Treść opublikowana przez marjon
-
[ALL B5] Jak jest umocowane sitko w zbiorniku płynu wspogania?
mialem tez ten problem. sitko mi latalo to calkiem wywalilem, ale bez niego jakos dziwnie glosno uklad chodzil wiec wyciagnalem zbiorniczek, porzadnie wymylem i jakos wpasowalem to sitko spowotem na klej super glue. wspomaganie ucichlo :> nie pamietam juz dokladnie jak to szlo, chyba scianka na pionowo szla a sitko na poziomo, zreszta jak umyjesz zbiorniczek to powinienes widziec jak to siedzialo bo sa tam bodajze jakies rowki do osadzenia, ale nie jestem pewien, powinines dac rade
-
Tylna szyba
w dziale oddam ktos ma za darmo. poszukaj
-
[B6 ALT] Zawieszenie od TDI do benzyny?
ja planuje zmienic zawieszenie w 1.9tdi i mam okazje kupic 1ba z 1.8 benz. jak to bedzie wygladac?? 1.9 afn jest duzo ciezszy od 1.8 adr??
-
[A6 C5 AFN] Wymiana/regeneracja rozrusznika
paput ma sprawny rozrusznik do afn za 40 zl. koszt nieduzy a podmienisz i bedziesz mial pewnosc cz to on jest winien
-
[ALL B7] Nowa bateria bosh s5(77/780) i problem
tez bym na poczatek tak sprobowal. daj znac jaka przyczyna, tez mialem zamiar od nich ten akumulator kupic bo tanocha i blisko mam , ale sie waham bo ten sklep jest znany na okolice i nie cieszy sie zbyt wielkim uznaniem...
-
[ALL B7] Nowa bateria bosh s5(77/780) i problem
a gdzie kupiles ten aku??
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
no akurat centra dla mnie nie jest taka pewna, bo w niecale 2 lata mi oslabla. a i gwarancja centry jest tyle warta co papier toaletowy... wiem bo oddawalem na gwarancji i nic. wlasnie dlatego szukam czegos innego. moze akurat trafilem na lipny egzemplarz, pech, ale takie cos juz potrafi zniechecic...
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
kupowal moze ktos z forum od nich akumulator?: http://moto.allegro.pl/akumulator-bosch-s5-77-ah-diesel-promocja-gwar-i2042501325.html wydaje sie tanio i widze ze schodza jak cieple buleczki
-
[B5 AFN] Jakie przewody?
ja kupilem te fajeczki za 15 zl na szrocie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
http://moto.allegro.pl/akumulator-bosch-s5-77-ah-diesel-promocja-gwar-i2042501325.html kupowal moze ktos z forum od nich akumulator w piotrkowie tryb?? fh dubielecki na zelaznej. wydaje sie tanio i mam blisko
-
[ALL] Jakie zawieszenie- sportowe czy seryjne??
ale co masz z tymi zprezynami ze zmieniasz??
-
Żeton z las vegas
aha breloczek tez bedzie z tego fajny
-
Żeton z las vegas
mam taki zeton. wie ktos moze czy da sie cos z tym zrobic- jakos spieniezyc?? czy nadaje sie juz tylko na breloczek??
-
[ALL B5] Środek sedan do avant
ja zalozylem do sedana od awanta bez najmniejszych problemow, razem z boczkami
- [A4 AFN]
-
[A4 AFN]
a ile chcesz za te sprezyny co masz u siebie jak wyjmiesz?? bo ja chyba bede u siebie zmienial na wyzsze
-
[A4 AFN]
planujesz cale zawieszenie zmieniac czy same sprezyny?? to jest 1ba??
-
[ALL B5] Jak najłatwiej przepuścić kabel przez ścianę grodziową?
widac golym okiem z tego co pamietam
-
[ALL B5] Jak najłatwiej przepuścić kabel przez ścianę grodziową?
za zbiorniczkiem od plynu hamulcowego w grodzi jest taka trojkatna zaslepka gumowa i ja wlasnie tamtedy puscilem kabel do kabiny:hi:
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
ja u siebie w kodach mam 1be i sprezyny sa niskie i czerwone. takie wlasnie jest 1be czy cos bylo wczesniej modzone??
-
[B5 ADR] Delikatne drgania podczas hamowania.
kolego ja mialem tez taki problem po zmianie kol na zimowe. pozdejmowalem przednie kola spowrotem i tarcze tez i wyczyscilem dokladnie plaszczyzny przylegania pod tarczami. pomoglo :> przyczyna: przednie tarcze fabrycznie nie sa przykrecone do piast i przy zmianie kol sie jakos przekrecily, a tam wiadomo zawsze jest rdza i musialo sie inaczej ulozyc. sprawdz moze u ciebie jest to samo
-
[ALL B6] Dolanie koncentratu G12
w tym tygodniu czytalem w czasopismie motoryzacyjnym MOTOR ze czysty koncentrat na mrozie zamarza szybciej(20 stopni) niz rozrobiony z woda(ok 36 stopni). przestroga dla wszysykich co dolewaja czysty koncentrat na wszelki wypadek
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
no tak, o to pytalem. to trzebaby caly tunel zmieniac czy tylko sie wywala kubki i daje zamiast nich jakis pojemnik ???
-
[ALL B5] Pytania przed wymiana glosników na 16 cm
to juz musisz zdjac boczek drzwi i sam sobie dokladnie zmierzyc. srednica glosnika to nie wszystko, musi sie tez zmiescic na glebokosc bo za nim pracuje mechanizm podnoszenia szyby. ja musialem plastikowe szyny troszke zciac nozem bo wadzily... tez to przerabialem z tego opisu i wcale tak latwo nie jest, ale mi sie udalo i jestem zadowolony :>
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
ja widzialem kiedys u kogos maly schowek zamiast uchwytow na kubki. ma ktos moze cos takiego albo wie jak to zrobic? bo spodobalo mi sie to i mam zamiar to przerobic