Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. marjon odpowiedział(a) na RAFTEL temat w 1.9TDI
    ale jak, bez rozbierania??
  2. róbta co chceta
  3. kolego mi tez buczalo, i tez sie wzialem za wymiane poduszek a niepotrzebnie bo buczal tlumik. po prostu otwory w gumach tlumika sie wyrobily i caly tlumik przez to wpadal w rezonans.
  4. marjon odpowiedział(a) na RAFTEL temat w 1.9TDI
    kolego ja tez tak mam czasem przy gwaltowniejszym przyspieszaniu po tej zimie. to na pewno wina turbiny, bo jak podlaczylem do gruszki wezykiem duza strzykawe i poruszalem to wyraznie wyczulem ze kierownice w pewnym polozeniu, mniej wiecej na srodku wahniecia, sie lekko przycinaja. spryskalem sztange wd-40 i porzadnie tym poruszalem ta strzykawa, troche moze pomoglo ale i tak raz na kiedys na chwilke sie zatnie. probowalem tez to przekatowac zeby puscilo, ale jednak najlepszym rozwiazaniem jest czyszczenie turbiny, czego za bardzo nie chce mi sie robic;-)[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:55_________________________________________________i jak kobita jezdzi to napewno zamulila fure. ja jak kupilem OOOO to tez jezdzilem spokojnie na malych obrotach bo mi szkoda bylo i po pol roku zaczely sie notlaufy... wtedy przekatowanie pomoglo.
  5. kolego nie wierz w zadna gwarancje u centry. te 3 lata gwarancji to zwykly chwyt marketingowy. ja kupilem i po niecalych dwoch latach oddalem na gwarancji bo auto juz wczesna jesienia zaczelo slabo krecic i ladowaniwe nie wiele dawalo. powiedzieli zlodzieje ze aku nadmiernie eksploatoway. akurat ciekawe jak, przeciez normalnie uzytkowalem auto i nie mialem zbyt duzo dodatkowych bajerow w aucie. centry juz napewno nie kupie...
  6. napisal ktos ze od audi 80 bedzie pasowac sprezynka. ale czy w tylnych drzwiach jest taka sama co z przodu?? i jak sie reguluje naciag linki do zamka??
  7. to podeslij jakis link bo mi naprawde nic nie znajduje szukajka
  8. witam. szukalem duzo ale nawet slowa mac nie znalazlem na tym forum wiec pytam: jaki bedzie najlepszy glosnik niskotonowy 25 lub 30 cm w rozsadnej cenie do ok 200zl do wzmacniacza mac audio zx 1000 1600w 375w rms?? podobaja mi sie sony xplod ale slyszalem ze mozna kupic cos lepszego. ale konkretnie co????
  9. ja wlozylem pod spod zwykla gabke ze starego fotela i nic sie z tym nie dzieje pod wplywem temperatury a spelnia swoja role
  10. no wiec wyjalem wreszcie u siebie wlacznik halogenow i tam sa tylko 4 przewody. 2 cienkie-gorne sa od podswietlenia wlacznika, a 2 grubsze- dolne zalaczaja prad po nacisnieciu. tyle w temacie. sprobuj zamienic miejscami dwa grubsze na wypadek gdyby byla tam jakas dioda i musi dzialac
  11. a jak ktos ma nie skladane to co??
  12. moze nie byc wyczuwalnego luzu a tez na zakretach moze buczec
  13. moze ci naprawili te wahacze sciagaczem tak jak kolega Rikardo opisal na 4 stronie
  14. moze lozysko. mialem to samo w audi 80. buczalo przy skrecie, wymienilem lozysko i gitara :>
  15. u mnie tez zauwazylem to zjawisko. mysle ze w ujemnych temperaturach automatycznie jakos zwieksza sie dawka startowa paliwa, lub cos w tym rodzaju, bo inaczej nie potrafie tego wyjasnic
  16. a u mnie kontrolka abs wcale sie nie swieci. zmienialem zarowke od recznego to po zlozeniu przestala swiecic od abs. sprawdzalem zarowke, wymienialem ja na nowa, zamienialem miejscami z innymi i ciagle nie swieci abs. nie wiem gdzie szukac przyczyny???? [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:03_________________________________________________dodam ze uklad abs dziala bez zarzutu, chodzi tylko o kontrolke...
  17. na poczatek to zrob tak jak mowilem z ta zarowka i akumulatorem to bedziesz wiedzial czy ci wogole wlacznik dziala. jak dziala to sprawdz przekaznik czy dobry, i czy dobrze go podlaczyles. jak bede przy aucie to postaram sie wyjac wlacznik u siebie i ci napisze jak ja mam
  18. wiesz musialbym rozebrac i sprawdzic, bo nie korzystalem z zadnego schematu. robilem to metoda prob i bledow, wlacznik na warsztat, jakis akumulator i probowka z zarowka i kilka kabelkow. podlaczalem po kolei kable do wlacznika az dowiedzialem sie ktory pin jest od czego. zaposalem na kartce, potem montaz i wszystko hula
  19. szkoda ze brak konkretnych wypowiedzi w tym temacie, bo ciekaw jestem jaki jest komfort jazdy na takich tulejach, bo widac po tulejach do banana ze sa one wogole inaczej skonstruowane(zalane na pelno), ciekawe czy jest to wyczuwalne podczas jazdy??
  20. moze masz wlacznik zepsuty, na krotko podlaczales jakas zarowke??, albo gdzies kabel przerwany. ja tez podlaczalem u siebie zwykle halogeny do ori wlacznika, nie korzystalem z zadnego schematu bo to jest proste jak sikanie, i wszystko dziala jak nalezy
  21. mi tez sie wydaje ze sa jednakowe, tez szukam dla siebie jakiegos ladnego bo moj jest jakis brazowy i slabo widac plyn
  22. pal licho te laminaty, ale te felgi to niezle spapral, takie ładne byly wczesniej... ;(
  23. za 5 tys to kilka takich silnikow mozna naprawic
  24. jak ci sie moze na biezaco stan paliwem uzupelnia to pewnie ze nie zauwazysz roznicy w stanie
  25. kazda tuleje metalowo gumowa w tym zawieszeniu da sie wymienic jak ktos sie uprze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.