Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. mialem tez ten problem. sitko mi latalo to calkiem wywalilem, ale bez niego jakos dziwnie glosno uklad chodzil wiec wyciagnalem zbiorniczek, porzadnie wymylem i jakos wpasowalem to sitko spowotem na klej super glue. wspomaganie ucichlo :> nie pamietam juz dokladnie jak to szlo, chyba scianka na pionowo szla a sitko na poziomo, zreszta jak umyjesz zbiorniczek to powinienes widziec jak to siedzialo bo sa tam bodajze jakies rowki do osadzenia, ale nie jestem pewien, powinines dac rade
  2. marjon odpowiedział(a) na misieque1 temat w Audi A4 B5
    w dziale oddam ktos ma za darmo. poszukaj
  3. ja planuje zmienic zawieszenie w 1.9tdi i mam okazje kupic 1ba z 1.8 benz. jak to bedzie wygladac?? 1.9 afn jest duzo ciezszy od 1.8 adr??
  4. paput ma sprawny rozrusznik do afn za 40 zl. koszt nieduzy a podmienisz i bedziesz mial pewnosc cz to on jest winien
  5. tez bym na poczatek tak sprobowal. daj znac jaka przyczyna, tez mialem zamiar od nich ten akumulator kupic bo tanocha i blisko mam , ale sie waham bo ten sklep jest znany na okolice i nie cieszy sie zbyt wielkim uznaniem...
  6. a gdzie kupiles ten aku??
  7. no akurat centra dla mnie nie jest taka pewna, bo w niecale 2 lata mi oslabla. a i gwarancja centry jest tyle warta co papier toaletowy... wiem bo oddawalem na gwarancji i nic. wlasnie dlatego szukam czegos innego. moze akurat trafilem na lipny egzemplarz, pech, ale takie cos juz potrafi zniechecic...
  8. kupowal moze ktos z forum od nich akumulator?: http://moto.allegro.pl/akumulator-bosch-s5-77-ah-diesel-promocja-gwar-i2042501325.html wydaje sie tanio i widze ze schodza jak cieple buleczki
  9. marjon odpowiedział(a) na szczyglo temat w Audi A4 B5
    ja kupilem te fajeczki za 15 zl na szrocie
  10. http://moto.allegro.pl/akumulator-bosch-s5-77-ah-diesel-promocja-gwar-i2042501325.html kupowal moze ktos z forum od nich akumulator w piotrkowie tryb?? fh dubielecki na zelaznej. wydaje sie tanio i mam blisko
  11. ale co masz z tymi zprezynami ze zmieniasz??
  12. aha breloczek tez bedzie z tego fajny
  13. mam taki zeton. wie ktos moze czy da sie cos z tym zrobic- jakos spieniezyc?? czy nadaje sie juz tylko na breloczek??
  14. ja zalozylem do sedana od awanta bez najmniejszych problemow, razem z boczkami
  15. marjon odpowiedział(a) na mrozek1810 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ok. czekam
  16. marjon odpowiedział(a) na mrozek1810 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a ile chcesz za te sprezyny co masz u siebie jak wyjmiesz?? bo ja chyba bede u siebie zmienial na wyzsze
  17. marjon odpowiedział(a) na mrozek1810 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    planujesz cale zawieszenie zmieniac czy same sprezyny?? to jest 1ba??
  18. za zbiorniczkiem od plynu hamulcowego w grodzi jest taka trojkatna zaslepka gumowa i ja wlasnie tamtedy puscilem kabel do kabiny:hi:
  19. ja u siebie w kodach mam 1be i sprezyny sa niskie i czerwone. takie wlasnie jest 1be czy cos bylo wczesniej modzone??
  20. kolego ja mialem tez taki problem po zmianie kol na zimowe. pozdejmowalem przednie kola spowrotem i tarcze tez i wyczyscilem dokladnie plaszczyzny przylegania pod tarczami. pomoglo :> przyczyna: przednie tarcze fabrycznie nie sa przykrecone do piast i przy zmianie kol sie jakos przekrecily, a tam wiadomo zawsze jest rdza i musialo sie inaczej ulozyc. sprawdz moze u ciebie jest to samo
  21. w tym tygodniu czytalem w czasopismie motoryzacyjnym MOTOR ze czysty koncentrat na mrozie zamarza szybciej(20 stopni) niz rozrobiony z woda(ok 36 stopni). przestroga dla wszysykich co dolewaja czysty koncentrat na wszelki wypadek
  22. no tak, o to pytalem. to trzebaby caly tunel zmieniac czy tylko sie wywala kubki i daje zamiast nich jakis pojemnik ???
  23. to juz musisz zdjac boczek drzwi i sam sobie dokladnie zmierzyc. srednica glosnika to nie wszystko, musi sie tez zmiescic na glebokosc bo za nim pracuje mechanizm podnoszenia szyby. ja musialem plastikowe szyny troszke zciac nozem bo wadzily... tez to przerabialem z tego opisu i wcale tak latwo nie jest, ale mi sie udalo i jestem zadowolony :>
  24. ja widzialem kiedys u kogos maly schowek zamiast uchwytow na kubki. ma ktos moze cos takiego albo wie jak to zrobic? bo spodobalo mi sie to i mam zamiar to przerobic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.