na gwarancji bo auto juz wczesna jesienia zaczelo slabo krecic i ladowaniwe nie wiele dawalo. powiedzieli zlodzieje ze aku nadmiernie eksploatoway. akurat ciekawe jak, przeciez normalnie uzytkowalem auto i nie mialem zbyt duzo dodatkowych bajerow w aucie. centry juz napewno nie kupie...
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
napisal ktos ze od audi 80 bedzie pasowac sprezynka. ale czy w tylnych drzwiach jest taka sama co z przodu?? i jak sie reguluje naciag linki do zamka??
-
[B5 AFN] Jaki głośnik do mac audio zx 1000?
to podeslij jakis link bo mi naprawde nic nie znajduje szukajka
-
[B5 AFN] Jaki głośnik do mac audio zx 1000?
witam. szukalem duzo ale nawet slowa mac nie znalazlem na tym forum wiec pytam: jaki bedzie najlepszy glosnik niskotonowy 25 lub 30 cm w rozsadnej cenie do ok 200zl do wzmacniacza mac audio zx 1000 1600w 375w rms?? podobaja mi sie sony xplod ale slyszalem ze mozna kupic cos lepszego. ale konkretnie co????
-
[B5 AFN] Mocowanie górnej pokrywy silnika
ja wlozylem pod spod zwykla gabke ze starego fotela i nic sie z tym nie dzieje pod wplywem temperatury a spelnia swoja role
-
[ALL B5] Schemat podłączenia halogenów z ori włącznikiem. Czy tak jest OK?
no wiec wyjalem wreszcie u siebie wlacznik halogenow i tam sa tylko 4 przewody. 2 cienkie-gorne sa od podswietlenia wlacznika, a 2 grubsze- dolne zalaczaja prad po nacisnieciu. tyle w temacie. sprobuj zamienic miejscami dwa grubsze na wypadek gdyby byla tam jakas dioda i musi dzialac
-
[ALL B5] Jaki sprzęt do wzmocnienia basu ?
a jak ktos ma nie skladane to co??
-
[ALL B5] Buczenie prawe koło przy skręcie w prawo , lekko trzeszczy jadąc prosto
moze nie byc wyczuwalnego luzu a tez na zakretach moze buczec
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
moze ci naprawili te wahacze sciagaczem tak jak kolega Rikardo opisal na 4 stronie
-
[ALL B5] Buczenie prawe koło przy skręcie w prawo , lekko trzeszczy jadąc prosto
moze lozysko. mialem to samo w audi 80. buczalo przy skrecie, wymienilem lozysko i gitara :>
-
[B7 BLB] Zapalanie-lepiej w ujemnych temperaturach
u mnie tez zauwazylem to zjawisko. mysle ze w ujemnych temperaturach automatycznie jakos zwieksza sie dawka startowa paliwa, lub cos w tym rodzaju, bo inaczej nie potrafie tego wyjasnic
-
[ALL B5] Zapala się kontrolka ABS przy odpalaniu
a u mnie kontrolka abs wcale sie nie swieci. zmienialem zarowke od recznego to po zlozeniu przestala swiecic od abs. sprawdzalem zarowke, wymienialem ja na nowa, zamienialem miejscami z innymi i ciagle nie swieci abs. nie wiem gdzie szukac przyczyny???? [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:03_________________________________________________dodam ze uklad abs dziala bez zarzutu, chodzi tylko o kontrolke...
-
[ALL B5] Schemat podłączenia halogenów z ori włącznikiem. Czy tak jest OK?
na poczatek to zrob tak jak mowilem z ta zarowka i akumulatorem to bedziesz wiedzial czy ci wogole wlacznik dziala. jak dziala to sprawdz przekaznik czy dobry, i czy dobrze go podlaczyles. jak bede przy aucie to postaram sie wyjac wlacznik u siebie i ci napisze jak ja mam
-
[ALL B5] Schemat podłączenia halogenów z ori włącznikiem. Czy tak jest OK?
wiesz musialbym rozebrac i sprawdzic, bo nie korzystalem z zadnego schematu. robilem to metoda prob i bledow, wlacznik na warsztat, jakis akumulator i probowka z zarowka i kilka kabelkow. podlaczalem po kolei kable do wlacznika az dowiedzialem sie ktory pin jest od czego. zaposalem na kartce, potem montaz i wszystko hula
-
[ALL] Tuleje poliuretanowe do zawieszenia przód -czy ktoś zakładał
szkoda ze brak konkretnych wypowiedzi w tym temacie, bo ciekaw jestem jaki jest komfort jazdy na takich tulejach, bo widac po tulejach do banana ze sa one wogole inaczej skonstruowane(zalane na pelno), ciekawe czy jest to wyczuwalne podczas jazdy??
-
[ALL B5] Schemat podłączenia halogenów z ori włącznikiem. Czy tak jest OK?
moze masz wlacznik zepsuty, na krotko podlaczales jakas zarowke??, albo gdzies kabel przerwany. ja tez podlaczalem u siebie zwykle halogeny do ori wlacznika, nie korzystalem z zadnego schematu bo to jest proste jak sikanie, i wszystko dziala jak nalezy
-
[B5 AFN] Zbiorniczek wyrównawczy.
mi tez sie wydaje ze sa jednakowe, tez szukam dla siebie jakiegos ladnego bo moj jest jakis brazowy i slabo widac plyn
-
[ALL B5] a4 tuning
pal licho te laminaty, ale te felgi to niezle spapral, takie ładne byly wczesniej... ;(
-
[B5 AFN] Zerwany pasek rozrządu
za 5 tys to kilka takich silnikow mozna naprawic
-
[B6 AVF] Zużycie oleju podczas zimy?
jak ci sie moze na biezaco stan paliwem uzupelnia to pewnie ze nie zauwazysz roznicy w stanie
-
[B5 AFN] Tuleja dolnego wahacza
kazda tuleje metalowo gumowa w tym zawieszeniu da sie wymienic jak ktos sie uprze