Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. \jakbys byl zainteresowany lampami przedliftowymi valeo to posiadam takie na sprzedaz z bialymi kierunkami i brewkami srebrnymi, pisz a napewno sie dogadamy, i sprawdz czy nie masz zapchanej skrzynki bo nie mozna do ciebie nic wyslac:hi:
  2. nie jest to czasem czujnik temperatury w chlodnicy??
  3. chyba w aukcji pisze ze 15 tys
  4. dokladnie, jesli kupuje poza allegro to tylko na własne ryzyko:wink:
  5. ja podpinalem ostatnio bezposrednio do lamp bez zadnej zabawy w moduly czy wtyczki smieszne i dziala ok:wink:
  6. wszyscy przeciez wiedza ze turbina kreci sie caly czas podczas pracy silnika. wlacza sie to znaczy zaczyna dmuchac cisnienie robocze-taki skrot myslowy:facepalm:
  7. to sie trzyma na kilku srubach, jak poluzujesz jedna nic sie nie stanie:decayed:
  8. wyciagalem to lozysko w vw lt-ku, chyba 5 godzin mi to zajelo... chyba przez to lozysko ze 3 lata krocej bede zyl. dobrze zaostrzylem maly plaski srubokret i pchalem go miedzy lozysko i scianke w wale. lozysko odłupywalo sie po kawalku i wyciagalem to na biezaco szczypcami. lekkie rysy w tym gniezdzie w wale zostaly ale innego wyjscia z sytuacji nie widzialem, przeszlifowalem delikatnie papierkiem sciernym i wepchalem nowe lozysko. jakos chodzi do dzisiaj bez zastrzezen:decayed:
  9. jak najbardziej jest to mozliwe. u mnie po serwisie klimy z wymiana dyszy rozpreznej po wlaczeniu klimy lecialo z kratek powietrze o temp 1,5 stopnia cels.
  10. jak nie ma zadnego kontaktu to zglaszaj problem do allegro:whistling:
  11. ja tak czyszcze felgi co rok jak je odkladam na polke po wymianie na zimowe. myje tylko ropą na szmatce i efekty rewelacyjne:naughty:
  12. marjon odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    mam ten sam problem ale jakos nie moge sie za to zabrac. na poczatek sprubuje 1/4 obrotu i zobacze co sie bedzie dzialo:naughty:
  13. jak wyjmiesz sam zbiorniczek wyrownawczy to nie powinno sie nic zapowietrzyc. jeden znajomy czyscil kwasem siarkowym i mowil ze fajny efekt:hi:
  14. to sa na zarowe h4 i nie maja halo nie szkodzi:naughty:
  15. http://a4-klub.pl/showthread.php?233066-czesci-do-b5-lampy-lusterko-zbiorniczek
  16. ja na poczatek sprawdzilbym immobilajzej. tez tak mialem ze na starym kluczyku zaraz po odpaleniu auto gasnelo a na drugim nieuzywanym kluczyku bylo ok. zdjalem obudowe stayjki i pomajstrowalem przy tym kablu od immo i juz chodzi normalnie na obu kluczykach:hi:
  17. zaraz po zakupie audi przy okazji wymiany rozrzadu i innych rzeczy mechanik tez wymienial mi tez te tuleje w belce, wzial za sama wymiane 200 zl, powiedzial ze tak drogo bo trzeba niby cala belke wyciagac na stól... teraz ja robie auta znajomym i juz wiem jak ten dziad mnie wtedy skroił. ostatnio robilem bratu caly tyl w vectrze b, to w porownaniu do audi bylo przeyebane(w oplu dochodzi jeszcze problem wszechobecnej rdzy na rdzy czego w audi nie zaobserwowalem)
  18. zmierz miarką stara skrzynie i nowa w bedziesz wiedzial czy jest inna:hi:
  19. nie, ja mam inny, ale chyba powinienes zapytac Anatola czy on ma taki jak twoj bo to jemu prubujesz pomagac, nie mi:whistling:
  20. u mnie jak wlaczam klime to zawsze wlacza sie razem z nia duzy wentylator niezaleznie od temperatyry zewn i z tego co czytalem na forum(nie tylko tym) ale i innych forach jest to normale:hi: ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- przynajmniej w autach z lat 90tych
  21. co prawda tez mam afn ale widocznie chyba mnie to jeszcze nie dopadlo. ale moj brat mial vw lt-ka i byly wlasnie takie objawy jak u ciebie, bardzo ciezko wchopdzily biegi 1 i wsteczny. podkadalismy podkladki pod lape silownika sprzegla zeby lepiej rozlaczalo ale to nic nie dawalo. zostalo zakupione nowe sprzeglo kompletne z dwumasem i zamontowane i dopiero wtedy wszystko wrocilo do normy:hi:
  22. ja tez bym tu duzo nie filozofowal, kolo dobrze napompowac i do wody:wink:
  23. jest napisane: sprzedajacy tadeuszm2:hi:
  24. zadnych efektow ubocznych http://a4-klub.pl/showthread.php?181301-B5-AFN-Wymiana-tylnej-kanapy-na-sk%B3adan%B1:hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.