Treść opublikowana przez marjon
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
\jakbys byl zainteresowany lampami przedliftowymi valeo to posiadam takie na sprzedaz z bialymi kierunkami i brewkami srebrnymi, pisz a napewno sie dogadamy, i sprawdz czy nie masz zapchanej skrzynki bo nie mozna do ciebie nic wyslac:hi:
-
Co to za czujnik?
nie jest to czasem czujnik temperatury w chlodnicy??
-
maluch super stan
chyba w aukcji pisze ze 15 tys
-
kupowanie poza serwisem Allegro
dokladnie, jesli kupuje poza allegro to tylko na własne ryzyko:wink:
-
Wiązka haka. wtyczki do lamp, czy potrzebny modul?
ja podpinalem ostatnio bezposrednio do lamp bez zadnej zabawy w moduly czy wtyczki smieszne i dziala ok:wink:
-
Pierwsza niespodzianka na trasie
wszyscy przeciez wiedza ze turbina kreci sie caly czas podczas pracy silnika. wlacza sie to znaczy zaczyna dmuchac cisnienie robocze-taki skrot myslowy:facepalm:
-
Wymiana dolnego (prostego) wahacza
to sie trzyma na kilku srubach, jak poluzujesz jedna nic sie nie stanie:decayed:
-
[B5 AFN] Łożysko pilotujące wałka sprzęgłowego
wyciagalem to lozysko w vw lt-ku, chyba 5 godzin mi to zajelo... chyba przez to lozysko ze 3 lata krocej bede zyl. dobrze zaostrzylem maly plaski srubokret i pchalem go miedzy lozysko i scianke w wale. lozysko odłupywalo sie po kawalku i wyciagalem to na biezaco szczypcami. lekkie rysy w tym gniezdzie w wale zostaly ale innego wyjscia z sytuacji nie widzialem, przeszlifowalem delikatnie papierkiem sciernym i wepchalem nowe lozysko. jakos chodzi do dzisiaj bez zastrzezen:decayed:
-
Akcja klimatyzacja
jak najbardziej jest to mozliwe. u mnie po serwisie klimy z wymiana dyszy rozpreznej po wlaczeniu klimy lecialo z kratek powietrze o temp 1,5 stopnia cels.
-
Allegro. Po wplacie kasy nie otrzymalem towaru co robic?
jak nie ma zadnego kontaktu to zglaszaj problem do allegro:whistling:
-
Czyszczenie felg - foto
ja tak czyszcze felgi co rok jak je odkladam na polke po wymianie na zimowe. myje tylko ropą na szmatce i efekty rewelacyjne:naughty:
-
Regulacja luzu maglownicy
mam ten sam problem ale jakos nie moge sie za to zabrac. na poczatek sprubuje 1/4 obrotu i zobacze co sie bedzie dzialo:naughty:
-
Czyszczenie zbiorniczka wyrównawczego
jak wyjmiesz sam zbiorniczek wyrownawczy to nie powinno sie nic zapowietrzyc. jeden znajomy czyscil kwasem siarkowym i mowil ze fajny efekt:hi:
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
to sa na zarowe h4 i nie maja halo nie szkodzi:naughty:
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
http://a4-klub.pl/showthread.php?233066-czesci-do-b5-lampy-lusterko-zbiorniczek
-
Silnik odpala na 2,3 sekundy i gaśnie
ja na poczatek sprawdzilbym immobilajzej. tez tak mialem ze na starym kluczyku zaraz po odpaleniu auto gasnelo a na drugim nieuzywanym kluczyku bylo ok. zdjalem obudowe stayjki i pomajstrowalem przy tym kablu od immo i juz chodzi normalnie na obu kluczykach:hi:
-
Wybite tuleje belki tylnej pomocy
zaraz po zakupie audi przy okazji wymiany rozrzadu i innych rzeczy mechanik tez wymienial mi tez te tuleje w belce, wzial za sama wymiane 200 zl, powiedzial ze tak drogo bo trzeba niby cala belke wyciagac na stól... teraz ja robie auta znajomym i juz wiem jak ten dziad mnie wtedy skroił. ostatnio robilem bratu caly tyl w vectrze b, to w porownaniu do audi bylo przeyebane(w oplu dochodzi jeszcze problem wszechobecnej rdzy na rdzy czego w audi nie zaobserwowalem)
-
Za długie półośki???
zmierz miarką stara skrzynie i nowa w bedziesz wiedzial czy jest inna:hi:
-
Wentylator Klimatyzacjii -Nie włącza sie
nie, ja mam inny, ale chyba powinienes zapytac Anatola czy on ma taki jak twoj bo to jemu prubujesz pomagac, nie mi:whistling:
-
Wentylator Klimatyzacjii -Nie włącza sie
u mnie jak wlaczam klime to zawsze wlacza sie razem z nia duzy wentylator niezaleznie od temperatyry zewn i z tego co czytalem na forum(nie tylko tym) ale i innych forach jest to normale:hi: ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- przynajmniej w autach z lat 90tych
-
Metaliczny odgłos ??
co prawda tez mam afn ale widocznie chyba mnie to jeszcze nie dopadlo. ale moj brat mial vw lt-ka i byly wlasnie takie objawy jak u ciebie, bardzo ciezko wchopdzily biegi 1 i wsteczny. podkadalismy podkladki pod lape silownika sprzegla zeby lepiej rozlaczalo ale to nic nie dawalo. zostalo zakupione nowe sprzeglo kompletne z dwumasem i zamontowane i dopiero wtedy wszystko wrocilo do normy:hi:
-
Uchodzi powietrze. Dziennie 0.1
ja tez bym tu duzo nie filozofowal, kolo dobrze napompowac i do wody:wink:
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
jest napisane: sprzedajacy tadeuszm2:hi:
-
Jaki jest rozmiar klucza do tylnej piasty audi a4?
chyba 24:hi:
-
[ALL B5] Jak dokładnie wyciąć sciane grodziową tylnych siedzisk ? sedan
zadnych efektow ubocznych http://a4-klub.pl/showthread.php?181301-B5-AFN-Wymiana-tylnej-kanapy-na-sk%B3adan%B1:hi: